Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Duchovná literatúra a ezoterika  >  New age  >  Päť a Pa

Päť a Pat

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 4,19 €
Dostupnosť: Do 10 dní
Jakou lest vymyslí na zloděje, který jim krade jablka ze stromu? Mýt auto hadicí? To není nic pro Pata a Mata! Raději si postaví automyčku. Pro prázdný žaludek jsou palačinky velká dobrota, ale to otáčení na pánvi? To je pro kutily zbytečná námaha a zároveň ta správná výzva. A co teprve, když si z dronů vyrobí nový létající stroj. Dizajnové ochranné rúško Fusakle na tvár. Vonkajšia časť vyrobená zo 100% PES (polyesterové vlákna). Vnútorná tvárová časť je 100% bavlnený antibakteriálny úplet upravený iónmi striebra, technológiou SANITIZED. Rozmer rúška je 23 x 14 cm. Vyrobené na Slovensku. Je určené na viacnásobné použitie. Nejedná sa o zdravotnú pomôcku. Pred prvým použitím, ako aj po každom ďalšom, odporúčame rúško vždy op... Veselé hracie narodeninové prianie s piesňou Pat a Mat z obľúbenej rozprávky.
• text na titulnej strane: Kde sa zjavia Pat a Mat, nuda nikdy nie je. Spoločne ti nesú darček? Isto veľké prekvapenie!
• text vo vnútri: Čo sa to tu vlastne stalo? Že sa auto pokazilo? Oprava sa nedarí? To sú ale smoliari!To neskazí zábavu, tak si uži oslavu!
• súčasťou balenia je aj obálka
• ro... Tahle země stárne a já chci zestárnout s ní, říká Pat Garrett bývalému kumpánovi a záhy nato soupeři z protější strany zákona Billymu Kidovi. Zdůvodňuje tak rozhodnutí, jež mu dopomohlo k šerifské hvězdě a zároveň ho přinutilo k nenáviděné misi - dopadnout Kida a předat jej spravedlnosti. Štýlová ochrana fólia, ktorá okrem skvelého dizajnu dodá Vášmu telefónu novu sviežu farbu.
Spoľahlivo ochráni displej vášho mobilného telefónu pred mechanickým poškodením, prachom, mastnotou a inými nečistotami. Fólia vyniká antireflexnou a antistatickou vrstvou.
Skombinujte ochrannú fóliu s kvalitným puzdrom a dosiahnite tak maximálnu ochrannú. Kvalitne puzdra nájdete v našej ponu... Dosková hra Pat a Mat súbor hier: A je to! Zažeňte nudu s dvoma obľúbenými nemehlami Patom a Matom. Súbor hier Pat a Mat obsahuje 50 variant najobľúbenejších klasických hier, ktoré zabavia deti aj dospelých. Môžete sa tešiť na hry ako Medzi plotmi (Človeče, nehnevaj sa), Utiahnem to! (Dážďovky), Armatúry (Mlyn), Neposedníci (Dáma) alebo napríklad pexeso, hlavolamy a veľa ďalších hier. Všetky hry ...

Všetky ponuky pre Päť a Pat

Doprava: 90,00 €
= 110,00 €
Do 3 dní
Do obchodu

Popis Päť a Pat

Market24.sk píše:

Jakou lest vymyslí na zloděje, který jim krade jablka ze stromu? Mýt auto hadicí? To není nic pro Pata a Mata! Raději si postaví automyčku. Pro prázdný žaludek jsou palačinky velká dobrota, ale to otáčení na pánvi? To je pro kutily zbytečná námaha a zároveň ta správná výzva. A co teprve, když si z dronů vyrobí nový létající stroj.

Faxcopy píše:

Dizajnové ochranné rúško Fusakle na tvár. Vonkajšia časť vyrobená zo 100% PES (polyesterové vlákna). Vnútorná tvárová časť je 100% bavlnený antibakteriálny úplet upravený iónmi striebra, technológiou SANITIZED. Rozmer rúška je 23 x 14 cm. Vyrobené na Slovensku. Je určené na viacnásobné použitie. Nejedná sa o zdravotnú pomôcku. Pred prvým použitím, ako aj po každom ďalšom, odporúčame rúško vždy oprať v práčke na 60 °C a po vysušení prežehliť pre ešte lepšiu dezinfekciu a ochranu.
- 100% PES + 100% bavlna s iónmi striebra
- Technológia SANITIZED proti množeniu baktérií, ocenená SWISS TECHNOLOGY AWARD
- Vyrobené na Slovensku
- farba: žltá
- rozmery: 23x14cm

Daffer.sk píše:

Veselé hracie narodeninové prianie s piesňou Pat a Mat z obľúbenej rozprávky.
• text na titulnej strane: Kde sa zjavia Pat a Mat, nuda nikdy nie je. Spoločne ti nesú darček? Isto veľké prekvapenie!
• text vo vnútri: Čo sa to tu vlastne stalo? Že sa auto pokazilo? Oprava sa nedarí? To sú ale smoliari!To neskazí zábavu, tak si uži oslavu!
• súčasťou balenia je aj obálka
• rozmer: 224 x 157 mm

Artforum.sk píše:

Tahle země stárne a já chci zestárnout s ní, říká Pat Garrett bývalému kumpánovi a záhy nato soupeři z protější strany zákona Billymu Kidovi. Zdůvodňuje tak rozhodnutí, jež mu dopomohlo k šerifské hvězdě a zároveň ho přinutilo k nenáviděné misi - dopadnout Kida a předat jej spravedlnosti.

MP3.sk píše:

Štýlová ochrana fólia, ktorá okrem skvelého dizajnu dodá Vášmu telefónu novu sviežu farbu.
Spoľahlivo ochráni displej vášho mobilného telefónu pred mechanickým poškodením, prachom, mastnotou a inými nečistotami. Fólia vyniká antireflexnou a antistatickou vrstvou.
Skombinujte ochrannú fóliu s kvalitným puzdrom a dosiahnite tak maximálnu ochrannú. Kvalitne puzdra nájdete v našej ponuke tu
...

Alza.sk- Hračky píše:

Dosková hra Pat a Mat súbor hier: A je to! Zažeňte nudu s dvoma obľúbenými nemehlami Patom a Matom. Súbor hier Pat a Mat obsahuje 50 variant najobľúbenejších klasických hier, ktoré zabavia deti aj dospelých. Môžete sa tešiť na hry ako Medzi plotmi (Človeče, nehnevaj sa), Utiahnem to! (Dážďovky), Armatúry (Mlyn), Neposedníci (Dáma) alebo napríklad pexeso, hlavolamy a veľa ďalších hier. Všetky hry sú vytvorené na motívy nemehiel Pata a Mata a sú upravené tak, aby zodpovedali ich dobrodružstvám, pravidlá však zostávajú rovnaké. Deti hraním doskových hier trénujú koncentráciu, postreh, logické myslenie a motoriku. Súbor hier Pat a Mat od Efka urobí radosť všetkým deťom od 5 rokov. Kľúčové vlastnosti rodinného súboru hier Pat a MatSúbor hier Pat a Mat je vytvorený na motívy zo seriálu dvoch populárnych nemehielHerná súprava obsahuje 50 klasických hierIdeálna zábava pre deti i dospelýchPomáha rozvíjať logické myslenie, koncentráciu, jemnú motorikuSúbor hier Pat a Mat od Efka zabaví deti od 5 rokovSúprava obsahuje: Skrutky a maticeMá to háčik (Zlatá šestka)Armatúry (Mlyn)Neposedníci (Dáma)Medzi plotmi (Človeče, nehnevaj sa)Utiahnem to! (Dážďovky)Karty PršíPexesoHry s kockamiHlavolam Eternity a ďalšie varianty týchto hierRozmery balenia:7,8 × 31 × 31 cm

Parametre Päť a Pat

Podobné produkty

Podobné frázy: