Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Kozmetika, doplnky  >  Ortopedické pomôcky  >  QUARTIS Vložky do obuvi

QUARTIS Vložky do obuvi

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 5,44 €
Dostupnosť: Skladom
Celodenný komfort pre vaše chodidlá
Vložky do obuvi IMS AKU Tactical® 162-071 zaistia vašim chodidlám maximálny komfort aj pri dlhých a náročných presunoch. Mäkká a priedušná stielka presne kopíruje tvar chodidla. Vložky sú anatomicky tvarované, takže ponúkajú vysoký komfort aj pri celodennom nosení. Vložka zaručuje skvelú priedušnosť, tepelnú izoláciu a efektívny odvod potu preč od nohy. V... Vložky do obuvi Spenco Ironman Total Support ORIGINAL 7-8 Anatomické vložky do obuvi od americkej firmy Spenco. Pre všetky typy trekovej obuvi, bežeckých, tenisových, basketbalových a tréningových botov s vyberateľnou vložkou. Pre používateľov hľadajúcich perfektné oporu chodidla, maximálny komfort pri chôdzi, trekingu a aeróbnych športoch. Patentovaný tlmiaci systém 3-Pod ™ tlmí rázy pri do... Korkové vložky vhodné do obuvi Profi Birki aj Super Birki.
Udrží Vaše nohy v suchu a pohodlí.
Korok je potiahnutý bavlnenou tkaninou.
Anatomicky tvarované.
Snímateľné a vymeniteľné.
Materiál: plstená vložka. Náhradní izolační vložka Kamik Zylex 8mm XK2003 vhodná do dámské obuvi Kamik Alborg, Pearson a Acadia.
Kamik Zylex je inovativní materiál složený ze 3 vrstev.
Konstrukce začíná vrstvou z 4 mm polyesterové plsti, která odvádí pot pryč od nohy a předává ho do vnější vrstvy, takže jej lze odpařit rychleji.
Druhá vrstva polyesterové plsti 4 mm vytváří přirozené tepelné kapsy, kde...

Všetky ponuky pre QUARTIS Vložky do obuvi

Popis QUARTIS Vložky do obuvi

TOP ARMY SK píše:

Celodenný komfort pre vaše chodidlá
Vložky do obuvi IMS AKU Tactical® 162-071 zaistia vašim chodidlám maximálny komfort aj pri dlhých a náročných presunoch. Mäkká a priedušná stielka presne kopíruje tvar chodidla. Vložky sú anatomicky tvarované, takže ponúkajú vysoký komfort aj pri celodennom nosení. Vložka zaručuje skvelú priedušnosť, tepelnú izoláciu a efektívny odvod potu preč od nohy. Vložky sú vyrobené z rýchloschnúcich materiálov, ktoré v prírode rozhodne oceníte. Ak budete mať vložky vlhké alebo do topánok naberiete vodu, možno ich veľmi rýchlo usušiť a pripraviť na ďalšie používanie. Konštrukcia vložky je designovaná tak, aby pri pohybe tlmila nárazy.

GAMISPORT.sk píše:

Vložky do obuvi Spenco Ironman Total Support ORIGINAL 7-8 Anatomické vložky do obuvi od americkej firmy Spenco. Pre všetky typy trekovej obuvi, bežeckých, tenisových, basketbalových a tréningových botov s vyberateľnou vložkou. Pre používateľov hľadajúcich perfektné oporu chodidla, maximálny komfort pri chôdzi, trekingu a aeróbnych športoch. Patentovaný tlmiaci systém 3-Pod ™ tlmí rázy pri došľape a pomáha predchádzať torzii Čiastočne flexibilné stabilizačných TPU lôžko pre zvýšenú oporu klenby a správne uloženie päty. Zvýšená flexibilita pre vyšší komfort chôdze. Tlmiaca EVA vrstva sa bežným nosením prispôsobuje tvaru chodidla. Vrchné textílie s minimálnym trením a antimikrobiálnym účinkom pomáha prevencii pľuzgierov a zabraňuje zápachu. Metatarsálna opora klenby rozkladá tlak vo spodnej časti priehlavkovej oblasti chodidla a zabraňuje bolesti tejto časti chodidla. Tlmiaca zóna v prednej časti vložky pre dodatočné tlmenie došľapu prednej časti chodidla. Hrúbka päty 8,5 mm Hrúbka prednej časti 3,5 mm Prakotický efekt pocítite už po jednom dni nosenia. Chodidlá v tvrdých topánkach nebolí, pri dlhšom státí nepália, topánky sú podstatne pohodlnejšie. Vložka mierne koriguje vady došľapu (pronácia a supinácia) a napomáha správnemu držaniu tela. Doplnky k obuvi » Stelky, šnúrky » Vložky do obuvi Spenco Ironman Total Support ORIGINAL 7-8

Profikuchar.sk píše:

Korkové vložky vhodné do obuvi Profi Birki aj Super Birki.
Udrží Vaše nohy v suchu a pohodlí.
Korok je potiahnutý bavlnenou tkaninou.
Anatomicky tvarované.
Snímateľné a vymeniteľné.
Materiál: plstená vložka.

Arno-obuv.sk píše:

Náhradní izolační vložka Kamik Zylex 8mm XK2003 vhodná do dámské obuvi Kamik Alborg, Pearson a Acadia.
Kamik Zylex je inovativní materiál složený ze 3 vrstev.
Konstrukce začíná vrstvou z 4 mm polyesterové plsti, která odvádí pot pryč od nohy a předává ho do vnější vrstvy, takže jej lze odpařit rychleji.
Druhá vrstva polyesterové plsti 4 mm vytváří přirozené tepelné kapsy, kde se tělesné teplo přirozeně zachytí.
Třetí vrstva je vyrobena díky výzkumu vesmírných technologií - speciální tepelná fólie, která vytváří bariéru proti vnějšímu chladu. Tato vrstva umožní vlhkosti proniknout, ale zamezuje úniku tepla z boty pryč. Proto udrží Vaše nohy v suchu a teple.
Chlupatý límec nahoře proti napadání sněhu dovnitř obuvi.
K dispozici ve velikostech
US 6 = 36
US 7 = 37
US 8 = 38
US 9 = 39/40
US 10 = 41
US 11 = 42
Náhradní izolační vložka Kamik Zylex 8mm vhodná do dámské obuvi Kamik Alborg, Pearson, Acadia.

Parametre QUARTIS Vložky do obuvi

Výrobca Quartis S.r.o.
Výrobce Quartis S.r.o.

Podobné produkty

Podobné frázy: