Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Beletrie  >  Literatúra česká  >  To svetlo

To svetlo

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 30,90 €
Dostupnosť: Skladom
Nerezový termohrnček To Go značky Eva Solo s dvojitou stenou dokonale izoluje a udržiava váš nápoj teplý až po dobu 5 - 6 hodín. Perfektne tesní a môžete ho nosiť v kabelke, batohu, či na pripevneniť na bicykel alebo do auta. Vďaka praktickému silikónovému ramienku na plastovom veku v svetlomodrej farbe sa tiež jednoduho prenáša v ruke. Hlavné výhody termohrnčeka To Go Eva Solo: Praktický termoh... Nehrdzavejúci termohrnček To Go od dánskej spoločnosti Eva Solo je vyrobený z plastu a matnej nehrdzavejúcej ocele s dvojitou stenou. Vďaka vytvorenému vákuu dokonale izoluje a udržuje vašu kávu dlho teplú. Termohrnček je 100% vodotesný, môžete ho tak bez obáv nosiť v kabelke či batohu, pripevniť na bicykel alebo uložiť do auta. Vďaka praktickému silikónovému remienku sa ľahko prenáša v ruke. < br... Séria TK - PS má vysoký stupeň krytia IP 66, môže byť štandardne utesnená a je k dispozícii buď s hladkými bočnými stenami alebo s metrickými výrezmi. Bez následného vŕtania alebo frézovania - jednoducho vytlačte otvory pomocou skrutkovača a namontujte skrutkové spoje. Materiál sa dá veľmi ľahko opracovať pre jednotlivé otvory na hladkých bočných stenách. Kryty nie sú citlivé na poškriabanie. Vyz... Froté osušky BOHEME
Osuška BOHEME výborne saje vlhkosť a postará sa o vašu pokožku v tom najlepšom slova zmysle. Je ideálna pre alergikov. 100% česaná bavlna bude vaše telo hýčkať tak, ako si to zaslúžite. Jej rozmery sú veľkorysé, a to 85 x 150 cm, takže je vhodná nielen pre ženy, ale aj pre mužov. Po kúpeli zahalí vaše telo od hlavy až k päte. Vyberať môžete hneď z niekoľkých príjemných f...

Popis To svetlo

KULINA SK píše:

Nerezový termohrnček To Go značky Eva Solo s dvojitou stenou dokonale izoluje a udržiava váš nápoj teplý až po dobu 5 - 6 hodín. Perfektne tesní a môžete ho nosiť v kabelke, batohu, či na pripevneniť na bicykel alebo do auta. Vďaka praktickému silikónovému ramienku na plastovom veku v svetlomodrej farbe sa tiež jednoduho prenáša v ruke. Hlavné výhody termohrnčeka To Go Eva Solo: Praktický termohrnček značky Eva Solo Moderný dizajn, praktický do ruky Ušľachtilá nerezová oceľ s dvojitou stenou Plastové veko - jednoduché plnenie, uzáver je možné odšroubovať Otvára a zatvára sa iba stlačením jednou rukou Silikónové ramienko pre pohodlné nosenie Vďaka vákuu udrží nápoj teplý po dobu 5 - 6 hodín (60–65 °C) Vhodný do väčšiny držiakov na fľašky Vhodné do umývačky riadu Špecifikácie: Materiál: nerezová oceľ, plast, silikón Objem: 350 ml Výška: 20 cm Priemer: 6,5 cm Farba: svetlomodrá

Chefshop.sk píše:

Nehrdzavejúci termohrnček To Go od dánskej spoločnosti Eva Solo je vyrobený z plastu a matnej nehrdzavejúcej ocele s dvojitou stenou. Vďaka vytvorenému vákuu dokonale izoluje a udržuje vašu kávu dlho teplú. Termohrnček je 100% vodotesný, môžete ho tak bez obáv nosiť v kabelke či batohu, pripevniť na bicykel alebo uložiť do auta. Vďaka praktickému silikónovému remienku sa ľahko prenáša v ruke.
Termohrnček To Go v skratke:
Vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele s dvojitou stenou, s objemom 0,35 l
Pomocou vákua udrží nápoj teplý (60 – 65 °C) po dobu cca 5 až 6 hodín
Plastové veko sa otvára a zatvára jednou rukou – jednoduchým zatlačením
Ľahko sa plní, plastový uzáver možno odskrutkovať
Svojou veľkosťou zodpovedá držiakom na fľaše vo väčšine áut
Vybavený farebným silikónovým remienkom kvôli pohodlnému noseniu
Vhodný na umývanie v umývačke
Špecifikácie:
Materiál: nerezová oceľ, plast, silikón
Objem: 350 ml
Výška: 20 cm
Priemer: 6,5 cm
Farba: svetlomodrá

Conrad píše:

Séria TK - PS má vysoký stupeň krytia IP 66, môže byť štandardne utesnená a je k dispozícii buď s hladkými bočnými stenami alebo s metrickými výrezmi. Bez následného vŕtania alebo frézovania - jednoducho vytlačte otvory pomocou skrutkovača a namontujte skrutkové spoje. Materiál sa dá veľmi ľahko opracovať pre jednotlivé otvory na hladkých bočných stenách. Kryty nie sú citlivé na poškriabanie. Vyznačujú sa vysokou flexibilitou, napr. B. prostredníctvom príslušenstva a mnohých možností montáže vo vnútri skrinky, prispôsobených štandardných koľajníc a montážnych dosiek. Veka sú k dispozícii v šedej alebo priehľadnej farbe. Možnosti upevnenia na stenu v spodnej časti krabice a pod krycími skrutkami zaokrúhľujú množstvo možných použití. Tento text bol preložený strojovo. Montáž na dosku je možná pomocou skrutiek s vnútorným závitom 4 x 8 mm.

Softcotton píše:

Froté osušky BOHEME
Osuška BOHEME výborne saje vlhkosť a postará sa o vašu pokožku v tom najlepšom slova zmysle. Je ideálna pre alergikov. 100% česaná bavlna bude vaše telo hýčkať tak, ako si to zaslúžite. Jej rozmery sú veľkorysé, a to 85 x 150 cm, takže je vhodná nielen pre ženy, ale aj pre mužov. Po kúpeli zahalí vaše telo od hlavy až k päte. Vyberať môžete hneď z niekoľkých príjemných farieb.
Veľkosť:Osuška 85 x 150 cm.Soft Cotton nekráti kvalitu! Osušky Soft Cotton si zachovali pôvodnú veľkosť, napriek všeobecnému trendu skracovania a znižovania gramáže. Naše osušky sú nielen dlhšie o 10 cm, ale taky širšie o 10 cm čo je o celých 30% (2350 cm²) viac materiálu a až o 50% viac gramáže než u konkurencie.
Gramáž:Osušky 600 g / m² (vysoká gramáž).
Antibakteriálna ochrana:V teplom a vlhkom prostredí sa baktérie a vírusy rozmnožia za pol dňa až na milión. Produkty Microban upravené technológiou 3G Silver zabraňujú tomuto rozmnožovaniu a tým predchádzajú nepríjemnému zápachu. Všetky produkty Soft Cotton disponujú touto ochranou.
Materiál:100% prémiová česaná bavlna - vysoká savosť

Parametre To svetlo

Podobné produkty

Podobné frázy: