Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Detská literatúra  >  Literatúra pre najmenších  >  Kolektív autorov: Snehulienka

Kolektív autorov: Snehulienka

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 4,99 €
Dostupnosť: Skladom
Detský vankúš Princezné Snehulienka je vyrobený z kvalitného jemného plyšu, ktorý je na dotyk hebký a veľmi príjemný. Ružový vankúšik v tvare srdiečka je dlhý 36 cm. Poslúži pri oddychu, spánku detí alebo aj pri cestovaní a zároveň je milou dekoráciou detskej izbičky. Detský vankúšik - srdiečko Disney môžete vyprať pri 30 stupňoch, vyčesať a vysušiť a je opäť ako nový.... 1.Snehulienka a 7 trpaslíkov V ďalekej krajine žila raz jedna kráľovná, ktorá si želala mať dievčatko biele ako sneh, s ústami červenými ako krv a vlasmi čiernymi ako eben. Prianie sa kráľovnej splnilo a onedlho porodila dcérku - Snehulienku. Klasické zámkové puzzle umiestnené v drevenom ráme. Puzzle je navrhnuté tak, aby sa ľahko skladalo aj malým deťom. Nenájdete tu napr. rovnaké dieliky s plochou trávy či neba, ktoré sú pre malé deti zle identifikovateľné. Na každom dieliku je zobrazená časť celku alebo aspoň lístoček či slimáčik tak, aby sa dieťa ľahko orientovalo. Vek: 3+. Rozmer: 29 x 21,4 x 0,8 cm Jedného dňa sa písmenká rozhodli, že na chvíľu opustia stránky šlabikára a vyberú sa na potulky po rozprávkovej ríši, aby zažili nové dobrodružstvá. A veru ich bolo viac než dosť! Niektoré sa spriatelili so Snehulienkou, iné s tromi prasiatkami, ďalšie sa pridali ku kocúrovi v čižmách a ostatné boli zvedavé na Pinocchia. A nezabudli si pre vás pripraviť plno hravých úloh!... BÁBIKA SNEHULIENKA . Bábika Snehulienka v oslňujúcich šatách je pripravená na každé dobrodružstvo. Teraz s novým, ešte žiarivejším živôtikom posiatym trblietavými kamienkami. Bábika Snehulienka zahŕňa tiež pásku do vlasov a Hasbro Disney Snehulienka bábika 30cmKrásna bábika Snehulienka je pripravená na každé dobrodružstvo! Oslňujúci ikonické šaty, pôvabná tvár a štýlové tmavé vlasy, to je jednoducho Snehulienka. Užite si nekončiace dobrodružstvo s touto bábikou od Disney vysokou cca 30 cm. V balení nájdete aj doplnky ako sú topánočky a korunka. Krásna bábika v ikonických šatách.Vyrobená z kvalitného plastu.Bábika má... Neváhaj a rozšír svoju zbierku Funko Pop figúriek o túto krásnu figúrku zo série Disney !
POP Funko figúrka Rapunzel z rozprávky Snehulienka a sedem trpaslíkov. Ak si fanúšikom sveta Disney, tak táto exkluzívna figúrka ti jednoducho nemôže chýbať! Ďalšia z rady celosvetovo úspešnej figúrkovej série Funko PoP!
Veľkosť: cca... . Bábika Disney Princess Bábika Snehulienka:Pripomeňte si čarovnú atmosféru z klasickej rozprávky o Snehulienke a siedmich trpaslíkoch od Disney s touto bábikou princeznej Snehulienky. Každé dieťa miluje animované rozprávky a princezná Snehulienka, ktorá je oblečená v dlhých šatách so žiarivým živôtikom posiatym trblietavými kamienkami, si ich určite hravo získa. Oslní ich aj krátkymi tmavými vlasm... Porcelánová dekorácia v podobe modernej figúrky sovy z kolekcie domácich maznáčikov Rosenthal Pets. Sova Snehulienka vyzerá ako ručne upletená z nadýchanej bielej vlny. Výška figúrky 10,5 cm. Čisté línie a zábavné vyhotovenie robí z tejto porcelánovej dekorácie nadčasovú záležitosť, vhodnú ako darček po  celý rok.   Detský kostým pre najmenších - Snehulienka premium
Chystáte sa s vaším dieťatkom na karneval či párty s kostýmami? Vezmite mu tento originálny kostým Snehulienky z rozprávky o siedmich trpaslíkoch, s ktorým bude určite hviezda večera. Je vhodný na Halloweensku párty, karneval alebo iné príležitosti. Využitie nechávame vo Vašej réžií a na Vašej predstavivosti.
Detský kostým pre najmenš...

Všetky ponuky pre Kolektív autorov: Snehulienka

Doprava: 90,00 €
= 97,00 €
Do 3 dní
Do obchodu
Doprava: 2,99 €
= 10,81 €
Do 3 dní
Do obchodu

Popis Kolektív autorov: Snehulienka

Mackoviahracky.sk píše:

Detský vankúš Princezné Snehulienka je vyrobený z kvalitného jemného plyšu, ktorý je na dotyk hebký a veľmi príjemný. Ružový vankúšik v tvare srdiečka je dlhý 36 cm. Poslúži pri oddychu, spánku detí alebo aj pri cestovaní a zároveň je milou dekoráciou detskej izbičky. Detský vankúšik - srdiečko Disney môžete vyprať pri 30 stupňoch, vyčesať a vysušiť a je opäť ako nový.

Artforum.sk píše:

1.Snehulienka a 7 trpaslíkov V ďalekej krajine žila raz jedna kráľovná, ktorá si želala mať dievčatko biele ako sneh, s ústami červenými ako krv a vlasmi čiernymi ako eben. Prianie sa kráľovnej splnilo a onedlho porodila dcérku - Snehulienku.

Najlekaren.eu píše:

Klasické zámkové puzzle umiestnené v drevenom ráme. Puzzle je navrhnuté tak, aby sa ľahko skladalo aj malým deťom. Nenájdete tu napr. rovnaké dieliky s plochou trávy či neba, ktoré sú pre malé deti zle identifikovateľné. Na každom dieliku je zobrazená časť celku alebo aspoň lístoček či slimáčik tak, aby sa dieťa ľahko orientovalo. Vek: 3+. Rozmer: 29 x 21,4 x 0,8 cm

Market24.sk píše:

Jedného dňa sa písmenká rozhodli, že na chvíľu opustia stránky šlabikára a vyberú sa na potulky po rozprávkovej ríši, aby zažili nové dobrodružstvá. A veru ich bolo viac než dosť! Niektoré sa spriatelili so Snehulienkou, iné s tromi prasiatkami, ďalšie sa pridali ku kocúrovi v čižmách a ostatné boli zvedavé na Pinocchia. A nezabudli si pre vás pripraviť plno hravých úloh!

AndreaShop.sk píše:

BÁBIKA SNEHULIENKA . Bábika Snehulienka v oslňujúcich šatách je pripravená na každé dobrodružstvo. Teraz s novým, ešte žiarivejším živôtikom posiatym trblietavými kamienkami. Bábika Snehulienka zahŕňa tiež pásku do vlasov a

Wiky.sk píše:

Hasbro Disney Snehulienka bábika 30cmKrásna bábika Snehulienka je pripravená na každé dobrodružstvo! Oslňujúci ikonické šaty, pôvabná tvár a štýlové tmavé vlasy, to je jednoducho Snehulienka. Užite si nekončiace dobrodružstvo s touto bábikou od Disney vysokou cca 30 cm. V balení nájdete aj doplnky ako sú topánočky a korunka. Krásna bábika v ikonických šatách.Vyrobená z kvalitného plastu.Bábika má pohyblivé ruky.Vhodné pre deti od 3 rokov.

ProGamingShop.sk píše:

Neváhaj a rozšír svoju zbierku Funko Pop figúriek o túto krásnu figúrku zo série Disney !
POP Funko figúrka Rapunzel z rozprávky Snehulienka a sedem trpaslíkov. Ak si fanúšikom sveta Disney, tak táto exkluzívna figúrka ti jednoducho nemôže chýbať! Ďalšia z rady celosvetovo úspešnej figúrkovej série Funko PoP!
Veľkosť: cca... .

Alza.sk- Hračky píše:

Bábika Disney Princess Bábika Snehulienka:Pripomeňte si čarovnú atmosféru z klasickej rozprávky o Snehulienke a siedmich trpaslíkoch od Disney s touto bábikou princeznej Snehulienky. Každé dieťa miluje animované rozprávky a princezná Snehulienka, ktorá je oblečená v dlhých šatách so žiarivým živôtikom posiatym trblietavými kamienkami, si ich určite hravo získa. Oslní ich aj krátkymi tmavými vlasmi a svetlou pleťou. Navyše je vybavená šatami s črievičkami, ktoré môže vaše dievčatko vyzúvať. S úplne pohyblivými končatinami bábiky od Disney si vaše deti budú môcť prehrávať s 28 cm vysokou bábikou pôvodné scénky, alebo vymýšľať svoje vlastné. Nechajte svoje deti prežívať atmosféru klasickej rozprávky o siedmich trpaslíkoch každý deň v spoločnosti nádhernej bábiky princeznej Snehulienky od Hasbro. Kľúčové vlastnosti bábiky Disney Princess princezná SnehulienkaInšpirovaná obľúbenou rozprávkou o Snehulienka a siedmich trpaslíkoch od DisneyBábika Snehulienka má dlhé šaty s trblietkami a zlaté črievičky, ktoré sa dajú vyzúvaťCharakteristicky svetlá pleť s krátkymi čiernymi vlasmi a tmavým rúžomPohyblivé ruky aj nohyDeti s ňou môžu zahrať scénky z pôvodnej rozprávky, alebo si vymyslieť vlastnéHra s bábikami podporuje detskú fantáziu a kreativituRozprávková postavička je vysoká 28 cmPanenka princezná Snehulienka od Hasbro je vhodná pre deti od troch rokovPrincezná Snehulienka s červenou korunkouMilujú vaše deti animované rozprávky od Disney? Kúpte im túto jedinečnú bábiku princeznú Snehulienku, ktorá pochádza z rozprávky o siedmich trpaslíkoch a je oblečená v dlhých šatách s ligotavými kamienkami a v zlatých črievičkách. Jej svetlá pleť a krátke čierne vlasy očaria každé dievčatko, lebo ich skrášľuje krásna červená korunka. Nechajte vaše deti stať sa súčasťou rozprávky o siedmich trpaslíkoch od DisneyBábika princezná Snehulienka okrem svojho rozprávkového vzhľadu poteší vaše deti aj úplne pohyblivými rukami aj nohami a tak im dopraje nevídané chvíľky zábavy. Môžu sa s ňou hra...

PottenPannen.sk píše:

Porcelánová dekorácia v podobe modernej figúrky sovy z kolekcie domácich maznáčikov Rosenthal Pets. Sova Snehulienka vyzerá ako ručne upletená z nadýchanej bielej vlny. Výška figúrky 10,5 cm. Čisté línie a zábavné vyhotovenie robí z tejto porcelánovej dekorácie nadčasovú záležitosť, vhodnú ako darček po  celý rok.  

Heliumking.sk píše:

Detský kostým pre najmenších - Snehulienka premium
Chystáte sa s vaším dieťatkom na karneval či párty s kostýmami? Vezmite mu tento originálny kostým Snehulienky z rozprávky o siedmich trpaslíkoch, s ktorým bude určite hviezda večera. Je vhodný na Halloweensku párty, karneval alebo iné príležitosti. Využitie nechávame vo Vašej réžií a na Vašej predstavivosti.
Detský kostým pre najmenších - Snehulienka obsahuje:
· farebné šaty a čelenku
Ako si správne vybrať kostým? Kostým tvorí 100% Polyester. Vďaka elastickému materiálu sa dajú prispôsobiť. V orientácií vo veľkostiach kostýmov Vám pomôžu tieto rozmery:
6 - 12 mesiacov: výška do 76 cm, hruď 46 cm, pás 48 cm, rukáv 26 cm
12 - 18 mesiacov: výška do 82 cm, hruď 49 cm, pás 48 cm, rukáv 28 cm
18 - 24 mesiacov: výška do 86 cm, hruď 52 cm, pás 50 cm, rukáv 31 cm

Parametre Kolektív autorov: Snehulienka

Výrobca Deus
Výrobce Deus
Druh Rozprávky

Podobné produkty

Podobné frázy: