Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Detská literatúra  >  Literatúra pre najmenších  >  Kolektív autorov: Snehulienka

Kolektív autorov: Snehulienka

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 3,99 €
Dostupnosť: Skladom
Fóliový balón Snehulienka
počet: 1 ks
vhodné pre nafukovanie vzduchom aj héliom
veľkosť 60 x 93 cm
Oživte detskú narodeninovú oslavu fóliovými balónikmi s rozprávkovou tématikou.
Ak chystáte narodeninovú oslavu alebo party, balónová výzdoba Vám nesmie chýbať. Vďaka fóliovým balónikom bude Vaša oslava nezabudnuteľná. Skladanie puzzle precvičuje jemnú motoriku detí, učí ich trpezlivosti a rozvíja logické myslenie. Samozrejme je to tiež ideálna zábava na upršané popoludnie. Na obrázku je Snehulienka so siedmimi trpaslíkmi. Obrázok sa skladá z 25 dielikov. Puzzle je vhodné pre deti od 3 rokov. Skladačka bola vyrobená v ČR. Jednotlivé dieliky sú vyrobené z odolného a zdravotne nezávadného materiálu. Nemusíte sa b... 1.Snehulienka a 7 trpaslíkov V ďalekej krajine žila raz jedna kráľovná, ktorá si želala mať dievčatko biele ako sneh, s ústami červenými ako krv a vlasmi čiernymi ako eben. Prianie sa kráľovnej splnilo a onedlho porodila dcérku - Snehulienku. Rozprávkové puzzle pre dievčatká od 5 rokov rozpráva príbeh o Snehulienke. Obrázok znázorňuje kľúčové okamžiky tejto známej rozprávky. Úlohou detí je teda nielen poskladať z 50 dielikov obrázok, ale tiež rozprávať dej rozprávky. Rozširujú si tak svoje vyjadrovacie schopnosti, vnímanie postupnosti deja a pod., môžete sa s nimi rozprávať, čo a prečo sa v rozprávke stalo a pod. Zložený obrázok má ro... Karnevalový kostým Malá Snehulienka, výrobca Casallia. Rozkošný kostým pre malé dievčatká.

balenie obsahuje šatočky a čelenku
kostým neobsahuje topánočky


Veľkosť pre malé deti - 92 - 104 cm

Všetky ponuky pre Kolektív autorov: Snehulienka

Popis Kolektív autorov: Snehulienka

Heliumking.sk píše:

Fóliový balón Snehulienka
počet: 1 ks
vhodné pre nafukovanie vzduchom aj héliom
veľkosť 60 x 93 cm
Oživte detskú narodeninovú oslavu fóliovými balónikmi s rozprávkovou tématikou.
Ak chystáte narodeninovú oslavu alebo party, balónová výzdoba Vám nesmie chýbať. Vďaka fóliovým balónikom bude Vaša oslava nezabudnuteľná.

4kids.sk píše:

Skladanie puzzle precvičuje jemnú motoriku detí, učí ich trpezlivosti a rozvíja logické myslenie. Samozrejme je to tiež ideálna zábava na upršané popoludnie. Na obrázku je Snehulienka so siedmimi trpaslíkmi. Obrázok sa skladá z 25 dielikov. Puzzle je vhodné pre deti od 3 rokov. Skladačka bola vyrobená v ČR. Jednotlivé dieliky sú vyrobené z odolného a zdravotne nezávadného materiálu. Nemusíte sa báť ani ak vaše dieťa kúsok skladačky ochutná.

Artforum.sk píše:

1.Snehulienka a 7 trpaslíkov V ďalekej krajine žila raz jedna kráľovná, ktorá si želala mať dievčatko biele ako sneh, s ústami červenými ako krv a vlasmi čiernymi ako eben. Prianie sa kráľovnej splnilo a onedlho porodila dcérku - Snehulienku.

AgátinSvět.sk píše:

Rozprávkové puzzle pre dievčatká od 5 rokov rozpráva príbeh o Snehulienke. Obrázok znázorňuje kľúčové okamžiky tejto známej rozprávky. Úlohou detí je teda nielen poskladať z 50 dielikov obrázok, ale tiež rozprávať dej rozprávky. Rozširujú si tak svoje vyjadrovacie schopnosti, vnímanie postupnosti deja a pod., môžete sa s nimi rozprávať, čo a prečo sa v rozprávke stalo a pod. Zložený obrázok má rozmery 62 x 20 cm. Puzzle sú uložené v krásnej darčekovej škatuli._x000D_ Skladanie puzzlí je skvelá pomôcka na rozvoj jemnej motoriky. Ďalej sa pri skladaní deti učia trpezlivosti a sústredeniu.

Market24.sk píše:

Karnevalový kostým Malá Snehulienka, výrobca Casallia. Rozkošný kostým pre malé dievčatká.

balenie obsahuje šatočky a čelenku
kostým neobsahuje topánočky


Veľkosť pre malé deti - 92 - 104 cm

Parametre Kolektív autorov: Snehulienka

Výrobca Deus
Výrobce Deus
Druh Rozprávky

Podobné produkty

Podobné frázy: