Kde som:  Katalóg  >  Audio, foto, kamery  >  Digitálne fotoaparáty - príslušenstvo  >  Medzikrúžky

Medzikrúžky

Nájdené:    24 produktov

B+W redukcia 60-55

Praktická ozdoba modernej kúpeľne vykurovacie teleso Možnosti pripojenia: - ústredné vykurovanie Odporúčané pripojovacie sady: CUBE - viď príslušenstvo. Dizajnový radiátor so stredovým pripojením (rozteč pripojenie 50 mm) na ústredné vykurovanie. U tohto typu radiátora nemožno inštalovať vykurovaciu tyč pre elektrické vykurovanie. Ústredné vykurovanie Možnosti "stredového" pripojenie vykurovacích rebríkov 1. Ústredné vykurovanie - ručný ventil Sada CUBE Sada COMPACT Nákrutky meď Nákrutky ALU Krycie rozety Ak sa rozhodnete pre kúpu rebríka tohto typu, je potrebné zvoliť vhodnú pripojovaciu sadu. Pokiaľ má byť kúrenie užívaný len pre teplovodné vykurovanie bez termostatickej hlavice, tak je nutné dokúpiť pripojovací sadu napr. COMPACT alebo CUBE (podľa dizajnu kúrenie). Sada CUBE je dostupná vo farebnom prevedení chróm, brúsená nerez alebo strieborná. Sada COMPACT je dostupná len v prevedení chróm. U sady COMPACT a CUBE sa nerozlišuje pravá / ľavá varianta. RADA! Otvory pre potrubie v o...

Viac informácií
od 54,34 €
Kúpiť najlacnejšie

B+W redukcia 67-58

B+W filtr-adapter 67mm-58mm /2b/ Redukční kroužky filtr-objektiv od němckého výrobce filtrů B+W umožňující použití filtru o velikosti průměru 67mm na objektiv o průměru 58mm. Umozňuje použít jednoho rozměru filtru na více objektivech.

Viac informácií
od 1 150,00 €
Kúpiť najlacnejšie

B+W redukcia 67-60

B+W filtr-adapter 67-60 mm /2a/ Redukční kroužky filtr-objektiv od německého výrobce filtrů B+W umožňující použití filtru o velikosti průměru 67 mm na objektiv o průměru 60 mm. Umozňuje použít jednoho rozměru filtru na více objektivech.

Viac informácií
od 300,77 €
Kúpiť najlacnejšie

Meike Medzikrúžky Canon AF

Delta 13, 21 a 31 mm medzikrúžky pre zrkadlovky s bajonetom Canon EOS.

Viac informácií

Meike Medzikrúžky Nikon AF

12, 20 a 36 mm medzikrúžky pre zrkadlovky s bajonetom Nikon AF-S.

Viac informácií

Meike Medzikrúžky Canon EOS M Set

MEIKE Medzikrúžky set 10/16 mm pre Canon EOS M Sada medzikrúžkov Meike obsahuje dva krúžkys výškou 10 a 16 mm, ktore umožňuj dosiahnuť veľké zväčšenie. Medzikrúžky podporujú AF zaostrenie a prenos dát medzi fotoaparátom a objektívom.

Viac informácií

Fujifilm MCEX-16 Macro Extension Tube, medzikrúžky

Fujifilm medzikrúžok MCEX-16 na fotografovanie makra a detaily objektov.

Viac informácií

Fujifilm MCEX-11 Macro Extension Tube, medzikrúžky

Fujifilm medzikrúžok MCEX-11 na fotografovanie makra a detaily objektov.

Viac informácií

Fujifilm MCEX-18G WR Macro Extension Tube, medzikrúžky

Fujifilm MCEX-18G WR Fujifilm 18 mm makro medzikrúžok pre objektívy Fujinon GF na fotografovanie makra a detaily objektov.

Viac informácií

Fujifilm MCEX-45G WR Macro Extension Tube, medzikrúžky

Fujifilm MCEX-45G WR Fujifilm 45 mm makro medzikrúžok pre objektívy Fujinon GF na fotografovanie makra a detaily objektov.

Viac informácií

Meike Medzikrúžky Automatic DG Zoom 46-68mm Canon AF

Rozšírenie radu medzikrúžkov Meike EXT zavádza zaujímavú novinku vo svete medzikrúžkov ,ktorá umožňuje meniť vzdialenosť medzi objektívom a snímačom jednoducho a rýchlo pôsobiace priamo na bajonete fotoaparátu, dá sa použiť aj pre zoomové objektívy.

Viac informácií

Nikon PN-11 Medzikrúžok

Nikon PN-11 auto-medzikrúžok ponúka 52,5 mm predĺženie objektívu a tým umožňuje skrátiť minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť.

Viac informácií

Nikon PK-11A Medzikrúžok pre F5

Nikon PK-11A auto-medzikrúžok ponúka 8 mm predĺženie objektívu a tým umožňuje skrátiť minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť.

Viac informácií

Nikon PK-12 Medzikrúžok pre F5

Nikon PK-12 auto-medzikrúžok ponúka 14 mm predĺženie objektívu a tým umožňuje skrátiť minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť.

Viac informácií

Nikon PK-13 Medzikrúžok pre F5

Nikon PK-13 auto-medzikrúžok ponúka 27,5 mm predĺženie objektívu a tým umožňuje skrátiť minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť.

Viac informácií

Canon EF-12 II (9198A001AA)

Medzikrúžok Canon EF-12 II:Medzikrúžok je bežne používaný pre makrofotografiu a niekedy aj pre detailné portréty. Predlžuje vzdialenosť medzi objektívom a telom fotoaparátu o 12 mm, čím skracuje minimálnu (u niektorých objektívov aj maximálnu) vzdialenosť zaostrenia. Medzikrúžok EF 25 II je odporúčaný pre objektívy s ohniskovou vzdialenosťou 50 mm a väčšie.Parametre a špecifikácia:Kompatibilita:Objektívy EF-S, EF a TS-E

Viac informácií

Canon EF-S 18-135mm f/3.5 - 5.6 IS STM (6097B005AA)

Objektív Canon EF-S 18-135 mm F3.5 - 5.6 IS STM:Kvalitný značkový objektív Canon, vhodný pre všetkých fotografov, ktorí potrebujú cenovo dostupný a univerzálny objektív pre štandardné účely a očakávajú vysokú kvalitu urobených fotiek. Disponuje ohniskovou vzdialenosťou 29-216 mm (u 35 mm filmu), 4 krokovým stabilizátorom obrazu a minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou 39 mm. Objektív využíva prvku CANON UD, ktorého účel tkvie v potlačení vplyvu sekundárnych chromatických aberácií. Povrchová úpra...

Viac informácií

Canon EF 135mm f/2.0 L USM (2520A015AA)

Objektív Canon EF 135 mm F2L USM:Špičkový teleobjektív s vysokou svetelnosťou f/2, plus s konštrukciou a optikou radu L. Disponuje sústavou desiatich šošoviek a povrchovou úpravou Super Spectra pre presné vyváženie farieb a minimalizáciu závoja a odleskov. To zabezpečí ostré a presné fotografie pri všetkých hodnotách clony. Objektív je ideálny najmä pre halový šport a portréty s rozostreným pozadím. Automatické zaostrovanie objektívu je vďaka ultrazvukovému pohonu (USM)...

Viac informácií

Objektív Nikon NIKKOR 50 mm f/1.8 AF D čierny

Kompaktný, cenovo dostupný základný objektív Nízka hmotnosť (155 g) Excelentná svetelnosť až f/1.8 Vysoká hĺbka ostrosti – možnosť zaclonenia až na f/22 Kvalitné spracovanie Ideálny pre snímky zblízka v kombinácii s automatickým medzikrúžkom Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

Viac informácií