Kde som:  Katalóg  >  Mobilné telefóny a kancelária  >  Mobily  >  Alcatel 3 2019

Alcatel 3 2019

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 59,99 €
Dostupnosť: Skladom
od 59,99 €
Predstavujeme vám Alcatel 1 2019
Zoznámte sa so smartfónom, ktorý prichádza s prehľadným 5,5-palcovým displejom s vnútornou 4,4” uhlopriečkou. Užite si komplexný vizuálny zážitok, plný fascinujúcich farieb a príjemných detailov. Spoznajte orientáciu v systéme Android Oreo (Go Edition), ktorý je bezpečný a optimalizovaný pre používateľskú spokojnosť.

< /p...

Všetky ponuky pre Alcatel 3 2019

Popis Alcatel 3 2019

Mobilonline.sk píše:

Predstavujeme vám Alcatel 1 2019
Zoznámte sa so smartfónom, ktorý prichádza s prehľadným 5,5-palcovým displejom s vnútornou 4,4” uhlopriečkou. Užite si komplexný vizuálny zážitok, plný fascinujúcich farieb a príjemných detailov. Spoznajte orientáciu v systéme Android Oreo (Go Edition), ktorý je bezpečný a optimalizovaný pre používateľskú spokojnosť.Podeľte sa o krásne zážitky so svojimi najbližšími
Zdieľajte originálne selfie momentky okamžite prostredníctvom sociálnych sietí. 2Mpx predná kamera disponuje interpolarizáciou, vďaka ktorej dosiahnete rozlíšenie do 5Mpx. Zadný 5Mpx fotoaparát s interpolarizáciou do 8Mpx a podporou blesku vám umožní zachytiť každý dôležitý okamih a vytvoriť si tak spomienku na to čo máte radi. Podeľte sa ihneď o svoje zážitky s priateľmi a svojimi blízkymi.


Vytvorte si originálnu koláž
Alcatel 1 2019 disponuje štvoricou šablón na koláž, kde si hravo vytvoríte jedinečný súzvuk fotografií, ktoré vám budú pripomínať každý nezabudnuteľný moment. Pomocou automatického nastavenia hľadáčika sa v menu fotoaparátu zorientujete jednoducho a rýchlo.


Mód ovládania jednou rukou
Smartfón Alcatel 1 2019 disponuje kompaktnými rozmermi, ktoré vhodne zapasujú do úchopu a ponúkajú pohodlie pri každodennom používaní. S režimom ovládania jednou rukou udržíte všetky funkcie fotoaparátu ľahko dostupné. Prejdením prsta aktivujete, zmeníte nastavenia fotoaparátu a nasnímate záber. Prispôsobte si obrazovku tak, aby vyhovovala vašim požiadavkám, či už ste pravák, ľavák alebo obojručný.

Parametre Alcatel 3 2019

Výrobce Alcatel

Podobné produkty

Podobné frázy: