Kde som:  Katalóg  >  Mobilné telefóny a kancelária  >  Mobily  >  Apple iPhone 11 Pro 512GB

Apple iPhone 11 Pro 512GB

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 1 359,99 €
Dostupnosť: Skladom
od 1 254,99 €
Porovnať 8 obchodů
Zariadenie bolo odskúšané
Balenie prešlo kontrolou a obsahuje kompletné, neporušené príslušenstvo

Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Čo znamená, ak je telefón Vykúpený - Nový?
Znamená to, že telefón:

je úplne nový a nikdy nebol použitý < br /... Apple iPhone 11 Pro 512GB Gold
 
A teraz je tu Pro.
Ponúka systém troch kamier s kopou nových možností bez zbytočných komplikácií. Skvelá výdrž batérie, ktorá nemá obdobu. Neuveriteľný priam šokujúci čip, ktorý posúva hranice smartfónu k dvojnásobným výkonom. Konštrukcia z nerezovej ocele a skla.Profesionálny kamerový systém v sústave troch kamier. Spojenie najmodernejšej ... Fotoaparáty. Displej. Výkon. Všetko Pro. Nové matné textúrované sklo v štyroch farbách. 5,8-palcový alebo 6,5-palcový Super Retina XDR displej. A najpevnejšie sklo na smartfóne.


Prečo kúpiť nový Apple iPhone 11 Pro ?


Väčší výkon. Väčšia výdrž.iPhone 11 Pro Max vydrží na batérii až o päť... . Dvě velikosti. Čtyři barvy. Konstrukce z nerezové oceli a skla. Nejpevnější sklo na smartphonu. Vepředu i vzadu. Revoluční trojitá fotosoustava se spoustou nových možností bez zbytečných složitostí. Bezprecedentní skok ve výdrži Urobte fantastické videá a fotografie s ultra širokouhlým, širokouhlým a teleobjektívom. Fotografujte pri slabom osvetlení v nočnom režime, ako ste ich nikdy predtým nefotografovali. Sledujte filmy a relácie HDR na 16,5 cm (6,5 ") displeji SuperRetina XDR, najjasnejšom displeji iPhone vôbec * 2. Zažite jedinečný výkon v hrách, rozšírenej realite (AR) a fotografii pomocou Bionic Chip A13. Takisto ...

Všetky ponuky pre Apple iPhone 11 Pro 512GB

Popis Apple iPhone 11 Pro 512GB

Mobilonline.sk píše:

Zariadenie bolo odskúšané
Balenie prešlo kontrolou a obsahuje kompletné, neporušené príslušenstvo

Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Čo znamená, ak je telefón Vykúpený - Nový?
Znamená to, že telefón:

je úplne nový a nikdy nebol použitý
sa nachádza v originálnom otvorenom balení s kompletným príslušenstvom
má na displeji nalepené originál výrobné fólie
sa nachádza v bezchybnom technickom stave
nemá žiadne známky použitia
je v 24 mesačnej záruke


Súčasťou balenia je:Nabíjačka, PC Kábel, HandsFree, Manuál, Krabica, ,



Novinky z radu iPhone 11 Pro
Rodina jabĺčok sa opäť rozrástla. Predstavujeme vám jej nových členov iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Prichádzajú s prvotriednym Super Retina XDR displejom s technológiou OLED. Zariadenie ukrýva vysoko výkonný čip A13 Bionic, ktorý pracuje maximálne efektívne.







Revolučné umiestnenie kamier
Verzia iPhone 11 Pro prichádza s revolučným dizajnom a inovatívnym systémom troch kamier. Unikátne umiestnenie snímačov vám ponúkne celkom nový rozmer fotografovania spolu s množstvom nástrojov a funkcií, vďaka ktorým budú vae zábery podmanivé.






Kolosálne zábery
Ultra Wide fotoaparát umožňuje 4-násobný optický zoom, s ktorým zachytíte aj ten najmenší detail. S iPhone 11 Pro vám neunikne žiaden podstatný okamih. Špičková kamera dokáže snímať 4K video s rozšíreným dynamickým rozsahom a stabilizáciou filmového videa.





...

BestCena.sk píše:

Apple iPhone 11 Pro 512GB Gold
 
A teraz je tu Pro.
Ponúka systém troch kamier s kopou nových možností bez zbytočných komplikácií. Skvelá výdrž batérie, ktorá nemá obdobu. Neuveriteľný priam šokujúci čip, ktorý posúva hranice smartfónu k dvojnásobným výkonom. Konštrukcia z nerezovej ocele a skla.Profesionálny kamerový systém v sústave troch kamier. Spojenie najmodernejšej technológie a dobre známej jednoduchosti iPhonu zachytí až štyrikrát väščiu scénu. Zabezpečí krásne fotografie aj pri úplne slabom svetle. Apple iPhone 11 Pro ponúka pôsobivý štvornásobný rozsah optického zoomu od teleobjektívu až po nový ultraširokouhlý objektív. V porovnaní s iným smartfónom natočí kvalitnejšie video a na jeho úpravu ponúka rovnako dobré nástroje ako pri fotkách. V širšom zornom poli uvidíte aj to, čo sa deje mimo záberu a zachytíte to jednoduchým klepnutím. 
Najjasnejší a najostrejší displej a skvelé fotografie aj v slabom svetle.
Profesionálny displej - Super Retina XDR má dve špičkové úrovne jasu. A vie, kedy ktorú použiť. Vonku na slnku použije až do 800 nitov. Pri prezeraní obsahu s extrémnym dynamickým rozsahom použije až do 1 200 nitov. 
Nový nočný režim využíva inteligentný softvér a čip A13 Bionic na snímanie takých krásnych záberov, aké s iPhonom nikdy predtým neboli možné. A všetko sa to deje automaticky. Môžete experimentovať aj s manuálnym ovládaním, čím sa zvýraznia detaily a potlačí šum.
Režim portrétu s iOS 13 prináša nový efekt Čiernobiele High-Key svetlo, s ktorým urobíte monochromatické zábery ako z ateliéru.S osvetlením portrétu môžete ovládať intenzitu svetla, aby človek na fotografii vyzeral čo najlepšie. Presne tak, ako v štúdiu. iPhone 11 Pro taktiež dokáže automaticky doladiť detaily objektu aj pozadia.V okamihu viete zmeniť fotenie na natáčanie. S funkciou QuickTake stačí ponechať prst na spúšti a začnete natáčať. 
S novou 12 Mpx kamerou TrueDepth natočíte zábavné spomalené selfie videá pri...

ProGamingShop.sk píše:

Fotoaparáty. Displej. Výkon. Všetko Pro. Nové matné textúrované sklo v štyroch farbách. 5,8-palcový alebo 6,5-palcový Super Retina XDR displej. A najpevnejšie sklo na smartfóne.


Prečo kúpiť nový Apple iPhone 11 Pro ?


Väčší výkon. Väčšia výdrž.iPhone 11 Pro Max vydrží na batérii až o päť... .

AndreaShop.sk píše:

Dvě velikosti. Čtyři barvy. Konstrukce z nerezové oceli a skla. Nejpevnější sklo na smartphonu. Vepředu i vzadu. Revoluční trojitá fotosoustava se spoustou nových možností bez zbytečných složitostí. Bezprecedentní skok ve výdrži

Conrad píše:

Urobte fantastické videá a fotografie s ultra širokouhlým, širokouhlým a teleobjektívom. Fotografujte pri slabom osvetlení v nočnom režime, ako ste ich nikdy predtým nefotografovali. Sledujte filmy a relácie HDR na 16,5 cm (6,5 ") displeji SuperRetina XDR, najjasnejšom displeji iPhone vôbec * 2. Zažite jedinečný výkon v hrách, rozšírenej realite (AR) a fotografii pomocou Bionic Chip A13. Takisto získate celodennú výdrž batérie * 1 a novú úroveň ochrany vody * 3. Všetko v prvom iPhone, ktorý je dostatočne výkonný na to, aby bol nazvaný Pro. Tento text bol preložený strojovo. 14,7 cm (5,8 ") displej SuperRetina XDR OLED (uhlopriečka 14,7 cm) * 2·Ochrana proti vode a prachu (4 metre až 30 minút, IP68) * 3·12-megapixlový systém troch kamier s ultra širokouhlým, širokouhlým a teleobjektívom, nočným režimom, portrétovým režimom a 4K videom až 60 fps·Predný fotoaparát s rozlíšením 12 megapixelov TrueDepth s režimom na výšku, 4K videa a spomaleným pohybom·FaceID pre bezpečné overenie a ApplePay·A13 Bionický čip s neurónovým motorom 3. generácie·Rýchle nabíjanie s dodávaným 18 W napájacím zdrojom·Bezdrôtové nabíjanie * 4·iOS 13 s tmavým režimom, novými nástrojmi na úpravu fotografií a videí a úplne novými funkciami na ochranu údajov * 1 Životnosť batérie sa líši v závislosti od použitia a konfigurácie. Viac informácií nájdete na apple.com/de/batteries. * 2 Displej má zaoblené rohy. Displej, meraný ako obdĺžnik, má uhlopriečku 5,85 "(14,86 cm) pre iPhone11 Pro a 6,46" (16,40 cm) pre iPhone11 ProMax. Skutočná viditeľná oblasť displeja je menšia. * 3 Telefóny iPhone11 Pro a iPhone11 ProMax sú chránené pred vodou a prachom a boli testované v kontrolovaných laboratórnych podmienkach. Telefóny iPhone11Pro a iPhone11 ProMax sú klasifikované podľa normy IEC 60529 pod IP68 (do 30 minút a v hĺbke do 4 metrov). Ochrana pred vodou a prachom nie je trvalá a môže sa časom v dôsledku bežného opotrebovania znižovať. Mokrý iPhone sa nesmie nabíjať. Pokyny na čistenie a sušenie sú uvedené v ...

Parametre Apple iPhone 11 Pro 512GB

Výrobce Apple

Podobné produkty

Podobné frázy: