Kde som:  Katalóg  >  Audio, foto, kamery  >  Pamäťové karty  >  Kingston SDHC 32GB UHS-I

Kingston SDHC 32GB UHS-I

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 6,99 €
Dostupnosť: Skladom
PAMÄŤOVÁ KARTA. Rýchla a odolná pamäťová karta SDHC 32 GB. Karta UHS-I SDHC/SDXC triedy 10 spoločnosti Kingston je navrhnutá pre maximálnu rýchlosť so skrátenými časmi medzi dávkami dát, vďaka čomu je vhodná pre prenos Full HD Karta SD Canvas Select PlusNatáčajte filmové videá s rozlíšením Full HD a 4K UHD Karta SD Canvas Select Plus značky Kingston je navrhnutá ako výnimočne výkonná, rýchla a odolná a je určená na veľké zaťaženia, ako je prenášanie a vyvolávanie fotografií s vysokým rozlíšením a zhotovovanie a úprava videí s rozlíšením Full HD. Môže dosiahnuť až rýchlosťou triedy 10 UHS-I 100 MB/s* pre ľahké ukladanie... Moderná a rýchla pamäťová karta formátu Secure Digital High Capacity, ktorá vyniká nízkou spotrebou a dosahuje vysoké prenosové rýchlosti s minimálnou garantovanou rýchlosťou zápisu 10 MB/s a rýchlosťou čítania 100 MB/s. Kartu možno použiť do prístrojov podporujúcich karty typu SDXC ako sú napríklad digitálne fotoaparáty, PDA zariadenia, video kamery a... .

Popis Kingston SDHC 32GB UHS-I

AndreaShop.sk píše:

PAMÄŤOVÁ KARTA. Rýchla a odolná pamäťová karta SDHC 32 GB. Karta UHS-I SDHC/SDXC triedy 10 spoločnosti Kingston je navrhnutá pre maximálnu rýchlosť so skrátenými časmi medzi dávkami dát, vďaka čomu je vhodná pre prenos Full HD

Tonerpartner.sk píše:

Karta SD Canvas Select PlusNatáčajte filmové videá s rozlíšením Full HD a 4K UHD Karta SD Canvas Select Plus značky Kingston je navrhnutá ako výnimočne výkonná, rýchla a odolná a je určená na veľké zaťaženia, ako je prenášanie a vyvolávanie fotografií s vysokým rozlíšením a zhotovovanie a úprava videí s rozlíšením Full HD. Môže dosiahnuť až rýchlosťou triedy 10 UHS-I 100 MB/s* pre ľahké ukladanie a rýchly prenos spoločne s pokročilým rozhraním UHS-I, ktoré dokáže zaznamenávať filmové videá s rozlíšením Full HD a 4K Ultra HD. SD karta Canvas Select Plus je konštruovaná tak, aby fungovala aj v najdrsnejších podmienkach, takže si ju môžete zobrať kamkoľvek s vedomím, že sú Vaše súbory, fotografie a videá chránené. Dostupná vo viacerých kapacitách až do 512 GB** as doživotnou zárukou. • Trieda 10 UHS-I s rýchlosťou až 100 MB/s* • Vytváranie snímok a videí s rozlíšením Full HD (1080p) a 4K UHD • Kapacity až 512 GB** • Odolná • Celoživotná záruka * Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od hardvéru, softvéru i spôsobu použitia. ** Časť z uvedenej kapacity pamäťového flash zariadenia je využitá na formátovanie a ďalším funkciám, a preto nie je k dispozícii pre úložný priestor. Z tohto dôvodu je vlastná kapacita dostupná na ukladanie dát nižšia, než je kapacita uvedená na výrobkoch. Ďalšie informácie nájdete v príručke flash pamäťovými zariadeniami „Flash memory guide“ od spoločnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide.

ProGamingShop.sk píše:

Moderná a rýchla pamäťová karta formátu Secure Digital High Capacity, ktorá vyniká nízkou spotrebou a dosahuje vysoké prenosové rýchlosti s minimálnou garantovanou rýchlosťou zápisu 10 MB/s a rýchlosťou čítania 100 MB/s. Kartu možno použiť do prístrojov podporujúcich karty typu SDXC ako sú napríklad digitálne fotoaparáty, PDA zariadenia, video kamery a... .

Parametre Kingston SDHC 32GB UHS-I

Výrobce Kingston
Výrobca Kingston
Veľkosť Pred výberom karty si najprv skontrolujte maximálnu podporovanú kapacitu vo vašom prístroji. 32GB
Typ CF-sa používajú v profesionálnych digitálnych fotoaparátoch a kamerách alebo miesto pevných diskov.
MicroSD-sa používajú hlavne u mobilných telefónov, najmenší karta.
SDHC-je nástupca sd kariet s väčšou kapacitou.
XD-sa používajú u digitálnych fotoaparátov
SDHC

Podobné produkty

Podobné frázy: