Kde som:  Katalóg  >  Mobilné telefóny a kancelária  >  Mobily  >  HUAWEI P smar

HUAWEI P smart

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 154,90 €
Dostupnosť: Skladom
od 154,90 €
Porovnať 6 obchodů
Slovenská oficiálna distribúcia:oficiálna distribúcia pre územie Slovenska

menu je v slovenčine a tiež ďalších jazykoch
mobilný telefón je odblokovaný na všetky siete : Telekom, Orange, O2, 4ka...
záruka 24 mesiacov + bezproblémový servis v autorizovanom servise... . Okúzľujúci dizajn S rafinovaným spracovaním tela smartfónu Huawei P Smart 2021 okúzlite každého. Jeho elegantný vzhľad dopĺňajú zaoblené hrany, vďaka ktorým telefón P Smart 2021 skvele padne do ruky. Lepší prehľad Pohlcujúci displej smartfónu P Smart 2021 s veľkosťou 6,67 palcov a pomerom obrazovky k telu 90,3%... SMARTPHONE . Dizajn - Láska na prvý pohľad . Vďaka rafinovanému spracovaniu má HUAWEI P smart 2021 nielen elegantný vzhľad, ale v kombinácii so zakrivenými hranami padne skvele do ruky. Tri dynamické farby žiaria vo svetle a do ich Huawei P Smart Pro 128GB Dual Sim Black
 
HUAWEI Ultra FullView displej
Výnimočný 6,59" HUAWEI Ultra FullView displej s 91% pomerom obrazovky k telu prináša mimoriadne široký horizont bez výrezu. Displej FHD + 2 340x1 080 + 391 PPI zobrazuje čistejšie a jasnejšie farby. Nechaj sa vtiahnuť do diania, nech hráš hry, sleduješ videá, či len čítaš. Uži si pôsobivý zážitok. < ...

Popis HUAWEI P smart

ProGamingShop.sk píše:

Slovenská oficiálna distribúcia:oficiálna distribúcia pre územie Slovenska

menu je v slovenčine a tiež ďalších jazykoch
mobilný telefón je odblokovaný na všetky siete : Telekom, Orange, O2, 4ka...
záruka 24 mesiacov + bezproblémový servis v autorizovanom servise... .

Mobilonline.sk píše:

Okúzľujúci dizajn S rafinovaným spracovaním tela smartfónu Huawei P Smart 2021 okúzlite každého. Jeho elegantný vzhľad dopĺňajú zaoblené hrany, vďaka ktorým telefón P Smart 2021 skvele padne do ruky. Lepší prehľad Pohlcujúci displej smartfónu P Smart 2021 s veľkosťou 6,67 palcov a pomerom obrazovky k telu 90,3% ponúka masívny obraz v živých detailoch. Predný fotoaparát v strede displeja s minimálnym rušivým dojmom si pri sledovaní filmov, či hraní hier ani nevšimnete. Ohromujúci fotoaparát Huawei P Smart 2021 sa môže pochváliť štvornásobným fotoaparátom, s ktorým zachytíte tie najlepšie okamihy vo dne aj v noci. Nech sa rozhodnete fotiť vzdialené scény, alebo detaily z blízka, 48 Mpx fotoaparát s vysokým rozlíšením, 8 Mpx hĺbkový senzor, 2 Mpx hĺbkový objektív a 2 Mpx makro objektív sa postarajú o tie najlepšie jasné a živé detaily. Nabitý už za pár minút Huawei P Smart 2021 je vybavený batériou s kapacitou 5 000 mAh a 22,5 W Huawei SuperCharge, ktorá umožní ďalšie dve hodiny sledovania filmov s iba 10 minútovým nabíjaním. Inteligentný algoritmus šetrí energiu a vy tak môžete telefonovať neuveriteľných 38 hodin, 16,6 hodiny sledovať video alebo 12 hodín surfovať po internete a to všetko pri využití 4G siete.

AndreaShop.sk píše:

SMARTPHONE . Dizajn - Láska na prvý pohľad . Vďaka rafinovanému spracovaniu má HUAWEI P smart 2021 nielen elegantný vzhľad, ale v kombinácii so zakrivenými hranami padne skvele do ruky. Tri dynamické farby žiaria vo svetle a do ich

BestCena.sk píše:

Huawei P Smart Pro 128GB Dual Sim Black
 
HUAWEI Ultra FullView displej
Výnimočný 6,59" HUAWEI Ultra FullView displej s 91% pomerom obrazovky k telu prináša mimoriadne široký horizont bez výrezu. Displej FHD + 2 340x1 080 + 391 PPI zobrazuje čistejšie a jasnejšie farby. Nechaj sa vtiahnuť do diania, nech hráš hry, sleduješ videá, či len čítaš. Uži si pôsobivý zážitok.
 
Umenie svetla
HUAWEI P smart Pro je inšpirovaný hrou svetla a tieňov a prichádza v dvoch okúzľujúcich farbách. Zadná časť telefónu odráža svetlo a uchváti na prvý pohľad. Vďaka leštenému sklenenému 3D telu je telefón v ruke hladký a pohodlný.
 
Trojitý fotoaparát
Hlavný fotoaparát s rozlíšením 48 Mpx vždy zachytí jemné detaily s krištáľovou čistotou. Spolu s 8 Mpx ultraširokouhlým objektívom a 2 Mpx snímačom hĺbky tvorí trio, s ktorým sa z tvojich fotografií stanú majstrovské diela.
Hlavný fotoaparát zhotoví ostrejšie a jasnejšie snímky. AI algoritmus sa postará o to, aby každá tvoja zachytená fotografia bola čo najlepšia.
 
Selfie pop-up fotoaparát
Predný 16 Mpx fotoaparát automaticky vyskočí a ty môžeš behom chvíľky zhotoviť svoje selfie. Po vyfotení sa kamera celá schová do smartfónu. Vylepšený AI algoritmus krásy vyretušuje tvoj portrét, sústredí sa na tvoju tvár a vytvára dokonalé selfie aj pri slabom osvetlení.
 
Batéria
Veľkokapacitná 4 000 mAh batéria zaistí nepretržité volania po dobu 40 hodín, prehrávanie hudby a videí až 80 hodín. Zbav sa power banku a zameraj sa na svoje každodenné činnosti.
 
Kvalitnejší život s EMUI 9.1
HUAWEI P smart Pro spolu s EMUI 9.1 ponúka jednoduché a interaktívne prostredie a smart funkcie, ktoré zjednodušia tvoj každodenný život. Funkcie uľahčujú napríklad AI komunikáciu, bezdrôtovú tlač, klon telefónu, HUAWEI Share atď.. Tvoj telefón ti porozumie, podporí ťa a prinesie väčšiu efektivitu v každodenných úlohách....

Parametre HUAWEI P smart

Výrobce Huawei

Podobné produkty

Podobné frázy: