Kde som:  Katalóg  >  Audio, foto, kamery  >  Batérie, nabíjačky  >  Mikrotužkové AAA batérie  >  GP AAA GreenCell 24G R03

GP AAA GreenCell 24G R03

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 1,20 €
Dostupnosť: Skladom
Zinkochloridové batérie, ktoré sú ekonomickým zdrojom elektrickej energie vhodným pre energeticky nenáročné zariadenia. Výkonnosť týchto batérií najlepšie vynikne pri použití v prístrojoch s malým až stredným odberom prúdu ako napr.: diaľkové ovládače, hodiny, budíky, kalkulačky, meteostanice, bezdrôtové čidlá či svietidlá. Ich doba skladovania je až 3 roky a pracovná teplota -20°C do +40°C. Para... Zinkochloridové batérie sú ekonomickým zdrojom elektrickej energie vhodné do energeticky nenáročných zariadení. Vhodné do spotrebičov s malým až stredným odberom prúdu. (diaľkové ovládače, budíky, meteostanice).
Je možné ich skladovať po dobu až 3 rokov. Pracovná teplota - 20°C až + 40°C.
Batérie sa predávajú len ako celé balenie po 4 ks.
Pozor na správne osadenie batérie, hlav...

Popis GP AAA GreenCell 24G R03

Velkykosik.sk píše:

Zinkochloridové batérie, ktoré sú ekonomickým zdrojom elektrickej energie vhodným pre energeticky nenáročné zariadenia. Výkonnosť týchto batérií najlepšie vynikne pri použití v prístrojoch s malým až stredným odberom prúdu ako napr.: diaľkové ovládače, hodiny, budíky, kalkulačky, meteostanice, bezdrôtové čidlá či svietidlá. Ich doba skladovania je až 3 roky a pracovná teplota -20°C do +40°C. Parametre produktu: možnosť nabíjania: nie chemické zloženie: zinko-chloridové napätie: 1,5 V kategória/rad: Greencell minimálna kapacita: neuvádza sa počet nabíjacích cyklov: nenabíjacie typové označenie: R03 (mikrotužka, AAA) rozmer: 10,5 × 44,5 mm

PreVysavace.sk píše:

Zinkochloridové batérie sú ekonomickým zdrojom elektrickej energie vhodné do energeticky nenáročných zariadení. Vhodné do spotrebičov s malým až stredným odberom prúdu. (diaľkové ovládače, budíky, meteostanice).
Je možné ich skladovať po dobu až 3 rokov. Pracovná teplota - 20°C až + 40°C.
Batérie sa predávajú len ako celé balenie po 4 ks.
Pozor na správne osadenie batérie, hlavne na jej polaritu! Batérie znovu nenabíjajte, nerozoberajte, ani ich nevhadzujte do ohňa. Nepokúšajte sa ich prehĺtať a držte ich mimo dosah detí. Vybité batérie odovzdajte na mieste, ktoré je na to určené (napr. v mieste zakúpenia, v elektro predajniach, v zberných dvoroch...).

Parametre GP AAA GreenCell 24G R03

Výrobca GP
Výrobce GP
Napätie 1.5V
Typ Zink-Chloridové

Podobné produkty

Podobné frázy: