Kde som:  Katalóg  >  Mobilné telefóny a kancelária  >  Mobily  >  Apple iPhone 11 128GB

Apple iPhone 11 128GB

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 674,99 €
Dostupnosť: Skladom
od 674,99 €
Porovnať 9 obchodů
Zariadenie bolo odskúšané
Balenie obsahuje: mobilný telefón, nabíjací adaptér, dátový kábel

Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Čo znamená, ak je telefón Vykúpený použitý - Trieda A?

Znamená to, že telefón:... Apple iPhone 11 128GB Red
 
Všetko, čo chceš. Presne to čo potrebuješ.
Nová dvojitá fotosoustava zachytáva viac toho, čo ťa zaujíma a baví. Vďaka vôbec najrýchlejšiemu čipu v smartfóne a batérii s výdržou celý deň môžeš robiť viac a nabíjať menej. A najkvalitnejšie video vo smarpthonu natočí tvoje zážitky lepšie ako kedykoľvek predtým.
 
Láska na prvý, druh... Všetko, čo chceš. Presne, čo potrebuješ. Nová dvojitá fotosústava. Batéria na celý deň. Najpevnejšie sklo na smartfóne. A najrýchlejší čip Apple.


Prečo kúpiť nový Apple iPhone 11 ?


Láska na prvý pohľad.Mobilný telefón je k dispozícii v šiestich krásnych nových farbách. Nechýba nádherný 6,1-palcový Liquid... .... Mobilný telefón iPhone 11 128 GB červená:--> Tabulka parametrů Velikost (EU): 42 Velikost (MP): 42 Využití: Lehký terén ... Inteligentný telefón Apple iPhone 11 Nová dvojitá fotosústava, s ktorou zachytíš všetky jedinečné momenty života. Najrýchlejší čip v smartphone, vďaka ktorému batéria s prehľadom zvládne deň plný zábavy a práce na jedno nabitie alebo 4K video, ktoré z tebe urobí profesionálneho režiséra. Apple iPhone 11 128GB čierna je tu a ukazuje, prečo je považovaný za kráľa medzi smartphonmi. Láska na prvý po... Všechno, co chceš. Přesně, co potřebuješ. Nová dvojitá fotosoustava zachycuje víc toho, co tě zajímá a baví. Díky vůbec nejrychlejšímu čipu ve smartphonu a baterii na celý den můžeš dělat víc a nabíjet míň. A

Všetky ponuky pre Apple iPhone 11 128GB

Popis Apple iPhone 11 128GB

Mobilonline.sk píše:

Zariadenie bolo odskúšané
Balenie obsahuje: mobilný telefón, nabíjací adaptér, dátový kábel

Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Čo znamená, ak je telefón Vykúpený použitý - Trieda A?

Znamená to, že telefón:


nebol vôbec alebo len veľmi šetrne používaný
sa nachádza vo výbornom technickom stave
nemá žiadne alebo len minimálne známky použitia na displeji
nemá žiadne alebo len minimálne známky použitia na kryte
po všetkých stránkach je v minimálne 99% stave
je v 12 mesačnej záruke

Súčasťou balenia je:Nabíjačka, PC Kábel, HandsFree, Manuál, Krabica

Najnovší prírastok Apple
Rodina jabĺčok sa opäť rozrástla. Predstavujeme vám jej nového člena, iPhone 11, ktorý prichádza s prvotriednym 6,1" Liquid Retina HD displejom s technológiou IPS. Zariadenie ukrýva vysoko výkonný čip A13 Bionic, ktorý pracuje maximálne efektívne.


Dizajn, ktorý si vás získa
Verzia iPhone 11 disponuje elegantným dizajnom a konštrukciou, ktorá spĺňa určitú odolnosť voči vode podľa certifikátu IP68. Primárna kamera s dvojicou 12 Mpx snímačov umožňuje použiť 2x optický zoom a ďalšie praktické nástroje, vďaka ktorým budú vaše fotografie vždy dokonalé. Špičková kamera dokáže snímať 4K video s rozšíreným dynamickým rozsahom a stabilizáciou filmového videa.


...

BestCena.sk píše:

Apple iPhone 11 128GB Red
 
Všetko, čo chceš. Presne to čo potrebuješ.
Nová dvojitá fotosoustava zachytáva viac toho, čo ťa zaujíma a baví. Vďaka vôbec najrýchlejšiemu čipu v smartfóne a batérii s výdržou celý deň môžeš robiť viac a nabíjať menej. A najkvalitnejšie video vo smarpthonu natočí tvoje zážitky lepšie ako kedykoľvek predtým.
 
Láska na prvý, druhý, tretí, štvrtý, piaty aj šiesty pohľad.
Teraz je už takmer nemožné urobiť zlú fotku. Úplne nová dvojitá fotosústava. Posuň svoje fotky od širokouhlých k ultraširokouhlým. V novo navrhnutom prostredí je vďaka novému ultraširokoúhlému fotoaparátu vidieť, čo sa deje aj mimo záber, takže Ti nič neunikne. Videá natočíš aj upravíš rovnako ľahko ako fotky. Je to najobľúbenejší fotoaparát na svete, teraz v úplne novom svetle.
 
Natáčajte dokonalé videá. A potom ich ešte vylepši.
Natáčaj a upravuj najkvalitnejšie video. iPhone 11 natáča všetkými kamerami nádherne ostré 4K video pri 60 fps. Ultraširokouhlá kamera zachytáva štyrikrát väčšiu scénu, takže sa výborne hodí na akčné zábery. Napríklad ako tvoj pes chytá loptičku.Na detskej besiedke si zoomom priblížiš nielen obraz, ale aj zvuk. Navyše teraz môžeš videa upravovať rovnako ľahko ako fotky. Novým ultraširokouhlým fotoaparátom zachytíš štyrikrát väčšie zábery. Veľkolepé snímky krajiny. Celé pódium aj publikum na hudobnom festivale. Obrázky z dovolenky, na ktorých je vidno celú rodinu aj všetko okolo.
 
Málo svetla?Žiadny problém.
Zábery nasnímané pri slabom svetle už nemusia vyzerať ako pohľad do tmy. Nový nočný režim sa pri slabom svetle zapína automaticky a robí nevídané fotky. Nepotrebuje blesk, farby sú prirodzenejšie a fotky jasnejšie.
 
Portrét ako obrázok
Dvojitým fotoaparátom iPhonu 11 s novými druhmi portrétov a lepším ovládaním nasvietenia urobíš fantastické zábery. V portrétnom režime teraz krásne zachytíš všetkých priateľov.
  < /...

ProGamingShop.sk píše:

Všetko, čo chceš. Presne, čo potrebuješ. Nová dvojitá fotosústava. Batéria na celý deň. Najpevnejšie sklo na smartfóne. A najrýchlejší čip Apple.


Prečo kúpiť nový Apple iPhone 11 ?


Láska na prvý pohľad.Mobilný telefón je k dispozícii v šiestich krásnych nových farbách. Nechýba nádherný 6,1-palcový Liquid... .

Alza.sk píše:

Mobilný telefón iPhone 11 128 GB červená:--> Tabulka parametrů Velikost (EU): 42 Velikost (MP): 42 Využití: Lehký terén Určení: Pánské Zapínání: Šněrování Hmotnost: 500 g -->iPhone 11Všetko, čo chceš.Presne, čo potrebuješ.Nová dvojitá fotosústava. Batéria na celý deň. Najpevnejšie sklo na smartfóne. A najrýchlejší čip Apple.DizajnLáska na prvý pohľad.Mobilný telefón je k dispozícii v šiestich krásnych nových farbách. Nechýba nádherný 6,1-palcový Liquid retina LCD displej a vodoodolnosť až 30 minút v hĺbke 2 metre.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!FotoaparátŠiroko-ďaleko najlepšie fotky.Ultraširokouhlý fotoaparát (13 mm) – 120-stupňové zorné pole pre štyrikrát väčší záber.Širokouhlý fotoaparát (26 mm) – 100 % Focus Pixels pre trikrát rýchlejšie automatické zaostrovanie pri slabom svetle.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!4K videoSvet sa točí okolo teba.4K video pri 60 fps na každom fotoaparáte. Ultraširokouhlý fotoaparát zachytáva štyrikrát väčšiu scénu. Video otočíš, orežeš a vylepšíš pomocou filtrov rovnako ľahko ako fotky.Nočný režimNoc v novom svetle.Nový nočný režim, ktorý mobilný telefón ponúka, sa automaticky stará o to, aby fotky pri torte so sviečkami alebo táboráku vyzerali prirodzene.Batéria + čipNabitý pre nabitý deň.Batéria na celý deň. A13 Bionic najrýchlejší čip v smartfóne. Rýchle nabíjanie 18 W adaptérom (predáva sa samostatne).SúkromieSúkromie základ iPhonu.Face ID...

Okay.sk píše:

Inteligentný telefón Apple iPhone 11 Nová dvojitá fotosústava, s ktorou zachytíš všetky jedinečné momenty života. Najrýchlejší čip v smartphone, vďaka ktorému batéria s prehľadom zvládne deň plný zábavy a práce na jedno nabitie alebo 4K video, ktoré z tebe urobí profesionálneho režiséra. Apple iPhone 11 128GB čierna je tu a ukazuje, prečo je považovaný za kráľa medzi smartphonmi. Láska na prvý pohľad iPhone 11 nie je len telefón, ale umelecké dielo, ktoré chceš držať v ruke. Šesť nových nádherných farieb, z ktorých si vyberie každý, konštrukcia tvorená precízne vyfrézovaným sklom z jedinej tabuľky a úžasný 6,1“ Liquid Retina displej, rozprestierajúci sa po celej prednej strane, zasadený do odolného rámu z leteckého hliníka. To je iPhone 11. Teraz už zachytíš všetko Zachyť na svojich fotkách ešte viac magických momentov než kedy predtým. Zásluhou úplne novej dvojitej fotosústavy v podobe 12Mpx širokouhlého objektívu a 12Mpx ultraširokouhlého objektívu posunieš svoje fotky od širokouhlých po ultraširokouhlé. Teraz už sa na tvoje snímky vojdu všetci tvoji priatelia aj celá krajina. Staň sa profesionálnym režisérom Natáčaj videá ako profesionálny hollywoodsky režisér. iPhone 11 natáča video za pomoci oboch kamier v dychvyrážajúcom 4K rozlíšení pri 60 snímkach za sekundu, vďaka čomu zachytíte štyrikrát väčšiu scénu ideálnu pre akčné bijáky. Vytvorené videá navyše môžeš otáčať, orezávať a vylepšovať pomocou filtrov rovnako ako fotky. Nádherné snímky aj v tme Vytvoriť krásne fotografie aj v tme? Pre iPhone 11 žiadny problém. Vďaka novému nočnému režimu dokáže fotoaparát aj bez blesku vyjasniť aj tmavú scénu a dodá jej prirodzené farby. Daj najavo svoju originalitu Zabudni na fotografické ateliéry. S duálnym fotoaparátom iPhonu 11, ktorý podporuje nové druhy portrétov a lepšie ovládanie, vytvoríš pôsobivé portréty sebe, svojich priateľov aj štvornohých miláčikov. Ešte inteligentnejší Smart HDR Vďaka strojovému učeniu je nová generácia Smart HDR ešte inteligentnejšia, než v...

AndreaShop.sk píše:

Všechno, co chceš. Přesně, co potřebuješ. Nová dvojitá fotosoustava zachycuje víc toho, co tě zajímá a baví. Díky vůbec nejrychlejšímu čipu ve smartphonu a baterii na celý den můžeš dělat víc a nabíjet míň. A

Parametre Apple iPhone 11 128GB

Výrobce Apple

Podobné produkty

Podobné frázy: