Kde som:  Katalóg  >  Mobilné telefóny a kancelária  >  Mobily  >  myPhone Hammer 4

myPhone Hammer 4

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 47,90 €
Dostupnosť: Skladom
od 47,90 €
Porovnať 4 obchody
MOBILNÝ TELEFÓN . Mobilný telefón myPhone Hammer 4 vám môže stáť verne po boku aj v tých najextrémnejších situáciách. Ide o prístroj, ktorý vyniká robustnou konštrukciou, nadštandardnou odolnosťou, aj skvelou výdržou. Či Pripravený na drsné podmienky
Spoločník, ktorý je ideálny kamkoľvek. Spevnená konštrukcia je pripravená odolať aj tým najnáročnejším podmienkam. Odolný telefón disponuje stupňom krytia IP68, vďaka čomu je odolný voči vode a prachu.


Prehľadné a jednoduché ovládanie
Hammer 4 je vybavený 2,8-pal... Spoločník do nepohody MyPhone Hammer 4 je odolný telefón s 2,8" displejom a zosilneným krytom, ktorý sa vyznačuje jedinečným dizajnom, stupňom krytia IP68 a batériou s kapacitou 2 000 mAh. Hammer 4 je ideálnou voľbou pre ľudí pracujúcich v priemysle či stavebníctve a každého, kto dáva prednosť tlačidlovému ovládaniu pred dotykovou obrazovkou. Tlačidlové ovládanie a veľký displej Dávate pred dotyk...

Všetky ponuky pre myPhone Hammer 4

Popis myPhone Hammer 4

AndreaShop.sk píše:

MOBILNÝ TELEFÓN . Mobilný telefón myPhone Hammer 4 vám môže stáť verne po boku aj v tých najextrémnejších situáciách. Ide o prístroj, ktorý vyniká robustnou konštrukciou, nadštandardnou odolnosťou, aj skvelou výdržou. Či

Mobilonline.sk píše:

Pripravený na drsné podmienky
Spoločník, ktorý je ideálny kamkoľvek. Spevnená konštrukcia je pripravená odolať aj tým najnáročnejším podmienkam. Odolný telefón disponuje stupňom krytia IP68, vďaka čomu je odolný voči vode a prachu.


Prehľadné a jednoduché ovládanie
Hammer 4 je vybavený 2,8-palcovým displejom s ostrými farbami a dobrou čitateľnosťou. Ovládanie je aj vďaka klasickým tlačidlám veľmi jednoduché, dokonca aj v pracovných rukaviciach.


Nič vám neunikne
Zabudovaná batéria s kapacitou 2 000mAh umožňuje až 24 hodín výdrže v stand by režime alebo 20 hodín hovorov. Vo výbave telefónu nechýba ani 2Mpx fotoaparát, s ktorým môžete odfotiť všetky dôležité okamihy.

Okay.sk píše:

Spoločník do nepohody MyPhone Hammer 4 je odolný telefón s 2,8" displejom a zosilneným krytom, ktorý sa vyznačuje jedinečným dizajnom, stupňom krytia IP68 a batériou s kapacitou 2 000 mAh. Hammer 4 je ideálnou voľbou pre ľudí pracujúcich v priemysle či stavebníctve a každého, kto dáva prednosť tlačidlovému ovládaniu pred dotykovou obrazovkou. Tlačidlové ovládanie a veľký displej Dávate pred dotykovými displejmi stále prednosť klasickému tlačidlovému ovládaniu? Hammer 4 má klasickú tlačidlovú klávesnicu a veľký displej s ostrými farbami a jasnou viditeľnosťou. Odolný voči vode aj prachu Už sa nemusíte starať o nečakané striekanie vody alebo všadeprítomný prach. Hammer 4 disponuje stupňom krytia IP68 vďaka čomu je odolný voči vode a prachu. Špičková odolnosť Zosilnená konštrukcia telefónu sľubuje spoľahlivosť a nadpriemernú odolnosť voči pádu. Hammer 4 je extrémne silný! Dychberúca výdrž Vďaka klasickej klávesnici je možné telefón ľahko ovládať aj počas práce v rukaviciach. Pohotovostný režim až 24 dní alebo 20 hodín hovoru, to znie dobre že? Vďaka batérii s kapacitou 2 000 mAh to však nie je žiadny problém! Zaznamenajte si všetko dôležité Hammer 4 dokáže svojou 2 Mpx kamerou fotografovať aj na miestach, kde ostatné mobilné telefóny zlyhajú. Zaznamenajte si najdôležitejšie okamihy!

Parametre myPhone Hammer 4

Výrobce Myphone

Podobné produkty

Podobné frázy: