Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Duchovná literatúra a ezoterika  >  New age  >  Päť a Pa

Päť a Pat

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 2,40 €
Dostupnosť: Skladom
Detské dizajnové ochranné rúško Fusakle na tvár. Vonkajšia časť vyrobená zo 100% PES (polyesterové vlákna). Vnútorná tvárová časť je 100% bavlnený antibakteriálny úplet upravený iónmi striebra. Rozmer rúška je 19 x 12 cm. Vyrobené na Slovensku. Je určené na viacnásobné použitie. Nejedná sa o zdravotnú pomôcku. Pred prvým použitím, ako aj po každom ďalšom, odporúčame rúško vždy oprať v práčke na 6... Pohádkové hraní - Pat a Mat jednoduchým a zábavným spôsobom otvárajú malým deťom dvere do sveta hier. Hru hrajeme s farebnou kockou so symbolmi náradia, ktoré sú aj na hracom pláne. Cieľom hry je doviesť Pat a Mata do cieľa a získať vŕtačku. Hra obsahuje: herný plán, obrázkovu kocku, 4 postavičky Pata a Mata, 4 podstavce "Tie dve chodia spolu všade: do knižnice, pozdraviť kamarátky tekvice na trh, aj sa hrať do záhrady. Vravíte si: No a? Nejaký problém? Ani nie, len taká drobnosť - Betka je tekvica." Toto sú prvé vety nádherného príbehu o nevšednom priateľstve, ktorý vás zabaví i chytí za srdce. Dá sa priateliť s niekým, kto vyzerá úplne inak? A ako jeho odlišnosť zoberú ostatní? A čo bude s tekvičkou, keď začne ... Stance socks turned into one of the world's most exciting accessories in less than five years. Our founders saw a category that had been ignored, taken for granted, looked over, and dismissed. By creating life into something that had been overlooked, we ignited a movement of art and self-expression that has drawn athletes, performers, and iconic cultural influencers to the brand--a group we call ...

Všetky ponuky pre Päť a Pat

Popis Päť a Pat

Faxcopy píše:

Detské dizajnové ochranné rúško Fusakle na tvár. Vonkajšia časť vyrobená zo 100% PES (polyesterové vlákna). Vnútorná tvárová časť je 100% bavlnený antibakteriálny úplet upravený iónmi striebra. Rozmer rúška je 19 x 12 cm. Vyrobené na Slovensku. Je určené na viacnásobné použitie. Nejedná sa o zdravotnú pomôcku. Pred prvým použitím, ako aj po každom ďalšom, odporúčame rúško vždy oprať v práčke na 60 °C a po vysušení prežehliť pre ešte lepšiu dezinfekciu a ochranu.
- 100% PES + 100% bavlna s iónmi striebra
- Vyrobené na Slovensku
- farba: béžová

Mimibazar.sk píše:

Pohádkové hraní - Pat a Mat jednoduchým a zábavným spôsobom otvárajú malým deťom dvere do sveta hier. Hru hrajeme s farebnou kockou so symbolmi náradia, ktoré sú aj na hracom pláne. Cieľom hry je doviesť Pat a Mata do cieľa a získať vŕtačku. Hra obsahuje: herný plán, obrázkovu kocku, 4 postavičky Pata a Mata, 4 podstavce

Market24.sk píše:

"Tie dve chodia spolu všade: do knižnice, pozdraviť kamarátky tekvice na trh, aj sa hrať do záhrady. Vravíte si: No a? Nejaký problém? Ani nie, len taká drobnosť - Betka je tekvica." Toto sú prvé vety nádherného príbehu o nevšednom priateľstve, ktorý vás zabaví i chytí za srdce. Dá sa priateliť s niekým, kto vyzerá úplne inak? A ako jeho odlišnosť zoberú ostatní? A čo bude s tekvičkou, keď začne mäknúť? Pat Miller sa pri písaní inšpirovala svojou dcérkou, ktorá sa ako malá kamarátila s tekvicou. Vďaka veselým a milým ilustráciam Anne Wilsdorf vznikol nesmierne pôvabný a čarovný príbeh, ktorý si okrem detí určite zamillujú i rodičia.

shooos.sk píše:

Stance socks turned into one of the world's most exciting accessories in less than five years. Our founders saw a category that had been ignored, taken for granted, looked over, and dismissed. By creating life into something that had been overlooked, we ignited a movement of art and self-expression that has drawn athletes, performers, and iconic cultural influencers to the brand--a group we call the Punks - Poets. By underpinning our creative roots with a relentless focus on technical innovation, we've ensured that Stance socks are now found in over 40 countries on the feet of those who dare to be different.

Parametre Päť a Pat

Podobné produkty

Podobné frázy: