Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Beletrie  >  Literatúra svetová  >  J. K. Rowlingová: Harry Potter a prekliate dieťa

J. K. Rowlingová: Harry Potter a prekliate dieťa

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 15,39 €
Dostupnosť: Do 3 dní
od 6,90 €
Vždy bolo ťažké byť Harrym Potterom a nie je to ľahké ani dnes, keď je prepracovaným zamestnancom Ministerstva mágie, manželom a otcom troch školopovinných detí.
Harry zápasí s minulosťou, ktorá sa ustavične vracia. Jeho najmladšiemu synovi Albusovi pripadla ťarcha rodinného dedičstva, o ktoré nikdy nemal záujem. Keď minulosť a prítomnosť vytvoria hrozivú výbušnú zmes, otec aj syn musia čel...

Všetky ponuky pre J. K. Rowlingová: Harry Potter a prekliate dieťa

Popis J. K. Rowlingová: Harry Potter a prekliate dieťa

Bux.sk píše:

Vždy bolo ťažké byť Harrym Potterom a nie je to ľahké ani dnes, keď je prepracovaným zamestnancom Ministerstva mágie, manželom a otcom troch školopovinných detí.
Harry zápasí s minulosťou, ktorá sa ustavične vracia. Jeho najmladšiemu synovi Albusovi pripadla ťarcha rodinného dedičstva, o ktoré nikdy nemal záujem. Keď minulosť a prítomnosť vytvoria hrozivú výbušnú zmes, otec aj syn musia čeliť nepríjemnej pravde, že raz sa temnota zjaví na nečakaných miestach.
Nová hra Jacka Thorna Harry Potter a prekliate dieťa vychádza z pôvodného nového príbehu J.K. Rowlingovej, Johna Tiffanyho a Jacka Thorna. Je to ôsmy príbeh o Harrym Potterovi a prvý, ktorý sa objavil na javisku. Toto knižné vydanie scenára prináša pokračovanie príbehu Harryho Pottera, jeho priateľov a rodiny bezprostredne po svetovej premiére hry v londýnskom West Ende 30. júla 2016.

Parametre J. K. Rowlingová: Harry Potter a prekliate dieťa

Podobné produkty

Podobné frázy: