Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  šperky  >  Náramky  >  Náramok Morellato Lucky MK13

Náramok Morellato Lucky MK13

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 9,95 €
Dostupnosť: Skladom
Skinny Case
Pretože menej je niekedy viac
Galancia poskytujúca silnú ochranu
Minimalistický, no zároveň ochranný. Skinny Case dokazuje, že puzdro nemusí byť pancierované, aby ponúklo výkon potrebný na účinnú ochranu vášho smartfónu. Priehľadný, nežltnúci plast s hrúbkou len 0,5 mm umožňuje vyniknúť dizajnu bez toho, aby zariadenie vyzeralo väčšie.
Odolnosť Absorber125™ < b... Snadné použití
Vana je vhodná pro převážení nákladů v zavazadlovém prostoru, snadno omyvatelná, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací pouhým rozložením.

Kvalita
Všechny vany do zavazadlového prostoru jsou opatřeny certifikátem TÜV Süd Czech, certifikátem o složení a bezpečnosti použitého materiálu MSDS, homologací dle směrnic České republiky / Evrops... Šaty s tehlovým vzorom . Zloženie materiálu: povrch - 100% polyester, podšívka: 95% viskóza, 5% elastan. Spôsob prania: pranie v práčke na 30 ° C Modelka má na sebe jednu veľkosť. Rozmery modelky: výška 177 cm, poprsie 90 cm, pás 62 cm, boky 90 cm. Rozmery šiat v jednej veľkosti meranej na plocho: šírka v podpazuší - 46 cm, celková dĺžka - 117 cm, dĺžka rukáva - 43 cm

Popis Náramok Morellato Lucky MK13

Izmael.eu píše:

Skinny Case
Pretože menej je niekedy viac
Galancia poskytujúca silnú ochranu
Minimalistický, no zároveň ochranný. Skinny Case dokazuje, že puzdro nemusí byť pancierované, aby ponúklo výkon potrebný na účinnú ochranu vášho smartfónu. Priehľadný, nežltnúci plast s hrúbkou len 0,5 mm umožňuje vyniknúť dizajnu bez toho, aby zariadenie vyzeralo väčšie.
Odolnosť Absorber125™
Skinny Case má hodnotenie Absorber125™ a spĺňa štandardy Military Grade – rovnako ako naše najlepšie pancierové puzdrá. Prípad prešiel prísnym testovaním v nezávislom fínskom testovacom centre – Grant4com. Smartfón chránený puzdrom Skinny Case prežil pády z výšky 125 cm. Inovatívny dizajn účinne absorbuje energiu nárazu.
Prémiové materiály – chránia vás na dlhé roky
Puzdro je vyrobené z prémiových materiálov: TPU (termoplastický polyuretán) a PC (polykarbonát). Odolný, dokonale priehľadný a nežltne. Vyčistíte ho jednoducho. Chráňte svoj telefón dlhšie používaním rovnakého puzdra znova a znova. Už žiadne ekologicky nešetrné a nehospodárne vymieňanie puzdier každých pár mesiacov.
Používajte svoj smartfón presne tak, ako chcete
Už žiadny tvrdý, nespevnený plast! Technológia EasyClick™ Buttons vám umožní jednoducho používať váš smartfón: zapojte nabíjačku alebo slúchadlá, upravte hlasitosť, uzamknite obrazovku, použite reproduktor atď. Skinny Case poskytuje jednoduchý prístup ku každému tlačidlu a plynulé ovládanie všetkých funkcií vášho zariadenia.

Špecifikácia
Sada obsahuje: 1 ks. Skinny Case
Typ ochrany: Puzdro
Trieda odolnosti Absorber125™

TorriaCars.sk píše:

Snadné použití
Vana je vhodná pro převážení nákladů v zavazadlovém prostoru, snadno omyvatelná, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací pouhým rozložením.

Kvalita
Všechny vany do zavazadlového prostoru jsou opatřeny certifikátem TÜV Süd Czech, certifikátem o složení a bezpečnosti použitého materiálu MSDS, homologací dle směrnic České republiky / Evropské unie ATEST 8SD 3401 a z hlediska hořlavosti vyhovují požadavkům metodiky ZM-A/10.70 (Česká republika / Evropská unie).

Údržba
Vana je snadno omyvatelná, uzpůsobená pro standardní údržbu pomocí běžných čistících prostředků (např. mytí vlažnou vodou s neagresivním neabrazivním saponátem apod.). Čištění je možné snadno provádět mimo vozidlo např. zahradní hadicí.

Stabilita
Kvalita materiálu umožňuje použití vany v širokém rozsahu teplot od -60°C do +80°C a také značnou odolnost vůči stárnutí materiálu vlivem UV-záření.

Bezpečnost
Hypoalergenní materiál umožňuje libovolné použití v kterémkoli vozidle bez jakýchkoli zdravotních rizik.

Ochrana
Výhodou těchto van je zvýšený okraj 4-6cm (dle typu vozidla), chránící interiér zavazadlového prostoru před vysypáním či vylitím tekutin (voda, olej), nečistot, prachu, sněhu apod. do zavazadlového prostoru, s odolností vůči prosáknutí olejů, benzínu a jiných pohonných hmot a částečně také vůči elektrolytu z akumulátorů.

Pohodlí
Posunu převáženého materiálu a předmětů účinně zamezí celoplošná protiskluzová vrstva s velmi vysokou kvalitou na vrchní straně zabraňující posunu předmětů položených na podložku během jízdy - ideální pomocník při převážení nákupů, zavazadel apod.

Přesné rozměry
Vana je vyrobena naprosto přesně podle tvaru dna zavazadlového prostoru konkrétního typu vozidla.

Design
Moderní design zajišťuje bezproblémové použití a elegantní vzhled v daném typu vozidla.

Mat...

Luxusnabielizen.sk píše:

Šaty s tehlovým vzorom . Zloženie materiálu: povrch - 100% polyester, podšívka: 95% viskóza, 5% elastan. Spôsob prania: pranie v práčke na 30 ° C Modelka má na sebe jednu veľkosť. Rozmery modelky: výška 177 cm, poprsie 90 cm, pás 62 cm, boky 90 cm. Rozmery šiat v jednej veľkosti meranej na plocho: šírka v podpazuší - 46 cm, celková dĺžka - 117 cm, dĺžka rukáva - 43 cm

Parametre Náramok Morellato Lucky MK13

Materiál Oceľ

Podobné produkty

Podobné frázy: