Kde som:  Katalóg  >  Dom, byt a záhrada  >  Nábytok a doplnky  >  Bytové doplnky  >  Jedáleň  >  Misy, dózy, podnosy  >  Heidrun Dóza obdĺžniková 3L

Heidrun Dóza obdĺžniková 3L

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 6,90 €
Dostupnosť: Skladom
Francúzska značka Tefal vám prináša rad praktických nádob Master Seal Fresh, v ktorých si môžete nosiť potraviny do práce alebo na výlet, alebo skladovať potraviny a zvyšky jedla v chladničke a mrazničke. Táto 2,3 l obdĺžniková nádoba bola vyrobená z vysoko kvalitného a odolného plastu, ktorý možno používať v mikrovlnnej rúre, umývačke riadu alebo mrazničke. Má 100% tesniace veko pre 2-násobne d... Dóza Tefal Dóza 3,7 l MASTER SEAL FRESH obdĺžniková:Plastové nádoby Tefal Clip & Close sú vhodné pre uchovanie jedla v chladničke i mrazničke, ohrev v mikrovlnnej rúre (bez veka) a možno ich umývať v umývačke. Garantovaná je 100% tesnosť, nezávadnosť a hygienickosť. Nádoby majú certifikát pre uchovanie detského jedla a predĺženú záruku na 30 rokov.Plastová dóza Tefal Master Seal Fresh s objemom 3... Ak hľadáte naozaj kvalitné, funkčné a praktické nádobydo kuchyne, ktoré majú viacnásobné využitie, vyberte si sklenené nádoby Master Seal. V tejto obdĺžnikovej nádobe s objemom 1,3 litra môžete napríklad piecť, ohrievať alebo miešať jedlo, servírovať, skladovať v chladničke a prepravovať napríklad na výlet alebo dovolenku.
Dóza z borosilikátového skla je výnimočne odolná voči vysokým teplo...

Popis Heidrun Dóza obdĺžniková 3L

KULINA SK píše:

Francúzska značka Tefal vám prináša rad praktických nádob Master Seal Fresh, v ktorých si môžete nosiť potraviny do práce alebo na výlet, alebo skladovať potraviny a zvyšky jedla v chladničke a mrazničke. Táto 2,3 l obdĺžniková nádoba bola vyrobená z vysoko kvalitného a odolného plastu, ktorý možno používať v mikrovlnnej rúre, umývačke riadu alebo mrazničke. Má 100% tesniace veko pre 2-násobne dlhšiu čerstvosť uložených potravín a bezpečnosť proti vyliatiu. Na výrobu boli použité len zdravotne nezávadné materiály bez BPA (certifikovaný závod). Detskú stravu môžete tiež skladovať v nádobe s 30-ročnou zárukou (značka Tefal je certifikovaná pre detskú stravu). Hlavné výhody: Nádoba s objemom 2,3 l (obdĺžnikový tvar) Ideálne na jedlo v práci alebo desiatu v škole Skladovanie potravín v chladničke a mrazničke Séria Master Seal Fresh Odolný, netoxický plast Hygienické Bez obsahu BPA 100 % utesnené veko Zabraňuje rozlievaniu a prístupu vzduchu Potraviny zostávajú čerstvé až 2x dlhšie Vyrobené v Nemecku (certifikovaná metóda) Vhodné do mikrovlnnej rúry, mrazničky a umývačky riadu Certifikát na uchovávanie detskej stravy 30 rokov záruka Špecifikácia: Rozmery: 16,3 x 9,9 x 22,5 cm Objem: 2,3 l Materiál: plast

Alza.sk- Dom a domáce potreby píše:

Dóza Tefal Dóza 3,7 l MASTER SEAL FRESH obdĺžniková:Plastové nádoby Tefal Clip & Close sú vhodné pre uchovanie jedla v chladničke i mrazničke, ohrev v mikrovlnnej rúre (bez veka) a možno ich umývať v umývačke. Garantovaná je 100% tesnosť, nezávadnosť a hygienickosť. Nádoby majú certifikát pre uchovanie detského jedla a predĺženú záruku na 30 rokov.Plastová dóza Tefal Master Seal Fresh s objemom 3,7 l je vhodná nielen pre uchovanie jedla, ale aj pre ohrev v mikrovlnnej rúre (bez veka). Všetky nádoby z tejto rady sú vhodné do umývačky.Kľúčové vlastnostiObjem 3,7 lVhodná do mikrovlnnej rúry, umývačky, chladničky aj mrazničky100% tesniaca100% nezávadnosť100% hygienickáCertifikát pre uchovanie detského jedlaPredĺžená záruka na 30 rokovNeobsahuje BPAVšestranne využiteľný kuchynský riadPlastové nádoby Tefal sú 100% tesniace, čo zaručuje čerstvosť a bezpečnosť pri preprave. Garantovaná je tiež 100% nezávadnosť - produkty sú vyrobené v Nemecku a pýšia sa certifikátom pre uchovanie detského jedla a predĺženou zárukou až na 30 rokov. Tieto nádoby sú 100% hygienické. Vďaka unikátnej technológii pevne vlisovaného tesnenia bez medzier bráni usadzovaniu zvyškov a tvorbe baktérií. Nádoby sú vhodné pre uloženie v chladničke i mrazničke.Ohľaduplnosť k životnému prostrediuNádoby Tefal Master Seal Freash sú úplne bezpečné, zdravotne nezávadné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Neobsahujú BPA (bisfenol A).

Chefshop.sk píše:

Ak hľadáte naozaj kvalitné, funkčné a praktické nádobydo kuchyne, ktoré majú viacnásobné využitie, vyberte si sklenené nádoby Master Seal. V tejto obdĺžnikovej nádobe s objemom 1,3 litra môžete napríklad piecť, ohrievať alebo miešať jedlo, servírovať, skladovať v chladničke a prepravovať napríklad na výlet alebo dovolenku.
Dóza z borosilikátového skla je výnimočne odolná voči vysokým teplotám (až do 420 °C, môžete ju používať v rúre, mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu), neabsorbuje chute, vône ani farby potravín. Kvalitné 100 % tesniace viečko zaručuje, že sa potraviny nedostanú von a naopak, vzduch ani rôzne baktérie sa nedostanú dovnútra. Potraviny zostanú dlhšie čerstvé.
Použité materiály sú úplne bezpečné pre zdravie, neobsahujú BPA ani iné nebezpečné látky. model Tefal má certifikát pre skladovanie detskej stravy (bola to prvá značka, ktorá ho získala) a nádoby majú 30-ročnú záruku.
Hlavné parametre:
Praktická kuchynská nádoba (1,3 l)
Séria Master Seal Glass
Multifunkčný produkt 4 v 1
Príprava, podávanie, skladovanie a preprava potravín
Vysoko kvalitné borosilikátové sklo
Odolnosť voči vysokým teplotám, pachom, farbám a chutiam potravín
Odolnosť do 420 °C
Do rúry, mikrovlnnej rúry a umývačky riadu
100 % utesnené veko
Bezpečné prenášanie
Hygienické použitie
Spôsob výroby je certifikovaný
Neobsahuje škodlivé látky, ako sú. BPA a ďalšie
Certifikát na uchovávanie detskej stravy
Záruka 30 rokov
Plastové veko vyrobené v Nemecku
Špecifikácia:
Rozmery: 23,5 x 17,5 x 6,8 cm
Objem: 1,3 l
Materiál: borosilikátové sklo, plast

Parametre Heidrun Dóza obdĺžniková 3L

Výrobca Heidrun
Druh Dózy

Podobné produkty

Podobné frázy: