Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Detská literatúra  >  Literatúra pre najmenších  >  Kolektív autorov: Snehulienka

Kolektív autorov: Snehulienka

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 8,59 €
Dostupnosť: Do 10 dní
Bolo, nebolo… V malom kráľovstve žila prekrásna kráľovná. Od svojho čarovného zrkadla každý deň počúvala, že je tá najkrajšia na celej zemi. Jedného dňa sa však odpoveď zmenila – najkrajšou dievčinou na zemi bola ľúbezná Snehulienka. Kráľovná bola pyšná a zlá, nemohla ani pomyslieť na to, že by mohol byť niekto krajší ako ona. Úbohej Snehulienky sa rozhodla zbaviť. Ako to všetko dopadlo? Prečítaj... Prípravok EP Line Disney Princess 3D Snow White jemne ošetruje detskú pokožku pri kúpeli.Vlastnosti:zmýva nečistotyhydratuje a zvláčňujenespôsobuje podráždeniejemne umýva aj detské vlásky < / Rozprávkové prostredie svojim deťom vytvoríte pomocou tejto samolepky so Snehulienkou a siedmimi trpaslíkmi. A pozor na zlú kráľovnú!Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu. Je ideálna pre výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa inštaluje, je ekologická.Vyrobené v ČR.Technické parametre:
materiál: samolepiaca fólia bez ftalátov

Všetky ponuky pre Kolektív autorov: Snehulienka

Popis Kolektív autorov: Snehulienka

Bux.sk píše:

Bolo, nebolo… V malom kráľovstve žila prekrásna kráľovná. Od svojho čarovného zrkadla každý deň počúvala, že je tá najkrajšia na celej zemi. Jedného dňa sa však odpoveď zmenila – najkrajšou dievčinou na zemi bola ľúbezná Snehulienka. Kráľovná bola pyšná a zlá, nemohla ani pomyslieť na to, že by mohol byť niekto krajší ako ona. Úbohej Snehulienky sa rozhodla zbaviť. Ako to všetko dopadlo? Prečítajte si klasickú rozprávku, tentokrát v nádhernom priestorovom stvárnení.

Notino.sk píše:

Prípravok EP Line Disney Princess 3D Snow White jemne ošetruje detskú pokožku pri kúpeli.Vlastnosti:zmýva nečistotyhydratuje a zvláčňujenespôsobuje podráždeniejemne umýva aj detské vlásky < /

4home píše:

Rozprávkové prostredie svojim deťom vytvoríte pomocou tejto samolepky so Snehulienkou a siedmimi trpaslíkmi. A pozor na zlú kráľovnú!Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu. Je ideálna pre výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa inštaluje, je ekologická.Vyrobené v ČR.Technické parametre:
materiál: samolepiaca fólia bez ftalátov

Parametre Kolektív autorov: Snehulienka

Výrobca Deus
Výrobce Deus
Druh Rozprávky

Podobné produkty

Podobné frázy: