Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Literatúra - umenie  >  Kolektív autorov: Florencia

Kolektív autorov: Florencia

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 6,49 €
Dostupnosť: Do 10 dní
Biela matná sviečka v tvare valca je ozdobená striebornými kamienkami. Ozvláštnite si s ňou váš interiér alebo ju niekomu darujte. Ako darček sviečka nikdy nesklame.Možno doplniť o ďalšie sviečky s rovnakým motívom a vytvoriť si tak zladenú kolekciu. Vyformujte si poprsie vďaka tejto push up podprsenke so šnurovaním.
Vďaka šnurovanie si ju môžete nastaviť podľa ľubovôle.
Vyberajte zo 4 farieb.

Materiál: polyester, spandex
Dekorácie: šnurovanie
Farba: čierna, khaki, ružová, levanduľová Skutočne fenomenálne košieľka Florencia 7-Heaven je vyrobená z exkluzívnej tkaniny pokrytej flitre v kombinácii s jemným tylom. Košieľka má vystužené košíčky spevnené kosticami, ktoré sú ozdobené flitrami a spojené čiernou saténovou mašľou. Ramienka sú dĺžkovo nastaviteľné. Po celej zadnej dĺžke je funkčná šnurovanie. Remienky k pančuchám sú napevno prišité a regulovateľné. Súčasti balenia sú pan... Praktické puzdro na doklady sú dobrou alternatívou klasickej peňaženky a to najmä pre tých, ktorí najčastejšie používajú platobné karty ako hotovosť. Starostlivé spracovanie a kompaktná veľkosť sú nepochybnými výhodami tohoto modelu.

Všetky ponuky pre Kolektív autorov: Florencia

Popis Kolektív autorov: Florencia

4home píše:

Biela matná sviečka v tvare valca je ozdobená striebornými kamienkami. Ozvláštnite si s ňou váš interiér alebo ju niekomu darujte. Ako darček sviečka nikdy nesklame.Možno doplniť o ďalšie sviečky s rovnakým motívom a vytvoriť si tak zladenú kolekciu.

Lunzo.sk píše:

Vyformujte si poprsie vďaka tejto push up podprsenke so šnurovaním.
Vďaka šnurovanie si ju môžete nastaviť podľa ľubovôle.
Vyberajte zo 4 farieb.

Materiál: polyester, spandex
Dekorácie: šnurovanie
Farba: čierna, khaki, ružová, levanduľová

Amiatex.sk píše:

Skutočne fenomenálne košieľka Florencia 7-Heaven je vyrobená z exkluzívnej tkaniny pokrytej flitre v kombinácii s jemným tylom. Košieľka má vystužené košíčky spevnené kosticami, ktoré sú ozdobené flitrami a spojené čiernou saténovou mašľou. Ramienka sú dĺžkovo nastaviteľné. Po celej zadnej dĺžke je funkčná šnurovanie. Remienky k pančuchám sú napevno prišité a regulovateľné. Súčasti balenia sú pančucháče. Výrobok je dodávaný v darčekovom balení.

Panskaelegancia.sk píše:

Praktické puzdro na doklady sú dobrou alternatívou klasickej peňaženky a to najmä pre tých, ktorí najčastejšie používajú platobné karty ako hotovosť. Starostlivé spracovanie a kompaktná veľkosť sú nepochybnými výhodami tohoto modelu.

Parametre Kolektív autorov: Florencia

Výrobce Slovart
Výrobca Slovart
Druh Architektúra a dizajn

Podobné produkty

Podobné frázy: