Kde som:  Katalóg  >  Mobilné telefóny a kancelária  >  Mobily  >  Honor 9X

Honor 9X

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 4,00 €
Dostupnosť: Do 3 dní
Kryt na mobil iSaprio Mountains 10 pre Honor 9X Pro:Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu vďaka krytu na mobil iSaprio Mountains 10 pre Honor 9X Pro. Ide o zadný kryt na mobil, ktorý je svojím precíznym vyhotovením poistkou spoľahlivou zárukou. Povrch krytu je príjemný a nevykĺzne vám z rúk. Samozrejmosťou je, že pri tomto kryte na telefón iSaprio Mountains 10 pre Honor 9X Pro zostane zachovan... Knižkové puzdrá na mobil Honor 9X Lite dodajú vášmu telefónu eleganciu a spoľahlivo ochránia jeho telo pred nežiadúcim poškodením a nečistotami. Čierna farba vyjadrí váš štýl a napovie čo sa vám páči a máte radi.
Kvalitné spracovanie materiálov zabezpečí dlhodobý nepoškodený vzhľad telefónu, čo môže zvýšiť cenu zariadenia pri jeho ďalšom predaji v budúcnosti.
Materiál a povrchová úpr...

Popis Honor 9X

Alza.sk píše:

Kryt na mobil iSaprio Mountains 10 pre Honor 9X Pro:Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu vďaka krytu na mobil iSaprio Mountains 10 pre Honor 9X Pro. Ide o zadný kryt na mobil, ktorý je svojím precíznym vyhotovením poistkou spoľahlivou zárukou. Povrch krytu je príjemný a nevykĺzne vám z rúk. Samozrejmosťou je, že pri tomto kryte na telefón iSaprio Mountains 10 pre Honor 9X Pro zostane zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie a dalším ovládacím prvkom nutným na ľahké používanie telefónu. Kryt na mobil je pružný, vďaka tomu jeho nasadenie bezproblémové. Kryt na mobil na Honor 9X Pro zaistí ochranu vášho telefónu aj pri zachovaní skvelého dizajnu. Hlavné vlastnosti krytu na mobil iSaprio Mountains 10 pre Honor 9X Pro Odolná ochrana telefónu Honor 9X Pro Mäkkosť zaručuje ľahkú inštaláciu krytu Kryt na mobil iSaprio má otvory na potrebné konektory a ovládacie prvky Materiál krytu na telefón: TPU Farba: motív

Mobilonline.sk píše:

Knižkové puzdrá na mobil Honor 9X Lite dodajú vášmu telefónu eleganciu a spoľahlivo ochránia jeho telo pred nežiadúcim poškodením a nečistotami. Čierna farba vyjadrí váš štýl a napovie čo sa vám páči a máte radi.
Kvalitné spracovanie materiálov zabezpečí dlhodobý nepoškodený vzhľad telefónu, čo môže zvýšiť cenu zariadenia pri jeho ďalšom predaji v budúcnosti.
Materiál a povrchová úprava: Tkanina
Hlavné výhody
Ochrana tela telefónu
Zabraňuje nežiaducim škrabancom
Ochrana pred prachom
Presné výrezy na konektory
Kvalitný odolný materiál

Nezabudnite, že pre plnohodnotnú ochranu mobilu je potrebné používať aj kvalitné ochranné sklo na mobil.
Vyberte si zo širokej ponuky originálnych značkových krytov na mobil a rôznych druhov obalov v Mobilonline.

Parametre Honor 9X

Výrobce Honor

Podobné produkty

Podobné frázy: