Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Detská literatúra  >  Literatúra pre najmenších  >  Zajačika

Zajačika

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 4,05 €
Dostupnosť: Skladom
Priamym zásahom do srdca bude froté súprava s výšivkou zajačika. Kvalita zn. Colombine pre deti. Materiál vybraný pre svoju pevnosť a odolnosť. Výšivka zajačika. Starostlivé zakončenie. Súprava 2 toaletných žiniek "maňušiek" 15 x 21 cm s uškami a výšivkou. 1 uterák s výšivkou 50 x 100 cm + 1 toaletná žinka "maňuška" 15 x 21 cm s uškami a výšivkou. Osuška s výšivkou 70 x 130 cm. Standard 100 by Oe... Originálne ušká pre malého zajačika Bunny Ears Headband z dielne špičkových britských dizajnérov značky ThreadBear predstavujú veselý doplnok pre chlapcov a najmä dievčatká od 3 rokov. Ušká sú vyrobené z jemnej a hebkej plyše a potešia všetky deti, ktoré sa rady hrajú hry na rôzne zvieratká. Zajačie ušká sú vyhotovené v krásnej pastelovej ružovej farbe a dieťa si ich ľahko dokáže nasadiť na hlavi... Všetky deti určite potešia štyri veselé príbehy o kultovom zajačikovi Petríkovi. Príbehy spája postava Petríka, ktorý aj s ďalšími huncútmi rád neposlúcha. Dokonca aj po tom, čo vyrastú a založia si rodiny, dobrodružstvo si ich stále nájde.
Knižka s autorkinými ilustráciami obsahuje všetky štyri rozprávky so zajačikom Petríkom:
O zajačikovi Petríkovi
O zajačikovi Benjamínovi < b... Kompletná kŕmna zmes pre zakrpatené králiky. Krmivo JR Farm Grainless Complete je tvorené 100% bezobilnými peletami. Zloženie kombinuje všetky špeciálne bezobilné komponenty v jednom krmive a zároveň pelety vďaka svojmu špeciálnemu tvaru podporujú obrusovanie chrupu.
Zloženie: timotejka, reznačka laločnatá, lipnica lúčna, skorocel, červený ďatelina, kostrava lúčna, alchemilka, hrachové vloč...

Popis Zajačika

Blancheporte píše:

Priamym zásahom do srdca bude froté súprava s výšivkou zajačika. Kvalita zn. Colombine pre deti. Materiál vybraný pre svoju pevnosť a odolnosť. Výšivka zajačika. Starostlivé zakončenie. Súprava 2 toaletných žiniek "maňušiek" 15 x 21 cm s uškami a výšivkou. 1 uterák s výšivkou 50 x 100 cm + 1 toaletná žinka "maňuška" 15 x 21 cm s uškami a výšivkou. Osuška s výšivkou 70 x 130 cm. Standard 100 by Oeko-Tex (n° CQ 1216/1). Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrum škodlivých látok a výrobok je bezpečný nad rámec platných noriem. Možno prať až na 60 °C, s ohľadom na ochranu životného prostredia odporúčame prať na 40 °C a sušiť voľne na vzduchu.. Blancheporte Detská froté kolekcia s výšivkou zajačika, bavlna 380g/m2 králik 2 žinky od výrobca Blancheportev kategorii Domov|Kúpeľňový textil|Župany, uteráky a osušky za nej ceny na Blancheporte.sk

Mackoviahracky.sk píše:

Originálne ušká pre malého zajačika Bunny Ears Headband z dielne špičkových britských dizajnérov značky ThreadBear predstavujú veselý doplnok pre chlapcov a najmä dievčatká od 3 rokov. Ušká sú vyrobené z jemnej a hebkej plyše a potešia všetky deti, ktoré sa rady hrajú hry na rôzne zvieratká. Zajačie ušká sú vyhotovené v krásnej pastelovej ružovej farbe a dieťa si ich ľahko dokáže nasadiť na hlavičku. Trendový doplnok je ako stvorený pre kreatívne deti, pomôžu im s rozvojom fantázie a predstavivosti. Využijú ich aj počas maškarných plesov a narodeninových osláv. Taktiež výborne ladia s ďalšími produktami línie ThreadBear, v ktorej sa nachádzajú aj nádherné detské zástery a plášte.
Štýlové ušká sa vyznačujú pravým britským dizajnom, ktorý pomáha deťom objavovať a rozvíjať ich osobnosť, zdravé sebavedomie a povzbudzuje ich k prekonávaniu svojich hraníc už od útleho veku. Zajačie ušká sa stanú obľúbeným doplnkom každého dieťaťa, môže si ich nosiť kamkoľvek so sebou. Produkty značky ThreadBear sa zameriavajú na budúcnosť detí, pri výrobe ich produktov sa používajú výhradne tie najkvalitnejšie materiály, spĺňajúce prísne bezpečnostné kritériá a normy EÚ. Línia ThreadBear v sebe skrýva aj nádherné detské zástery, plášte, tašky a peračníky, ktoré sú navrhnuté poprednými dizajnérmi vo Veľkej Británii a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad.

Market24.sk píše:

Všetky deti určite potešia štyri veselé príbehy o kultovom zajačikovi Petríkovi. Príbehy spája postava Petríka, ktorý aj s ďalšími huncútmi rád neposlúcha. Dokonca aj po tom, čo vyrastú a založia si rodiny, dobrodružstvo si ich stále nájde.
Knižka s autorkinými ilustráciami obsahuje všetky štyri rozprávky so zajačikom Petríkom:
O zajačikovi Petríkovi
O zajačikovi Benjamínovi
O Skákajkovcoch
O RyšavcoviO autorke:
Beatrix Potter je bezpochyby jednou z najobľúbenejších spisovateliek pre deti. Po svojej prvotine Dobrodružstvá zajačika Petríka, ktorá prvý raz vyšla v roku 1902 vo vydavateľstve Fredericka Warneho, pokračovala v tvorbe o zvieratkách. Jej prívetivý humor a pestré ilustrácie vdýchli zvieracím postavičkám život. Autorka raz napísala: „Ak by som aspoň trochu pomohla deťom, aby dokázali oceniť radosť v každodennom živote, bola by som šťastná.“
Jej nadčasové rozprávky sa predávajú v miliónových nákladoch a neprestávajú zabávať deti po celom svete.

Dogee.sk píše:

Kompletná kŕmna zmes pre zakrpatené králiky. Krmivo JR Farm Grainless Complete je tvorené 100% bezobilnými peletami. Zloženie kombinuje všetky špeciálne bezobilné komponenty v jednom krmive a zároveň pelety vďaka svojmu špeciálnemu tvaru podporujú obrusovanie chrupu.
Zloženie: timotejka, reznačka laločnatá, lipnica lúčna, skorocel, červený ďatelina, kostrava lúčna, alchemilka, hrachové vločky, kocky mrkvy, vločky z bôbu, kocky paštrnáku, mäta pieporná, fenikel, kocky jabĺk, ľanové semienko, listy púpavy, kocky červené repy, listy pichľavé žihľavy, okvetné lístky harmančeka, černuška, vitamíny.
Obsahuje: bielkoviny 11,1%, tuk 2,9%, vláknina 21,5%, popol 7,4%, vápnik 0,5%, fosfor 0,3%
Aditíva / kg: vitamín A 10000 IU, vitamín D3 1000 IU, vitamín E 40 mg, vitamín C 250 mg.

Parametre Zajačika

Podobné produkty

Podobné frázy: