Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Duchovná literatúra a ezoterika  >  New age  >  Päť a Pa

Päť a Pat

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 5,00 €
Dostupnosť: Info v obchode
Herný set Pat a Mat – Súprava náradia s prilbou:Herná súprava urobí radosť najmä malým chlapcom, ktorí zbožňujú týchto nešikovných kutilov a radi pomáhajú oteckovi, keď je doma treba niečo opraviť. V súprave nájdu plastové náradie ako sú kliešte, skrutkovač alebo matice, nechýba ani krásne žltá prilba na ochranu pri práci. Teraz budú mať chlapci svoju vlastnú súpravu náradia rovnako ako ich obľúb... Kolekcia ponožiek s motívom Československých večerníčkov vás prenesie naspäť do bezstarostných detských čias. Vás najobľúbenejší večerníčkový superhrdina vám vyčaruje úsmev a dodá zázračnú silu pri každom vašom kroku.Rozprávkové ponožky pre rozprávkové zážitky!Zloženie: 90% bavlna, 8% polyamid, 2% elastan Kúpte svojim deťom túto krásnu osušku, ktorá bude robit radosť v kúpeľni a aj pri vode. Osušku môžete použiť pri bazéne aj v lete na pláži a dopriať si tak maximálne pohodlie po kúpeli aj pri relaxácii. Materiál je dobre savý. Jerry Fabrics osuška – Pat a Mat „Blue“:Nielen malé deti milujú rozprávkové postavičky. Spojiť tak užitočné s príjemným môžete vďaka detským osuškám Jerry Fabrics. Detská plážová osuška má motív obľúbených domácich majstrov Pata a Mata. Vyrobená je zo 100 % bavlny. Deťom skvele poslúži nielen pri ležaní pri bazéne, ale aj na osušenie tela po sprchovaní. Vďaka možnosti prania na 40 stupňov bude aj... Pamatovák Pat a Mat postřehová karetní hra v krabičce 11x15x3cm z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 10.99 €.
Technické údaje:Roky 04Obsah balení:Pamatovák Pat a Mat postřehová karetní hra v krabičce 11x15x3cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, obj... Štyridsiatnička Márá je úspešná právnička, vzorná manželka, dcéra a adoptívna matka, ktorej nechýba rozhodnosť. Tá sa prejaví aj po oznámení lekárov, že trpí nevyliečiteľnou chorobou. Nechce byť na príťaž svojim blízkym, preto sa rozhodne, že keď sa bežné činnosti stanú pre ňu nezdolateľnými prekážkami, ukončí svoj život.
Učiteľa Scotta, ktorého Márá pozná len cez internet, takisto čaká ťaž... PAT 800 A je malý infračervený ohrievač, ktorý má z vrchu rukoväť a spodná základňa je skladatelná, čo umožňuje jednoduchý presun z miesta na miesto.
Obsahuje dve kremeňové žiarovky s dvoma výkonnostnými stupňami do 800 W. Jednotka je chránená bezpečnostným spínačom proti pádu, ktorý ju hneď automaticky vypne. Tiež má zabudovaný aj termostat, ktorý ju chráni proti prehriatiu... Spoločenská hra Pat a Mat obsahuje dve zábavné hry.V prvej hre-Pat a Mat stavajú dom, majú známi šikulovia postaviť nové obydlie. V druhej hre-Pat a Mat na výlete sa stratia a Vy im musíte pomôcť vrátiť sa späť domov.

Hra obsahuje:

Obojstranný hrací plán
8 postavičiek
4 puzzle na stavbu domu
Žetóny
Hraciu kocku
Návod

... A je to! Kto by si nepamätal príbeh dvoch nešikov Pata a Mata, ktorí sa snažia vyzriešiť najrôznejšie problémy a nikdy neskladajú ruky do lona. Ich vtipné riešenia bavia nielen detské obecenstvo už celých 40 rokov. A tak si obliečky s Patom a Matom môžete schovať napríklad aj pre ďalšiu generáciu. Obliečky sú vyrobené z jemnej bavlny, ktorá je vhodná pre detskú pokožku, dobre saje vlhkosť a je ma...

Všetky ponuky pre Päť a Pat

Doprava: 2,30 €
= 9,29 €
Skladom
Do obchodu

Popis Päť a Pat

Alza.sk- Hračky píše:

Herný set Pat a Mat – Súprava náradia s prilbou:Herná súprava urobí radosť najmä malým chlapcom, ktorí zbožňujú týchto nešikovných kutilov a radi pomáhajú oteckovi, keď je doma treba niečo opraviť. V súprave nájdu plastové náradie ako sú kliešte, skrutkovač alebo matice, nechýba ani krásne žltá prilba na ochranu pri práci. Teraz budú mať chlapci svoju vlastnú súpravu náradia rovnako ako ich obľúbení hrdinovia Pat a Mat z večerníčka A je to, s ktorou všetko opravia, priskrutkujú a užijú si veľa skvelej zábavy. Detská súprava základných nástrojov, ktoré vyzerajú ako naozajstné náradie, pomáha rozvíjať predstavivosť, zručnosť a jemnú motoriku detí.Doplňujúce informácie:Rozmery prilby:24 × 18 cm

Attractiv.sk píše:

Kolekcia ponožiek s motívom Československých večerníčkov vás prenesie naspäť do bezstarostných detských čias. Vás najobľúbenejší večerníčkový superhrdina vám vyčaruje úsmev a dodá zázračnú silu pri každom vašom kroku.Rozprávkové ponožky pre rozprávkové zážitky!Zloženie: 90% bavlna, 8% polyamid, 2% elastan

4home píše:

Kúpte svojim deťom túto krásnu osušku, ktorá bude robit radosť v kúpeľni a aj pri vode. Osušku môžete použiť pri bazéne aj v lete na pláži a dopriať si tak maximálne pohodlie po kúpeli aj pri relaxácii. Materiál je dobre savý.

Alza.sk- MAXI Drogéria píše:

Jerry Fabrics osuška – Pat a Mat „Blue“:Nielen malé deti milujú rozprávkové postavičky. Spojiť tak užitočné s príjemným môžete vďaka detským osuškám Jerry Fabrics. Detská plážová osuška má motív obľúbených domácich majstrov Pata a Mata. Vyrobená je zo 100 % bavlny. Deťom skvele poslúži nielen pri ležaní pri bazéne, ale aj na osušenie tela po sprchovaní. Vďaka možnosti prania na 40 stupňov bude aj údržba osušky veľmi jednoduchá.Kľúčové vlastnosti detskej plážovej osušky Jerry Fabrics Pat a Mat „Blue“Detská plážová osuška s motívom rozprávkových domácich majstrov Pata a MataKvalita značky Jerry FabricsVýrazné farebné vyhotovenieMožnosť prania v práčke na 40 stupňovJednoduchá údržba a vysoká nasiakavosťMotív Pata a Mata nadchne nielen malé detiDetská osuška Jerry Fabrics Pat a Mat „Blue“ je vhodná na pláž, do záhrady, k moru a aj do kúpeľneRozmery:70 × 140 cmMateriál:100 % bavlnaPlošná hmotnosť:320 g/m2

Kokiskashop.sk píše:

Pamatovák Pat a Mat postřehová karetní hra v krabičce 11x15x3cm z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 10.99 €.
Technické údaje:Roky 04Obsah balení:Pamatovák Pat a Mat postřehová karetní hra v krabičce 11x15x3cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Bux.sk píše:

Štyridsiatnička Márá je úspešná právnička, vzorná manželka, dcéra a adoptívna matka, ktorej nechýba rozhodnosť. Tá sa prejaví aj po oznámení lekárov, že trpí nevyliečiteľnou chorobou. Nechce byť na príťaž svojim blízkym, preto sa rozhodne, že keď sa bežné činnosti stanú pre ňu nezdolateľnými prekážkami, ukončí svoj život.
Učiteľa Scotta, ktorého Márá pozná len cez internet, takisto čaká ťažké rozhodnutie. Pred rokom mu zverili do pestúnskej starostlivosti osemročného problémového chlapca, ktorého matka je vo väzení. Teraz sa Scott nedokáže zmieriť s myšlienkou, že Curtis by mal čoskoro odísť.
Máre a Scottovi zostáva päť dní, aby sa rozlúčili so svojimi milovanými.
Posledných päť dní je príbeh o silných vzťahoch, ktorý ukazuje, že moc lásky niekedy spočíva v tom, že nenecháme milovanú osobu odísť, a inokedy v tom, že ju opustíme.

Dobrá klima píše:

PAT 800 A je malý infračervený ohrievač, ktorý má z vrchu rukoväť a spodná základňa je skladatelná, čo umožňuje jednoduchý presun z miesta na miesto.
Obsahuje dve kremeňové žiarovky s dvoma výkonnostnými stupňami do 800 W. Jednotka je chránená bezpečnostným spínačom proti pádu, ktorý ju hneď automaticky vypne. Tiež má zabudovaný aj termostat, ktorý ju chráni proti prehriatiu. Neobsahuje azbest.
Žiarič ponúkame v bielom, oranžovom a modrom prevedení.
 
ErP zariadenie je veľmi šetrné k životnému prostrediu. Prispôsobuje sa okolitej teplote a tým reguluje spotrebu energie. Efektívne znižuje emisie skleníkových plynov a pri rovnakej vykurovacej kapacite spotrebuje menej energie.

Market24.sk píše:

Spoločenská hra Pat a Mat obsahuje dve zábavné hry.V prvej hre-Pat a Mat stavajú dom, majú známi šikulovia postaviť nové obydlie. V druhej hre-Pat a Mat na výlete sa stratia a Vy im musíte pomôcť vrátiť sa späť domov.

Hra obsahuje:

Obojstranný hrací plán
8 postavičiek
4 puzzle na stavbu domu
Žetóny
Hraciu kocku
Návod

Doba hrania cca 20-40 minút.

Rodinnebalenie.sk píše:

A je to! Kto by si nepamätal príbeh dvoch nešikov Pata a Mata, ktorí sa snažia vyzriešiť najrôznejšie problémy a nikdy neskladajú ruky do lona. Ich vtipné riešenia bavia nielen detské obecenstvo už celých 40 rokov. A tak si obliečky s Patom a Matom môžete schovať napríklad aj pre ďalšiu generáciu. Obliečky sú vyrobené z jemnej bavlny, ktorá je vhodná pre detskú pokožku, dobre saje vlhkosť a je maximálne priedušná.

Viac informacií o údržbe bavlnených obliečok

Parametre Päť a Pat

Podobné produkty

Podobné frázy: