Kde som:  Katalóg  >  Dom, byt a záhrada  >  Nábytok a doplnky  >  Lôžkoviny  >  Obliečky žirafa

Obliečky žirafa

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 12,04 €
Dostupnosť: Info v obchode
Nová kolekcia obliečok pre deti sa vyznačuje originálnym dizajnom. Farby pretrvávajú aj po mnohých praniach. Posteľná bielizeň je vyrobená zo 100 % bavlny. Bavlnené vlákno najvyššej kvality je mäkké a príjemné na dotyk. Bielizeň sa zapína na zips.
Špecifikácia výrobku:

Materiál: 100 % bavlna.
Prať: 40℃
Železo pri nízkej teplote
Sušenie pri nízkych otáčka... Detská posteľná bielizeň Linden Obliečky 80 × 80 + 35 × 40 cm, žirafa:S detskou posteľnou bielizňou Linden Obliečky 80 × 80 + 35 × 40 cm, žirafa sa vašim deťom bude krásne zaspávať. Jeho rozmery dosahujú 80 × 80 a 35 × 40 cm. Detská posteľná bielizeň bola výrobcom zhotovená z materiálu, ktorým je bavlna. Prednosťou bavlny je jej jemnosť a hebkosť na dotyk. Skvele ju zvládnu aj deti s citlivou kož... Detské obliečky s žirafkama vo farbách žltej a zelenej navodí najmenším krásne sny. Aj napriek neustálemu prísunu nových materiálov na trhu sú aj naďalej bavlnené obliečky veľmi obľúbené. Medzi ich prednosti patrí, že sú veľmi príjemné k pokožke, mäkké, pružné a vyznačujú sa výbornou priedušnosťou a savosťou. Navyše zelená je farba prírody, pokoja a nádeje, vaše deti sa tak ráno prebudia spokojné... Originálne obliečky, ktoré sa stanú nádherným doplnkom každej izby. Príjemná bavlna v úprave renforce sa postará o tie najkrajšie sny a pohodlný spánok. Na prednej strane obliečky na prikrývku je krásna žirafa, v žiare zapadajúceho slnka. Zadnú stranu obliečky na prikrývku zdobia etno vzory v medových farbách na čiernom podklade. Obliečka na vankúš je z oboch strán rovnaká. Súprava obsahuje: < /p... Obliečky na posteľ s modernými motívmi. Obliečky sú vyrobené z kvalitných materiálov. Sublimačná tlač zaručuje dlhoročnú životnosť farieb. Cena obliečok je 1x perina klasického rozmeru 140x220 cm a 1x vankúš s rozmerom 90x70 cm. Materiál 100% polyester Interlock príjemný na dotyk.

Popis Obliečky žirafa

Houseland.sk píše:

Nová kolekcia obliečok pre deti sa vyznačuje originálnym dizajnom. Farby pretrvávajú aj po mnohých praniach. Posteľná bielizeň je vyrobená zo 100 % bavlny. Bavlnené vlákno najvyššej kvality je mäkké a príjemné na dotyk. Bielizeň sa zapína na zips.
Špecifikácia výrobku:

Materiál: 100 % bavlna.
Prať: 40℃
Železo pri nízkej teplote
Sušenie pri nízkych otáčkach
Veľkosť: 100x135 cm + 40x60 cm

Zahŕňa certifikáciu OEKO-TEX - medzinárodný systém testovania a certifikácie textílií vyrobených len zo zdravotne neškodných materiálov.

Alza.sk- Dom a domáce potreby píše:

Detská posteľná bielizeň Linden Obliečky 80 × 80 + 35 × 40 cm, žirafa:S detskou posteľnou bielizňou Linden Obliečky 80 × 80 + 35 × 40 cm, žirafa sa vašim deťom bude krásne zaspávať. Jeho rozmery dosahujú 80 × 80 a 35 × 40 cm. Detská posteľná bielizeň bola výrobcom zhotovená z materiálu, ktorým je bavlna. Prednosťou bavlny je jej jemnosť a hebkosť na dotyk. Skvele ju zvládnu aj deti s citlivou kožou. Detským obliečkam dominuje biela farba. Rozhodujúce funkcie detskej posteľnej bielizne Linden Obliečky 80 × 80 + 35 × 40 cm, žirafa S detskou posteľnou bielizňou vnesiete pohodu a bezpečie do postelí svojich ratolestí Bola vyrobená z materiálu, ktorým je bavlna Detská posteľná bielizeň Gold Baby je v rozmeroch 80 × 80 a 35 × 40 cm

Bedario.sk píše:

Detské obliečky s žirafkama vo farbách žltej a zelenej navodí najmenším krásne sny. Aj napriek neustálemu prísunu nových materiálov na trhu sú aj naďalej bavlnené obliečky veľmi obľúbené. Medzi ich prednosti patrí, že sú veľmi príjemné k pokožke, mäkké, pružné a vyznačujú sa výbornou priedušnosťou a savosťou. Navyše zelená je farba prírody, pokoja a nádeje, vaše deti sa tak ráno prebudia spokojné a odpočinuté.
VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Zloženie: 100% bavlna
Rozmery: prikrývka 140 x 200cm, vankúš 90 x 70cm…

4home píše:

Originálne obliečky, ktoré sa stanú nádherným doplnkom každej izby. Príjemná bavlna v úprave renforce sa postará o tie najkrajšie sny a pohodlný spánok. Na prednej strane obliečky na prikrývku je krásna žirafa, v žiare zapadajúceho slnka. Zadnú stranu obliečky na prikrývku zdobia etno vzory v medových farbách na čiernom podklade. Obliečka na vankúš je z oboch strán rovnaká. Súprava obsahuje:
1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm
1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm

Dekyzfotiek.sk píše:

Obliečky na posteľ s modernými motívmi. Obliečky sú vyrobené z kvalitných materiálov. Sublimačná tlač zaručuje dlhoročnú životnosť farieb. Cena obliečok je 1x perina klasického rozmeru 140x220 cm a 1x vankúš s rozmerom 90x70 cm. Materiál 100% polyester Interlock príjemný na dotyk.

Parametre Obliečky žirafa

Podobné produkty

Podobné frázy: