Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Detská literatúra  >  Literatúra pre najmenších  >  Kolektív autorov: Snehulienka

Kolektív autorov: Snehulienka

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 5,69 €
Dostupnosť: Skladom
Fóliový balón Snehulienka
počet: 1 ks
vhodné pre nafukovanie vzduchom aj héliom
veľkosť 60 x 93 cm
Oživte detskú narodeninovú oslavu fóliovými balónikmi s rozprávkovou tématikou.
Ak chystáte narodeninovú oslavu alebo party, balónová výzdoba Vám nesmie chýbať. Vďaka fóliovým balónikom bude Vaša oslava nezabudnuteľná. Motív týchto puzzle pre deti sú obľúbené Disneyho princezné. Na obrázku nájdeme princezné z obľúbených rozprávok Snehulienka a sedem trpaslíkov & Popoluška. Z oboch sa takmer cez noc stali rozprávkové princezné. Balenie puzzle obsahuje 40 dielikov, po 20 dielikov pre oba obrázky. Detské puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu. Spĺňajú bezpečnostné štandard... Fóliový balón supershape Snehulieka 60x93cmveľký Fóliový balón supershape Snehulienka na detskú oslavuS fóliovými balónmi supershape budete mať tú najkrajšiu balónovu výzdobu na narodeninovú partyPotrebných 6 dávok hélia Parametre o Fóliovom balóne supershapeFóliový balón sa plní LEN héliomBalón má v sebe spätný ventil, ktorý automaticky zabraňuje vyfúknutiu héliaVydrží lietať približke 7-10 dní... 1.Snehulienka a 7 trpaslíkov V ďalekej krajine žila raz jedna kráľovná, ktorá si želala mať dievčatko biele ako sneh, s ústami červenými ako krv a vlasmi čiernymi ako eben. Prianie sa kráľovnej splnilo a onedlho porodila dcérku - Snehulienku. Krásny farebný vankúšik pre deti. Detský vankúš je vyrobený z mäkkého materiálu licenčnej značky Disney. Vankúš je zdobený rozprávkovými postavičkami Snehulienky a Popolušky.
Rozmery: 38x38cm
Material: 100% polyester Klasické zámkové puzzle umiestnené v drevenom ráme. Puzzle je navrhnuté tak, aby sa ľahko skladalo aj malým deťom. Nenájdete tu napr. rovnaké dieliky s plochou trávy či neba, ktoré sú pre malé deti zle identifikovateľné. Na každom dieliku je zobrazená časť celku alebo aspoň lístoček či slimáčik tak, aby sa dieťa ľahko orientovalo. Vek: 3+. Rozmer: 29 × 21,4 × 0,8 cm Zavinovačka.
Materiál: 100% prírodná bavlna.
I. Akosť.
Rozmery cca +/- 3cm: 78 x 78.
Materiál:
Vrchný materiál 100% bavlna.
Vnútro z dutého vlákna - hypoalergénna.
Zapínanie na suchý zips.
Všetko vyrobené z kvalitnej prírodnej bavlny - mäkká na dotyk, neškriabe, neobsahuje žiadne škodlivé látky. Po vypraní nestráca farbu.
Bavlna... BÁBIKA SNEHULIENKA . Bábika Snehulienka v oslňujúcich šatách je pripravená na každé dobrodružstvo. Teraz s novým, ešte žiarivejším živôtikom posiatym trblietavými kamienkami. Bábika Snehulienka zahŕňa tiež pásku do vlasov a Porcelánová figúrka sovy je vysoká 8,5 cm, a hoci je vyrobená z prvotriedneho porcelánu, vyzerá ako ručne upletená z jemnej vlny. Moderný a zároveň roztomilý vzhľad figúrky s čistými líniami umožňuje biele sovy, ktoré akoby z oka vypadli Hedvige, využiť ako bytové dekorácie nielen do detskej izby.Výška: 8,5 cmFarba: biela Kolekcia Pets / Domáci maznáčikovia. Kolekcia nadväzuje na úspešnú kolekciu...

Všetky ponuky pre Kolektív autorov: Snehulienka

Informácie v obchode
Info v obchode
Do obchodu

Popis Kolektív autorov: Snehulienka

Heliumking.sk píše:

Fóliový balón Snehulienka
počet: 1 ks
vhodné pre nafukovanie vzduchom aj héliom
veľkosť 60 x 93 cm
Oživte detskú narodeninovú oslavu fóliovými balónikmi s rozprávkovou tématikou.
Ak chystáte narodeninovú oslavu alebo party, balónová výzdoba Vám nesmie chýbať. Vďaka fóliovým balónikom bude Vaša oslava nezabudnuteľná.

Mackoviahracky.sk píše:

Motív týchto puzzle pre deti sú obľúbené Disneyho princezné. Na obrázku nájdeme princezné z obľúbených rozprávok Snehulienka a sedem trpaslíkov & Popoluška. Z oboch sa takmer cez noc stali rozprávkové princezné. Balenie puzzle obsahuje 40 dielikov, po 20 dielikov pre oba obrázky. Detské puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto detské puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky.
Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Detské puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 28*20 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.
V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Partyspirit.sk píše:

Fóliový balón supershape Snehulieka 60x93cmveľký Fóliový balón supershape Snehulienka na detskú oslavuS fóliovými balónmi supershape budete mať tú najkrajšiu balónovu výzdobu na narodeninovú partyPotrebných 6 dávok hélia Parametre o Fóliovom balóne supershapeFóliový balón sa plní LEN héliomBalón má v sebe spätný ventil, ktorý automaticky zabraňuje vyfúknutiu héliaVydrží lietať približke 7-10 dní

Artforum.sk píše:

1.Snehulienka a 7 trpaslíkov V ďalekej krajine žila raz jedna kráľovná, ktorá si želala mať dievčatko biele ako sneh, s ústami červenými ako krv a vlasmi čiernymi ako eben. Prianie sa kráľovnej splnilo a onedlho porodila dcérku - Snehulienku.

Milinko-oblecenie.sk píše:

Krásny farebný vankúšik pre deti. Detský vankúš je vyrobený z mäkkého materiálu licenčnej značky Disney. Vankúš je zdobený rozprávkovými postavičkami Snehulienky a Popolušky.
Rozmery: 38x38cm
Material: 100% polyester

Feedo.sk píše:

Klasické zámkové puzzle umiestnené v drevenom ráme. Puzzle je navrhnuté tak, aby sa ľahko skladalo aj malým deťom. Nenájdete tu napr. rovnaké dieliky s plochou trávy či neba, ktoré sú pre malé deti zle identifikovateľné. Na každom dieliku je zobrazená časť celku alebo aspoň lístoček či slimáčik tak, aby sa dieťa ľahko orientovalo. Vek: 3+. Rozmer: 29 × 21,4 × 0,8 cm

Market24.sk píše:

Zavinovačka.
Materiál: 100% prírodná bavlna.
I. Akosť.
Rozmery cca +/- 3cm: 78 x 78.
Materiál:
Vrchný materiál 100% bavlna.
Vnútro z dutého vlákna - hypoalergénna.
Zapínanie na suchý zips.
Všetko vyrobené z kvalitnej prírodnej bavlny - mäkká na dotyk, neškriabe, neobsahuje žiadne škodlivé látky. Po vypraní nestráca farbu.
Bavlna s certifikátom EU pre ekológiu textilu OKO-TEX.

AndreaShop.sk píše:

BÁBIKA SNEHULIENKA . Bábika Snehulienka v oslňujúcich šatách je pripravená na každé dobrodružstvo. Teraz s novým, ešte žiarivejším živôtikom posiatym trblietavými kamienkami. Bábika Snehulienka zahŕňa tiež pásku do vlasov a

PottenPannen.sk píše:

Porcelánová figúrka sovy je vysoká 8,5 cm, a hoci je vyrobená z prvotriedneho porcelánu, vyzerá ako ručne upletená z jemnej vlny. Moderný a zároveň roztomilý vzhľad figúrky s čistými líniami umožňuje biele sovy, ktoré akoby z oka vypadli Hedvige, využiť ako bytové dekorácie nielen do detskej izby.Výška: 8,5 cmFarba: biela Kolekcia Pets / Domáci maznáčikovia. Kolekcia nadväzuje na úspešnú kolekciu Rabbits. Tentokrát obsahuje "pletených" maznáčikov v troch veľkostiach, opäť v tlmených pastelových, pre dané zvieratko prirodzených farbách – biele, ružové, sivé a tmavohnedé, teda v rovnakých farbách, ako predchádzajúce kolekcie pletených králikov / zajačikov Rabbits. Porcelánové zvieratká majú tentoraz aj mená, nájdete medzi nimi ružové prasiatko Alley, sivú mačku Smokey, hnedého jazvečíkaAlfonsa, bielu sovu Snehulienku, hnedú opičku Gordona a bieleho myšiaka Elvisa. Figúrky zvieratiek sú vždy v 3 veľkostiach, malé, stredné a veľké, pričom platí, že najväčšia figúrka daného zvieratka je približné 2x taká vysoká, ako tá najmenšia.

Parametre Kolektív autorov: Snehulienka

Výrobca Deus
Výrobce Deus
Druh Rozprávky

Podobné produkty

Podobné frázy: