Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Náučná literatúra  >  Memoáre - literatúra  >  Kahlo

Kahlo

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 24,21 €
Dostupnosť: Do 10 dní
Frida Kahlo doma ukazuje vliv mexické kultury a tradic, Modrého domu i jiných míst na tvorbu a život významné malířky. Bohatě ilustrovaná kniha přináší nejen ukázky z tvorby Fridy Kahlo, ale i fotky z rodinného archivu. Pozornost se věnuje i místům, kde žila, což čtenářům přináší komplexní vhled do duše milované umělkyně. Tropická kabelka Disaster, ktorá vás uchváti svojimi pestrými motívmi džungle, zvierat a známou mexickou maliarkou Fridou.Materiál vonkajší: pvc, kov, polysterKategória: kabelkaVlastnosť: crossbodyModel: Frida Kahlo Tropical BagKolekcia: Jar / Leto 2020Vzor: tropickéVeľkosť: StrednéDoplňujúce informácie: pútkoTyp: Crossbody TV stolík, z obývacej zostavy Kahla, Vás zaujme svojím minimalistickým a harmonickým dizajnom.
Je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky a MDF dosky, vďaka ktorým je odolný voči mechanickému poškodeniu (pr. Poškriabanie), zachováva si svoju štruktúru a je ľahko umývateľný. Doplnený je plastovými úchytkami.

Všetky ponuky pre Kahlo

Popis Kahlo

Bux.sk píše:

Frida Kahlo doma ukazuje vliv mexické kultury a tradic, Modrého domu i jiných míst na tvorbu a život významné malířky. Bohatě ilustrovaná kniha přináší nejen ukázky z tvorby Fridy Kahlo, ale i fotky z rodinného archivu. Pozornost se věnuje i místům, kde žila, což čtenářům přináší komplexní vhled do duše milované umělkyně.

Different píše:

Tropická kabelka Disaster, ktorá vás uchváti svojimi pestrými motívmi džungle, zvierat a známou mexickou maliarkou Fridou.Materiál vonkajší: pvc, kov, polysterKategória: kabelkaVlastnosť: crossbodyModel: Frida Kahlo Tropical BagKolekcia: Jar / Leto 2020Vzor: tropickéVeľkosť: StrednéDoplňujúce informácie: pútkoTyp: Crossbody

Sedacky-nabytok.sk píše:

TV stolík, z obývacej zostavy Kahla, Vás zaujme svojím minimalistickým a harmonickým dizajnom.
Je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky a MDF dosky, vďaka ktorým je odolný voči mechanickému poškodeniu (pr. Poškriabanie), zachováva si svoju štruktúru a je ľahko umývateľný. Doplnený je plastovými úchytkami.

Parametre Kahlo

Podobné produkty

Podobné frázy: