Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Duchovná literatúra a ezoterika  >  New age  >  Farby a čísla

Farby a čísla

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 33,49 €
Dostupnosť: Skladom
od 29,59 €
Interaktívna hra s kockami Clever Cubes z edície Smart od renomovanej francúzskej spoločnosti Smoby prinesie vášmu dieťaťu od 24 mesiacov veľa radosti a zábavy. Inteligentná hra s kockami využíva elektronický snímací senzor v tvare pera, s ktorým učí dieťa správne rozpoznávať farby a čísla. Balenie obsahuje 9 rôznofarebných kociek, ktoré sú označené číslami a obrázkami. Hra so zvukovými efektmi p...

Popis Farby a čísla

Mackoviahracky.sk píše:

Interaktívna hra s kockami Clever Cubes z edície Smart od renomovanej francúzskej spoločnosti Smoby prinesie vášmu dieťaťu od 24 mesiacov veľa radosti a zábavy. Inteligentná hra s kockami využíva elektronický snímací senzor v tvare pera, s ktorým učí dieťa správne rozpoznávať farby a čísla. Balenie obsahuje 9 rôznofarebných kociek, ktoré sú označené číslami a obrázkami. Hra so zvukovými efektmi ponúka 3 herné varianty, s ktorými si budú deti rozvíjať kognitívne a motorické zručnosti. Produkt je lokalizovaný v anglickom, francúzskom alebo nemeckom jazyku.
Herné varianty:
rozpoznávanie farieb - deti sa učia správne rozlišovať jednotlivé farby
rozpoznávanie čísiel - dieťa sa učí jednotlivé číslice, trénuje si pamäť a koncentráciu
voľný režim - dieťa sa hrá voľne s kockami, môže si z nich poskladať vežu
Inteligentná hračka vďaka dotykovému senzoru rozoznáva reakcie dieťaťa a dáva spätnú väzbu podľa toho, či je reakcia správna alebo nie. Deti si zábavnou formou cvičia logické myslenie, koncentráciu a zároveň aj motorické zručnosti. S touto multifunkčnou hračkou sa zabaví aj viacero detí, vydrží im dlhé roky. Je vyhotovené z kvalitného a odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk. Hra s kockami sa jednoducho prenáša, rodičia ju môžu vziať dieťaťu aj na návštevy. Napája sa na batérie 3xAAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.
Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktoré sa vyznačujú svojou kvalitou a odolnosťou, keďže sú vyrábané podľa noriem európskych štandardov. Detské hračky sú nielen kvalitné, ale vyznačujú sa aj atraktívnym a moderným francúzskym dizajnom, ktorý si obľúbili deti po celom svete. Interaktívna hračka so svojimi funkciami je nadčasová a štýlová elektronická hračka, ktorá všestranne rozvíja chlapcov a dievčatá.

Parametre Farby a čísla

Podobné produkty

Podobné frázy: