Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Detská literatúra  >  Literatúra pre najmenších  >  Zajačika

Zajačika

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 4,09 €
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť: 160 g
Produkty Bomb Cosmetics neboli testované na zvieratách.
Kúpeľové bomby Bomb Cosmetics sú vyrobené z prírodných ingrediencií importovaných z celého sveta, sú vhodné aj pre citlivú pokožku a dokonale zmäkčujú vodu. Obsahujú aj čisté éterické oleje, ktoré vyživujú vašu pokožku a ich starostlivo vybrané vône prevoňajú celé telo i kúpeľňu. Priemer bomby je 7,5 cm, Nevhodné ... Originálne ušká pre malého zajačika Bunny Ears Headband z dielne špičkových britských dizajnérov značky ThreadBear predstavujú veselý doplnok pre chlapcov a najmä dievčatká od 3 rokov. Ušká sú vyrobené z jemnej a hebkej plyše a potešia všetky deti, ktoré sa rady hrajú hry na rôzne zvieratká. Zajačie ušká sú vyhotovené v krásnej pastelovej ružovej farbe a dieťa si ich ľahko dokáže nasadiť na hlavi... Všetky deti určite potešia štyri veselé príbehy o kultovom zajačikovi Petríkovi. Príbehy spája postava Petríka, ktorý aj s ďalšími huncútmi rád neposlúcha. Dokonca aj po tom, čo vyrastú a založia si rodiny, dobrodružstvo si ich stále nájde.
Knižka s autorkinými ilustráciami obsahuje všetky štyri rozprávky so zajačikom Petríkom:
O zajačikovi Petríkovi
O zajačikovi Benjamínovi < b... Detské nástenné hodiny by mali patriť k výbave každej detskej izby. Práve, keď sú deti malé, získavajú základnú predstavu o čase, od ktorej potom závisí to, ako s časom budú pracovať v budúcnosti. Nástenné hodiny v detskej izbe sú tiež dôležitým prvkom v období, keď sa deti učia poznávať čas. V takomto prípade pre nich budú hodiny s detským motívom určite zaujímavejšie a lákavejšie ako obyčajné n...

Popis Zajačika

KrásneVône.sk píše:

Hmotnosť: 160 g
Produkty Bomb Cosmetics neboli testované na zvieratách.
Kúpeľové bomby Bomb Cosmetics sú vyrobené z prírodných ingrediencií importovaných z celého sveta, sú vhodné aj pre citlivú pokožku a dokonale zmäkčujú vodu. Obsahujú aj čisté éterické oleje, ktoré vyživujú vašu pokožku a ich starostlivo vybrané vône prevoňajú celé telo i kúpeľňu. Priemer bomby je 7,5 cm, Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, nebezpečenstvo vdýchnutia.
Ingredients: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Water (Aqua), Sucrose, Piper Nigrum (Black Pepper) Fruit, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Lac (Milk), Propylene Glycol, Sodium Stearate, Glycerin, Sodium Laurate, Sodium Laureth Sulfate, Sorbitol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Stearic Acid,Aroma (Flavor), Lecithin, Lauric Acid, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Nobilis (Mandarin) Peel Oil, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, Amyl Cinnamal, Linalool, Iron Oxides (CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891), Red 4 (CI 14700), Red 33 (CI 17200).

Mackoviahracky.sk píše:

Originálne ušká pre malého zajačika Bunny Ears Headband z dielne špičkových britských dizajnérov značky ThreadBear predstavujú veselý doplnok pre chlapcov a najmä dievčatká od 3 rokov. Ušká sú vyrobené z jemnej a hebkej plyše a potešia všetky deti, ktoré sa rady hrajú hry na rôzne zvieratká. Zajačie ušká sú vyhotovené v krásnej pastelovej ružovej farbe a dieťa si ich ľahko dokáže nasadiť na hlavičku. Trendový doplnok je ako stvorený pre kreatívne deti, pomôžu im s rozvojom fantázie a predstavivosti. Využijú ich aj počas maškarných plesov a narodeninových osláv. Taktiež výborne ladia s ďalšími produktami línie ThreadBear, v ktorej sa nachádzajú aj nádherné detské zástery a plášte.
Štýlové ušká sa vyznačujú pravým britským dizajnom, ktorý pomáha deťom objavovať a rozvíjať ich osobnosť, zdravé sebavedomie a povzbudzuje ich k prekonávaniu svojich hraníc už od útleho veku. Zajačie ušká sa stanú obľúbeným doplnkom každého dieťaťa, môže si ich nosiť kamkoľvek so sebou. Produkty značky ThreadBear sa zameriavajú na budúcnosť detí, pri výrobe ich produktov sa používajú výhradne tie najkvalitnejšie materiály, spĺňajúce prísne bezpečnostné kritériá a normy EÚ. Línia ThreadBear v sebe skrýva aj nádherné detské zástery, plášte, tašky a peračníky, ktoré sú navrhnuté poprednými dizajnérmi vo Veľkej Británii a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad.

Market24.sk píše:

Všetky deti určite potešia štyri veselé príbehy o kultovom zajačikovi Petríkovi. Príbehy spája postava Petríka, ktorý aj s ďalšími huncútmi rád neposlúcha. Dokonca aj po tom, čo vyrastú a založia si rodiny, dobrodružstvo si ich stále nájde.
Knižka s autorkinými ilustráciami obsahuje všetky štyri rozprávky so zajačikom Petríkom:
O zajačikovi Petríkovi
O zajačikovi Benjamínovi
O Skákajkovcoch
O RyšavcoviO autorke:
Beatrix Potter je bezpochyby jednou z najobľúbenejších spisovateliek pre deti. Po svojej prvotine Dobrodružstvá zajačika Petríka, ktorá prvý raz vyšla v roku 1902 vo vydavateľstve Fredericka Warneho, pokračovala v tvorbe o zvieratkách. Jej prívetivý humor a pestré ilustrácie vdýchli zvieracím postavičkám život. Autorka raz napísala: „Ak by som aspoň trochu pomohla deťom, aby dokázali oceniť radosť v každodennom živote, bola by som šťastná.“
Jej nadčasové rozprávky sa predávajú v miliónových nákladoch a neprestávajú zabávať deti po celom svete.

Domtextilu.sk píše:

Detské nástenné hodiny by mali patriť k výbave každej detskej izby. Práve, keď sú deti malé, získavajú základnú predstavu o čase, od ktorej potom závisí to, ako s časom budú pracovať v budúcnosti. Nástenné hodiny v detskej izbe sú tiež dôležitým prvkom v období, keď sa deti učia poznávať čas. V takomto prípade pre nich budú hodiny s detským motívom určite zaujímavejšie a lákavejšie ako obyčajné nástenné hodiny zavesené, napríklad v kuchyni. Detské ručičkové hodiny z našej ponuky sú vybavené mechanizmom, ktorý zabezpečuje ich tichý chod. V detskej izbe tak nebude počuť zbytočné tikanie, ktoré by mohlo Vaše dieťa pri spánku vyrušovať. Hravé vzory a tvary hodín na stenu detskej izby potešia Vaše ratolesti aj vtedy, keď im ich darujete k sviatku ako prekvapenie. Šírka: 22 cm Výška: 45 cm Hrúbka: 3 mm Materiál hodín pozostáva z akrylového skla, ktoré obsahuje aj lesk. Je veľmi podobný klasickému sklu, s tým rozdielom, že je podstatne ľahší. Pri výrobe sa dbá na presnosť, dôkladnosť a precíznosť. Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení. Hodiny obsahujú hodinový mechanizmus, v ktorom je osadené moderné elektronické zariadenie, ktoré zabezpečuje tichý chod - bez efektu tikania. Súčasťou balenia je aj batéria typu AA. Pri balení hodín sa kladie dôraz na to, aby nedošlo k poškodeniu a tovar Vám bol doručený bez chýb. Každý produkt je zabalený v hrubej kartónovej krabici.

Parametre Zajačika

Podobné produkty

Podobné frázy: