Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Duchovná literatúra a ezoterika  >  New age

New age

Nájdené:    70 produktov

Päť a Pat

Detské maľovanky s obrázkami známych postavičiek Pata a Mata. Nájdete tu 9 obrázkov, na ktorých sú naši kutilovia zachytení so svojimi majstrovskými dielami. Tieto maľovanky sú jednoduché s veľkými obrázkami, teda vhodné aj pre tie najmenšie deti. Sú vhodné aj ako učebné pomôcky na spoznávanie zvieratiek. Maľovanie obrázkov pomáha rozvíjať celý rad schopností a šikovnosti, má veľký vplyv najmä na rozvoj jemnej motoriky rúk. Formát maľovaniek: A4 Nevhodné pre deti do 3 rokov Nebezpečenstvo vdýchnutia a zhltnutia malých častíc.

Viac informácií
od 1,82 €
Do obchodu

Farby a čísla

Interaktívna hra s kockami Clever Cubes z edície Smart od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby prinesie chlapcom aj dievčatám od 24 mesiacov veľa radosti a zábavy. Inteligentná hra s kockami využíva elektronický snímací senzor v tvare pera, s ktorým učí dieťa správne rozpoznávať farby a čísla. Balenie obsahuje 9 rôznofarebných kociek, ktoré sú označené číslami a obrázkami. Hra so zvukovými efektmi ponúka 3 herné varianty, s ktorými si budú deti rozvíjať kognitívne a motorické zručnosti. Produkt je lokalizovaný v anglickom, francúzskom a nemeckom jazyku. Herné varianty: rozpoznávanie farieb - deti sa učia správne rozlišovať jednotlivé farby rozpoznávanie čísiel - dieťa sa učí jednotlivé číslice, trénuje si pamäť a koncentráciu voľný režim - dieťa sa hrá voľne s kockami, môže si z nich poskladať vežu Inteligentná hračka vďaka dotykovému senzoru rozoznáva reakcie dieťaťa a dáva spätnú väzbu podľa toho, či je reakcia správna alebo nie. Deti si zábavnou f...

Viac informácií
od 29,59 €
Do obchodu

Na druhej strane

Majster mysterióznej poviedky sa vracia s novou zbierkou. Pavol Rankov rozdelil texty novej knihy do dvoch štýlovo odlišných, zdanlivo protichodných častí. V prvej archaickým jazykom vyrozprával dávne príbehy ďalekých krajín a mýtických čias. Na druhej strane stoja príhody našich geograficky blízkych súčasníkov zaznamenané autentickou rečou v štádiu jej dnešného rozpadu.Či už je to kronikársky zápis, podobenstvo, príbeh hororový alebo univerzitný, autor nám pripravil pútavé čítanie a – ako u neho býva dobrým zvykom – nečakanú pointu.

Viac informácií
od 9,88 €
Do obchodu

Sila ženy

Čím více se blížíme ke konci tisíciletí, tím více slýcháme o velkých "planetárních změnách", k nimž má dojít. Louise L. Hay ve své nejnovější knize Síla ženy ukazuje, že největší změnou, kterou budeme v nadcházejícím období společně prožívat, bude naše vnitřní proměna. Louise L. Hay přesvědčivě vysvětluje ženám, jakým způsobem se mohou naučit vážit si sebe samých, získat sebevědomí a respekt, které jim po právu náleží, a dosáhnout pevného postavení ve společnosti. Slavná autorka se obrací na všechny ženy bez ohledu na jejich věk či společenské zázemí. Její knihy pomáhají tisícům žen na celém světě objevovat a rozvíjet nevyužité tvůrčí síly, najít sebe samé a žít plným, autentickým životem.

Viac informácií
od 37,90 €
Do obchodu

Umenie života

Uvoľnite sa a nájdite šťastie vo víre súčasného sveta pomocou tejto svetovo úspešnej príručky na uľahčenie života od japonského mnícha, ktorý stelesňuje múdrosť zenu. Známy buddhistický mních Šunmjó Masuno čerpá z múdrosti stáročí, aby vás v jasných, praktických a ľahko osvojiteľných lekciách – jednej na každý deň počas 100 dní – naučil žiť podľa princípov zenu.

Viac informácií
od 8,30 €
Do obchodu

Zen 7

Vodou riediteľný základný náter na steny a stropy v interiéri.Nátere znižuje absorpciu povrchu, zjednocuje podklad a zvyšuje pokrytie vrchnými nátermi z rady OPTIVA. Vhodný je na nátery sadrokartónových dosiek, omietok, vápenno-cementovej omietky a betónových povrchov. Výdatnosť: - 7-9 m2/L Riedenie: - vodou (maximálne do 5%) Príprava podkladu Podklad musí byť pred aplikáciou čistý, suchý, bez mastnoty alebo iných nečistôt, ktoré by zhoršili priľnavosť náteru. Aplikácia Náter pred použitím premiešajte.V prípade potreby je možné nariedenie maximálne 5% vody. Aplikujte v jednej vrstve a nechajte zaschnúť minimálne 4 hodiny. Ako konečný náter aplikujte jednu z farieb z radu OPTIVA. Čistenie náradia Ihneď po skončení prác očistite náradie vodou. Identifikácia nebezpečnosti Klasifikácia látky alebo zmesiDefinícia výrobku: ZmesKlasifikácia podľa smernice ((ES) č. 1272/2008Tento výrobok nie je klasifikovaný ako nebezpečn...

Viac informácií
od 20,23 €
Do obchodu

Zrkadlo Duša

Čo nám chcú povedať naše emócie, vlastnosti a postoje. Zamyslenia a príbehy zo života. Duša je zrkadlom človeka. Keď do nej nazerá, môže ju očistiť o energie, ktoré ju ťažia. Kedykoľvek začne pochybovať o svojej vlastnej hodnote, spomenie si na lotosový kvet, ktorý vyrastá z bahna a nedovolí, aby nečistoty, ktoré ho obklopujú, ovplyvnili jeho rast alebo krásu. Tak ako človek, ktorý zdoláva prekážky a premieňa negatívnu energiu na pozitívnu.„Život je najlepší učiteľ. Keď nepochopíš lekciu, zopakuje ti ju. Základom je uvedomenie a pochopenie - poznanie a múdrosť.“ Toto nie je kniha na jedno prečítanie, ale na opakované vracanie sa k jednotlivým kapitolám, aby ste mohli objaviť nové úrovne pochopenia. Je to sprievodca poznaním vlastného vnútorného sveta, ktorý sa odzrkadľuje v realite. Pomáha a inšpiruje riešiť každodenné situácie pomocou krátkych zamyslení a príbehov. Kniha má za úlohu posvietiť si na vaše vnútro, transformovať emočné nánosy, ktoré ...

Viac informácií
od 11,96 €
Do obchodu

Náboženský synkretizmus v hnutí New Age

Fenomén new age sa naďalej kryštalizuje ako globálne pôsobiaci ezoterický prúd, ktorý sprevádzal vstup do nového milénia. Ako taký, vstúpi časom i do análov dejín náboženstiev, v rámci ktorých je a bude považovaný za najreprezentatívnejší variant postmodernej religiozity.

Viac informácií

Uni Cat New Age S-Hook Veľkosť 6/0 6 ks

Háčik na ryby Uni Cat New Age S-Hook Veľkosť 6/0 6 ks:Ste vášnivý lovec sumcov, ktorý si potrpí na prvotriedne úlovky? Šance na jedinečný rybársky kúsok niekoľkonásobne zvýšite, ak použijete háčik Uni Cat New Age S-Hook! Svojím vzhľadom a spracovaním patrí k naozajstnej špičke v rybolove. Veľký a silný háčik je opatrený vysoko ostrou špičkou, ktorá ľahko preniká do úst aj tých najväčších sumcov. S háčikom Uni Cat New Age Vám už nebude stáť nič v ceste! Je totiž extrémne odolný proti ohnutiu,...

Viac informácií

Maybelline NEW YORK Instant Age Rewind Eraser Concealer Eye 01 Light 6.8 ml

Maybelline NEW YORK Instant Age Rewind Eraser Concealer Eye 01 Light 6.8 ml Tekutý korektor s penovým aplikátorom MAYBELLINE NEW YORK Instant Age Rewind Eraser 6,8 ml, odtieň 01 Light sa stane vaším každodenným pomocníkom.

Viac informácií

Maybelline NEW YORK Instant Age Rewind Eraser Concealer Eye 00 Ivory 6.8 ml

Maybelline NEW YORK Instant Age Rewind Eraser Concealer Eye 00 Ivory 6.8 ml Tekutý korektor s penovým aplikátorom MAYBELLINE NEW YORK Instant Age Rewind Eraser 6,8 ml, odtieň 00 Ivory sa stane vaším každodenným pomocníkom.

Viac informácií

Fitness rukavice Mad Max New Age fialová - L

Exkluzívne športové dámske rukavice Mad Max New Age sú vyrobené z prvotriedneho materiálu Amara a z lycry od firmy VENTEX, ktorá dokonale odvádza pot. Rukavice skvele sadnú na dámsku ruku a navyše na prvý pohľad zaujmú zaujímavým dizajnom - z vrchnej strany sú čierno-modré a zdobené žltým kvetinovým vzorom.Technický popis rukavice sú vhodné pre indoorové aktivity ruky sú vďaka týmto rukaviciam chránené nielen proti mechanickému poškodeniu, ale aj proti chemickému poškodeniu minerálnymi soľami,...

Viac informácií

tielko unisex KILLSTAR - New Age - BLACK - KSRA001847

UNISEX (dámske / pánske) ľahko elastické tielko s prednou potlačou. Značka: KILLSTAR. Farba: čierna. Zloženie: 100% bavlna. Model ktorého ide vidieť na snímke má výšku 183cm a na sebe veľkosť XL. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

Viac informácií

tričko pánske KILLSTAR - New Age - BLACK - KSRA001845

pánske tričko s prednou potlačou. Značka: KILLSTAR. Farba: čierna. Zloženie: 100% bavlna. Model ktorého ide vidieť na snímke má výšku 183cm a na sebe veľkosť XL. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka).

Viac informácií

tričko dámske KILLSTAR - New Age Distressed - BLACK - KSRA001843

dámske tričko s prednou potlačou. Tričko je v niekoľkých miestach schválne zmiešané (má diery). Značka: KILLSTAR. Farba: čierna. Zloženie: 100% bavlna. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

Viac informácií

Vans MN New Age Tie Dye Shirt multicolor S

Fotená veľkosť L. Model meria 187 cm a váži 76 kg.

Viac informácií

Tao vůdce

Strategie úspěšného vůdce pro Nový věk (New Age) Autor, psycholog, profesor Školy psychiatrie při Menningerově nadaci a ředitel Školy lidského potenciálu v Mendocinu, zde předkládá nově adaptovanou verzi staročínského spisu Tao-te-ťing (Spis o Tao a ctnosti) pro New Age. Většina ilustrací byla převzata z publikace The Mustard Seed Garden Manual of Painting (anglického vydání čínské malířské příručky ze 17.století - Čchie c'jüan chua čchüan), vydané v Bollingenské edici Princeton University Pres...

Viac informácií

Hledání ztracené jednoty

Kniha sa sústreďuje na niektoré moderné verzie náboženstiev a ekologického myslenia, a ich prelínania - angažovaný buddhizmus, New Age, Osho, Hnutie ľudských potencií, G. Snyder, A.

Viac informácií

Sekta

Sofia Baumanová právě úspěšně absolvovala univerzitu a ukončila problematický vztah s přítelem. Z čiré zvědavosti se zúčastní přednášky o New Age hnutí s názvem ViaTerra.

Viac informácií

Lovci a sběračky plodů

Román ironicky nahliada na módne hnutie New Age a na iné smery feminizmu, teda na aktuálne fenomény typické pre aktuálny dnešok. V jeho príbehu o niekoľkých mužoch a ženách sa však skrýva univerzálny presah.

Viac informácií

Snowpiercer

The Snowpiercer saga continues with this brand new story by original artist Jean-Marc Rochette and Eisner nominated writer, Matz. Set before the extinction event that caused the new ice age in which the Snowpiercer travels perpetually around the globe, witness the terrifying events that led to the need for and creation of the eponymous train.

Viac informácií

Křesťanství a okultní praktiky

Knížka je praktickou příručkou pro křesťany i další zájemce, kteří se chtějí vyznat v učení, praktikách a pojmech, jako je okultismus, magie, ezoterika, alternativní medicína nebo New Age. Ve vnímání a hodnocení těchto věcí dnes vládne zmatek.

Viac informácií

Digital Gold

Shortlisted for the Financial Times and McKinsey Business Book of the Year Award A New York Times technology and business reporter charts the dramatic rise of Bitcoin and the fascinating personalities who are striving to create a new global money for the Internet age. Digital Gold is New York Times reporter Nathaniel Popper's brilliant and engrossing history of Bitcoin, the landmark digital money and financial technology that has spawned a global social movement.

Viac informácií

Motherhood

'A response - finally - to the new norms of femininity' Rachel Cusk Having reached an age when most of her peers are asking themselves when they will become mothers, Heti's narrator considers, with the same urgency, whether she will do so at all.

Viac informácií

Why Patti Smith Matters

Patti Smith arrived in New York City at the end of the Age of Aquarius in search of work and purpose. Through her poetry, her songs, her unapologetic vocal power, and her very presence as a woman fronting a rock band, she kicked open a door that countless others walked through.

Viac informácií

Art Masters: Basquiat

The dazzling, provocative work of Jean-Michel Basquiat (1960-1988) would come to define the vibrant New York art scene of the late '70s and early '80s. Punk, jazz, graffiti, hip-hop: his work drew heavily on the cultural trappings of lower Manhattan, to which he fled-from Brooklyn-at the age of 15.

Viac informácií

The Fate of Fausto

A stunningly presented modern-day fable from world-renowned talent Oliver Jeffers. "In an age of exquisite picture books, this is possibly the most beautiful of the year..." Imogen Carter / The Observer New Review "Visually stunning and original" Daily Mail There was once a man who believed he owned everything and set out to survey what was his.

Viac informácií

Driftglass

'Delany's works have become essential to the history of science fiction' New Yorker Samuel Delany is one of the most radical and influential science fiction writers of our age, who reinvented the genre with his fearless explorations of race, class and gender. Driftglass is the definitive volume of his stories, featuring neutered space travellers, telepathy, Hells Angels and genetically modified amphibious workers.

Viac informácií

Accidental Gods

Spanning the globe and five centuries, Accidental Gods introduces us to a new pantheon: of man-gods, deified politicians and imperialists, militants, mystics and explorers. From the conquistadors setting foot in the New World to Haile Selassie of Ethiopia, elevated by a National Geographic article from emperor to messiah for the Rastafari faith, to the unlikely officers hailed as gods during the British Raj, this endlessly curious and revelatory account chronicles an impulse towards deification...

Viac informácií

Natural Palettes

Renowned natural dyer, artist, and educator Sasha Duerr envisions a new age of fresh, modern color palettes, drawing from our original source of inspiration and ingredients-the natural world around us. This innovative plant-based color-guide includes twenty-five palettes with five hundred natural color swatches, providing inspiration for sustainable fashion, textiles, fine art, floral design, food, medicine, gardening, interior design, and other creative disciplines.

Viac informácií

CHICCO - Projektor GoodNight Stars - modrý

Projektor a nočná lampička v jednom.Šikovný pomocník do detskej izby, ktorý dieťatko upokojí a pomôže mu zaspinkať.Vybrať si môžete medzi premietacím módom, ktorý zobrazuje krásne hviezdičky na plafóne a stenách detskej izby, alebo módom nočnej farebnej nočnej lampičky, ktorá dieťa neruší ani pri spánku.Na spríjemnenie zaspávania môžete dieťaťu prehrať skladby od Bacha, Rossiniho, ale aj skladby New Age, či zvuky prírody.Dostupné v modrom a ružovom prevedení....

Viac informácií

CHICCO - Projektor GoodNight Stars - ružový

Projektor a nočná lampička v jednom. Šikovný pomocník do detskej izby, ktorý dieťatko upokojí a pomôže mu zaspinkať. Vybrať si môžete medzi premietacím módom, ktorý zobrazuje krásne hviezdičky na plafóne a stenách detskej izby, alebo módom nočnej farebnej nočnej lampičky, ktorá dieťa neruší ani pri spánku. Na spríjemnenie zaspávania môžete dieťaťu prehrať skladby od Bacha, Rossiniho, ale aj skladby New Age, či zvuky prírody. Dostupné v modrom a ružovom prevedení....

Viac informácií

Futureproof

'Kevin Roose provides a clear, compelling strategy for surviving the next wave of technology with our jobs - and souls - intact... Futureproof is the survival guide you need' Charles Duhigg, The Power of Habit In this timely, counterintuitive, and highly practical guide to the age of A.I. and automation, a New York Times technology columnist argues that the key to success is making yourself more human, not less.

Viac informácií

Born A Crime

WINNER OF THE THURBER PRIZE The compelling, inspiring, (often comic) coming-of-age story of Trevor Noah, set during the twilight of apartheid and the tumultuous days of freedom that followed. One of the comedy world's brightest new voices, Trevor Noah is a light-footed but sharp-minded observer of the absurdities of politics, race and identity, sharing jokes and insights drawn from the wealth of experience acquired in his relatively young life.

Viac informácií

Interdisciplinarité et nouvelles approches dans les recherches sur l’âge du Fer

Elektronická kniha Interdisciplinarité et nouvelles approches dans les recherches sur l’âge du Fer:Publikace prezentuje příspěvky z mezinárodní doktorandské vědecké konference „Interdisciplinarity and New Approaches in the Research on The Iron Age“, která proběhla v roce 2015 na keltském oppidu Bibracte (Francie) za spoluúčasti organizátorů z Masarykovy univerzity (Brno), Université de Bourgogne (Dijon) a Université François-Rabelais (Tours). Setkání, jehož se účastnilo více než 60 mladých v...

Viac informácií

There Are Places in the World Where Rules Are Less Important Than Kindness

'A joy of a book - enriching, illuminating, eclectic and far from a conventional science read' Richard Webb, New Scientist 'The Meditations of Marcus Aurelius for our age' Robert Fox One of the most inspiring thinkers of our age, the bestselling author of Seven Brief Lessons on Physics transforms the way we think about the world with his reflections on science, history and humanity In this collection of writings, the logbook of an intelligence always on the move, Carlo Rovelli follows his curio...

Viac informácií

Kolobok

A fresh and original take on a classic tale, with a new rhyming version of the text that is sure to appeal to young (and older) readers. The text of Kolobok has been published in the literary journal Cardinal Points (Brown University) - Striking, newly commissioned, illustrations by Dovile Ciapaite that perfectly complement the text - For children of pre-reading and early reading age, this is a book that would be an ideal gift Kolobok is a new adaptation and translation of a famous Russian folk...

Viac informácií

CHICCO Projektor GoodNight Stars - ružový 0m+, Doprava zadarmo

CHICCO Projektor GoodNight Stars - ružový 0m+ Charakteristika CHICCO Projektor GoodNight Stars - ružový 0m+: Projektor a nočná lampička v jednom. Šikovný pomocník do detskej izby, ktorý dieťatko upokojí a pomôže mu zaspinkať. Vybrať si môžete medzi premietacím módom, ktorý zobrazuje krásne hviezdičky na plafóne a stenách detskej izby, alebo módom nočnej farebnej nočnej lampičky, ktorá dieťa neruší ani pri spánku. Na spríjemnenie zaspávania môžete dieťaťu prehrať skladby od Bacha, Rossiniho, ale...

Viac informácií

Podobné frázy: