Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Duchovná literatúra a ezoterika  >  Náboženstvo  >  Lorna Byrneová: Schody do neba

Lorna Byrneová: Schody do neba

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 9,37 €
Dostupnosť: Do 3 dní
od 9,37 €
Anjeli Lorne oznámili, že jej poslaním na zemi je šíriť múdrosť a poznanie, ktoré jej daroval Boh a anjeli. Po smrti manžela sa Lorne rozpadol svet. V Schodoch do neba opisuje, ako sa opäť pozviechala a ako ona, nevzdelaná matka štyroch detí, prelomila mlčanie a začala šíriť posolstvo anjelov svetu. Lorna rozpráva o budúcnosti, ktorú pre nás plánuje Boh, aj o iných možných zajtrajškoch, ktoré záv...

Všetky ponuky pre Lorna Byrneová: Schody do neba

Popis Lorna Byrneová: Schody do neba

Bux.sk píše:

Anjeli Lorne oznámili, že jej poslaním na zemi je šíriť múdrosť a poznanie, ktoré jej daroval Boh a anjeli. Po smrti manžela sa Lorne rozpadol svet. V Schodoch do neba opisuje, ako sa opäť pozviechala a ako ona, nevzdelaná matka štyroch detí, prelomila mlčanie a začala šíriť posolstvo anjelov svetu. Lorna rozpráva o budúcnosti, ktorú pre nás plánuje Boh, aj o iných možných zajtrajškoch, ktoré závisia od našich rozhodnutí. „Každý musí plniť svoju úlohu,“ vraví. Čitateľom ponúka jedinečné, zasvätené informácie o anjeloch.
Predstavuje nám strážneho anjela Zeme, objasňuje jeho význam aj to, prečo je dobré mu načúvať. Neobyčajný ohlas čitateľov na Lornino dielo spočíva v tom, že im dodáva nádej, pomáha im uvedomiť si, že nezávisle od náboženskej viery a bez ohľadu na to, či sa cítia osamelí alebo nie, majú po boku svojho strážneho anjela.
Schody do neba nám otvárajú okno do ríše anjelov!
Z anglického originálu Stairways to Heaven (Coronet, am imprint of Hodder & Stoughton, London 2010) preložila Tatiana Sedová.

Parametre Lorna Byrneová: Schody do neba

Podobné frázy: