Kde som:  Katalóg  >  Mobilné telefóny a kancelária  >  Mobily  >  myPhone Hammer 4

myPhone Hammer 4

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 58,90 €
Dostupnosť: Skladom
od 58,90 €
Porovnať 3 obchody
Pripravený na drsné podmienky
Spoločník, ktorý je ideálny kamkoľvek. Spevnená konštrukcia je pripravená odolať aj tým najnáročnejším podmienkam. Odolný telefón disponuje stupňom krytia IP68, vďaka čomu je odolný voči vode a prachu.


Prehľadné a jednoduché ovládanie
Hammer 4 je vybavený 2,8-pal... Mobilný telefón myPhone Hammer 4, červená:Hammer 2 sa priamo vyžíva v extrémnych podmienkach, kde by bežné modely nemali šancu zostať funkčné. Či už patrí medzi vyznávačov aktívneho životného štýlu s výzvami v teréne alebo vás živý ruky v nie práve čistom prostredí, nič nezastaví telefón s certifikáciou IP67. Tým je potvrdená odolnosť proti piesku, prachu, ale aj blatu. Ušpinený telefón opláchnit...

Popis myPhone Hammer 4

Mobilonline.sk píše:

Pripravený na drsné podmienky
Spoločník, ktorý je ideálny kamkoľvek. Spevnená konštrukcia je pripravená odolať aj tým najnáročnejším podmienkam. Odolný telefón disponuje stupňom krytia IP68, vďaka čomu je odolný voči vode a prachu.


Prehľadné a jednoduché ovládanie
Hammer 4 je vybavený 2,8-palcovým displejom s ostrými farbami a dobrou čitateľnosťou. Ovládanie je aj vďaka klasickým tlačidlám veľmi jednoduché, dokonca aj v pracovných rukaviciach.


Nič vám neunikne
Zabudovaná batéria s kapacitou 2 000mAh umožňuje až 24 hodín výdrže v stand by režime alebo 20 hodín hovorov. Vo výbave telefónu nechýba ani 2Mpx fotoaparát, s ktorým môžete odfotiť všetky dôležité okamihy.

Alza.sk píše:

Mobilný telefón myPhone Hammer 4, červená:Hammer 2 sa priamo vyžíva v extrémnych podmienkach, kde by bežné modely nemali šancu zostať funkčné. Či už patrí medzi vyznávačov aktívneho životného štýlu s výzvami v teréne alebo vás živý ruky v nie práve čistom prostredí, nič nezastaví telefón s certifikáciou IP67. Tým je potvrdená odolnosť proti piesku, prachu, ale aj blatu. Ušpinený telefón opláchnite pod vodou alebo ho pokojne ponorte, a nechajte ho odmočiť. Anivoda ho totiž nezastaví. Vydrží ponorenie až do jedného metra po dobu 30 minút.146 mm66 mm18 mmHmotnosť telefónu: 172 g2,8“Uhlopriečka displejaNie je známe(parameter nebol vyhľadaný)2 000 mAhKapacita batérieDual SIM (Micro+Mini)Typ SIM karty66 × 176 × 18 mmRozmery telefónu (Š × V × H)64 MBVnútorná pamäť2 MpxFotoaparátNie je známe(parameter nebol vyhľadaný)microSD až 32 GBSlot na pamäťové karty172 gHmotnosť telefónuOdolný mobilný tlačidlový telefón myPhone Hammer 4 v červenom vyhotoveníHľadáte odolný mobilný telefón s pevnou konštrukciou a dávate prednosť klasickým tlačidlám pred dotykovou obrazovkou? Potom vo vás určite vzbudí pozornosť spoľahlivý mobil MyPhone Hammer 4, ktorý oboma prvkami disponuje, a atakuje tak pozíciu budúceho spoločníka. Pri nahliadnutí do špecifikačného listu zistíme, že konkrétne spĺňa certifikácie odolnosti IP68 a IK05, vďaka ktorým odolá akémukoľvek nárazu a ponoreniu až do 1,5 m hĺbky na 30 minút. Vývojárom značky MyPhone sa skrátka v prípade modelu Hammer 4 podarilo vytvoriť skvelý kompaktný prístroj, ktorý bohato vystačí každému nenáročnému používateľovi. Dostupný mobil s ľahkým ovládanímOdolný mobil myPhone Hammer 4 má farebný 2,8-palcový displej s rozlíšením 320 × 240 px, ktorý ponúka dobre čitateľné písmená a veľké ikony pre jednoduché používanie telefónu. To vám uľahčia aj oddelené podsvietené tlačidlá.Telefón myPhone Hammer 4 má k dispozícii celú sériu funkciíOkrem základného volania a písania SMS má telefón aj multimediálne funkcie, ako je FM rádio, svietidlo, záznamník, bud...

Parametre myPhone Hammer 4

Výrobce Myphone

Podobné produkty

Podobné frázy: