Kde som:  Katalóg  >  Šport a hobby  >  Fitness  >  Športová výživa  >  Ostatné športové výživa  >  Nutrend Magneslife 25 ml

Nutrend Magneslife 25 ml

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 6,29 €
Dostupnosť: Skladom
Charakteristika účinných látok MAGNESLIFE:
Horčík (magnesium - Mg ) patrí medzi najdôležitejšie minerálne látky nevyhnutné pre život, ktoré si človek nedokáže sám vytvoriť. Preto sme odkázaní na jeho príjem potravou.
Horčík plní mnoho životne dôležitých funkcií pri regulácii energetického metabolizmu, pretože pôsobí ako kofaktor a aktivátor rady enzýmov.
Vitamín B6 (pyridoxín) ... MAGNESLIFE je vysoko účinný roztok iontov horčíku (magnézia) s vitamínom B6 pre akútne riešenie svalových kŕčov. Forma roztoku zaisťuje maximálne rýchly účinok. Organické nosiče iontov horčíka sú garanty vysokej využiteľnosti a vstrebania. Praktické balenie v jednorázových minibaleniach dáva možnosť mať MAGNESLIFE kedykoľvek pri sebe a použiť ho práve pri signáloch prichádzajúcich svalových kŕčoc...

Všetky ponuky pre Nutrend Magneslife 25 ml

Popis Nutrend Magneslife 25 ml

Dr.Max píše:

Charakteristika účinných látok MAGNESLIFE:
Horčík (magnesium - Mg ) patrí medzi najdôležitejšie minerálne látky nevyhnutné pre život, ktoré si človek nedokáže sám vytvoriť. Preto sme odkázaní na jeho príjem potravou.
Horčík plní mnoho životne dôležitých funkcií pri regulácii energetického metabolizmu, pretože pôsobí ako kofaktor a aktivátor rady enzýmov.
Vitamín B6 (pyridoxín) musí byť neustále doplňovaný zo stravy. Okrem toho prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a ku zníženiu miery únavy a vyčerpania.
MAGNESLIFE
s cukrami a sladidlami je určený pre: akútne podanie, môže sa však použiť aj ako prevencia.
Horčík naviazaný na biologické nosiče
Tekutá forma zabezpečuje lepšiu vstrebateľnosť
Obohatený o vitamín B6
Odporúčané dávkovanie produktu MAGNESLIFE:
V prípade prípravy na dlhotrvajúci fyzický výkon dávkujte 2 - 3 dni pred očakávanou záťažou pred spaním. Pri dlhotrvajúcom alebo náročnom výkone majte dávku vždy pri sebe a použite v prípade potreby. Maximálne 1 fľaštička denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Upozornenie: Výživový doplnok pre športovcov. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom.

inSPORTline.sk píše:

MAGNESLIFE je vysoko účinný roztok iontov horčíku (magnézia) s vitamínom B6 pre akútne riešenie svalových kŕčov. Forma roztoku zaisťuje maximálne rýchly účinok. Organické nosiče iontov horčíka sú garanty vysokej využiteľnosti a vstrebania. Praktické balenie v jednorázových minibaleniach dáva možnosť mať MAGNESLIFE kedykoľvek pri sebe a použiť ho práve pri signáloch prichádzajúcich svalových kŕčoch v priebehu výkonu.MagnesLife je určený pre:
športovcov a jedincov s vysokou fyzickou záťažou – pomáha riešiť svalové kŕče,
uvoľňovanie nervosvalového napätia, regeneráciu a relaxáciu – ideálne je užiť večer pred spaním,
jedincom so zvýšenou dispozíciou k latentnej tetanii – kedykoľvek v priebehu dňa, kedy cítite prichádzajúce signály nedostatku horčíka
riešenie úbytku horčíka po požívaní alkoholu,
použitie v stresových situáciách a pri zvýšenej duševnej námahe
Charakteristika účinných látok MagnesLife:
Horčík (magnesium - Mg ) patrí medzi najdôležitejšie minerálne látky nevyhnutné pre život, ktoré si človek nedokáže sám vytvoriť. Preto sme odkázaní na jeho príjem potravou. Jeho nedostatok zapríčiňuje vznik svalových kŕčov.
Horčík plní veľa životne dôležitých funkcií pri regulácii energetického metabolizmu, pretože pôsobí ako kofaktor a aktivátor rady enzýmov. Je taktiež zapojený do metabolizmu vápnika - chráni pred usadzovaním prebytočného vápnika do mäkkých vlákien (srdce, ľadviny, cievne steny), stimuluje tvorbu protilátok a zvyšuje imunitu. Nedostatkom horčíku často trpia diabetici, ľudia so zažívacími poruchami (celiakiou, preháňaním) a ľadvinovými chorobami.
Prídavok vo vode rozpustného vitamínu B6 (pyridoxin), ktorý musí byť neustále doplňovaný zo stravy, podporuje prechod horčíku cez bunkovú membránu do vnútra bunky, čo napomáha upravovať množstvo horčíku vnútri bunky. Čím väčšiu spotrebu bielkovín máte, tým väčšie množstvo vitamínu B6 budete potrebovať.
Odporúčané dávkovanie:
1 pitná monodóza...

Parametre Nutrend Magneslife 25 ml

Výrobca Nutrend
Výrobce Nutrend
Forma Tekutý
Objem 25ml

Podobné produkty

Podobné frázy: