Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Náučná literatúra  >  Memoáre - literatúra  >  Kahlo

Kahlo

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 9,49 €
Dostupnosť: 29. 6. 2021
Frida Kahlo byla výjimečná už jako malá holčička – vynikala nezlomnou vůlí, nezměrnou představivostí a zvídavostí, ale také láskou ke zvířatům, která ji provázala po celý život. Fridini mazlíčci v mnohém odráželi její vlastnosti, ale byli jí také inspirací a věrnými společníky. Frida Kahlo is a pillar of strength, perseverance and creativity. In "The Self-Portrait with Thorn Necklace and Hummingbird", Frida uses symbolic elements to express her feelings. A purple scarf, adorned with two silver butter­flies, resem­bles a crown with the butterfly as a symbol of rebirth. Frida's optimism shines alongside her suffering: "Feet, what do I need you for when I have wings to fly... This T-shirt is a tribute to Frida Kahlo. Probably the most famous Mexican artist of the last century after her death. She is best known as the face of the Feminism and Chicano movements. Reason enough to get this cool merchandise T-shirt.
Farba: white
Zloženie: Oberstoff 1: 100% Baumwolle, Single Jersey, 160 GSM Prebuďte svoje steny a vytvorte si doma svoju malú umeleckú galériu. Kombinujte obrazy medzi sebou a docielite tým moderne bohémsky nádych v spálni aj obývačke. Na obraz je použitá UV tlač.
- Šírka: 34 cm
- Výška : 34 cm
- Váha: 420 g
- Hrúbka: 3.5 cm
- Starostlivosť: Utierajte suchou handričkou
- Materiál: Drevovláknitá doska (MDF)
- Rám: Drevený masív < b... No other artist is as famous for their self-portraits as Frida Kahlo. The Mexican with the bushy eyebrows has become a real cult figure, who deserves to be immortalized on such a cool merchandise T-shirt. Konferenčný stolík, z obývacej zostavy KAHLO, Vás zaujme svojím minimalistickým a harmonickým dizajnom.
Je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky a MDF dosky, vďaka ktorým je odolný voči mechanickému poškodeniu (pr. Poškriabanie), zachováva si svoju štruktúru a je ľahko umývateľný. Doplnený je plastovými úchytkami.

Všetky ponuky pre Kahlo

Popis Kahlo

Artforum.sk píše:

Frida Kahlo byla výjimečná už jako malá holčička – vynikala nezlomnou vůlí, nezměrnou představivostí a zvídavostí, ale také láskou ke zvířatům, která ji provázala po celý život. Fridini mazlíčci v mnohém odráželi její vlastnosti, ale byli jí také inspirací a věrnými společníky.

shooos.sk píše:

Frida Kahlo is a pillar of strength, perseverance and creativity. In "The Self-Portrait with Thorn Necklace and Hummingbird", Frida uses symbolic elements to express her feelings. A purple scarf, adorned with two silver butter­flies, resem­bles a crown with the butterfly as a symbol of rebirth. Frida's optimism shines alongside her suffering: "Feet, what do I need you for when I have wings to fly?" © Banco de México Diego Rivera Frida Kahlo Museums Trust / VG Bild-Kunst, Bonn 2021
The Mexican artist Frida Kahlo, 1907 - 1954 is an inspiration to the world until the present day. She created 143 paintings out of which 55 are self-portraits, her character shining through in her paintings. “Nothing is worth more than laughter. It is strength to laugh and to abandon oneself, to be light. Tragedy is the most ridiculous thing.”
I weigh 55 g (1.94 oz).
I can carry 20 kg (44 lbs).
My size 50 x 42 cm (19.7" x 16.5").
My zip pocket 11 x 11.5 cm (4.3" x 4.5").
My handle 27 cm (10.6").
I'm water resistant.
I'm made of polyester.
I'm made of 100% recycled material–GREEN CIRCLE certified.

Bronx.sk píše:

This T-shirt is a tribute to Frida Kahlo. Probably the most famous Mexican artist of the last century after her death. She is best known as the face of the Feminism and Chicano movements. Reason enough to get this cool merchandise T-shirt.
Farba: white
Zloženie: Oberstoff 1: 100% Baumwolle, Single Jersey, 160 GSM

Bonami píše:

Prebuďte svoje steny a vytvorte si doma svoju malú umeleckú galériu. Kombinujte obrazy medzi sebou a docielite tým moderne bohémsky nádych v spálni aj obývačke. Na obraz je použitá UV tlač.
- Šírka: 34 cm
- Výška : 34 cm
- Váha: 420 g
- Hrúbka: 3.5 cm
- Starostlivosť: Utierajte suchou handričkou
- Materiál: Drevovláknitá doska (MDF)
- Rám: Drevený masív
- Materiál rámu: Borovicový masív
- Spôsob uchytenia: Závesný drôt
- Zavesenie súčasťou: Áno

Suteren.sk píše:

No other artist is as famous for their self-portraits as Frida Kahlo. The Mexican with the bushy eyebrows has become a real cult figure, who deserves to be immortalized on such a cool merchandise T-shirt.

Sedacky-nabytok.sk píše:

Konferenčný stolík, z obývacej zostavy KAHLO, Vás zaujme svojím minimalistickým a harmonickým dizajnom.
Je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky a MDF dosky, vďaka ktorým je odolný voči mechanickému poškodeniu (pr. Poškriabanie), zachováva si svoju štruktúru a je ľahko umývateľný. Doplnený je plastovými úchytkami.

Parametre Kahlo

Podobné produkty

Podobné frázy: