Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Lieky  >  Lieky na imunitu  >  Daiwa BioBran 250mg (50 tablet)

Daiwa BioBran 250mg (50 tablet)

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 49,99 €
Dostupnosť: Skladom
od 49,99 €
Porovnať 3 obchody
BioBran (MGN-3)-výživový doplnok.
MGN-3 je arabinoxylanová zlúčenina, obsahujúca polysacharidovú vlákninu z ryžových otrúb (hemicelulóza B), ktoré sú enzýmovo modifikované uhľohydrátovým komplexom z japonskej huby Shitake (Lentinus edodes - Húževnatec jedlý). Prípravok vzniká hydrolýzou ryžových otrúb, s použitím zložených enzýmov z jedlých plesnivých húb. Je ľahko rozpustný vo vode a je ve... BioBran 250 mg arabinoxylanová zlúčenina Obsah BioBran 250mg: 50 tabliet Charakteristika BioBran 250mg: Arabinoxylanová zlúčenina obsahujúca polysacharidovú vlákninu z ryžových otrúb, ktoré sú enzýmovo modifikované komplexom z japonskej huby Shiitake (Lentunus edodes - húževnatec jedlý). Dávkovanie BioBran 250mg: 500mg denne, pri potrebe výraznejšej podpory organizmu 1-3 g denne....

Všetky ponuky pre Daiwa BioBran 250mg (50 tablet)

Popis Daiwa BioBran 250mg (50 tablet)

Dr.Max píše:

BioBran (MGN-3)-výživový doplnok.
MGN-3 je arabinoxylanová zlúčenina, obsahujúca polysacharidovú vlákninu z ryžových otrúb (hemicelulóza B), ktoré sú enzýmovo modifikované uhľohydrátovým komplexom z japonskej huby Shitake (Lentinus edodes - Húževnatec jedlý). Prípravok vzniká hydrolýzou ryžových otrúb, s použitím zložených enzýmov z jedlých plesnivých húb. Je ľahko rozpustný vo vode a je veľmi stabilný a aktívny.
Prípravok je netoxický, vyrobený zo 100% prírodných produktov, bez genetickej modifikácie (GMO Free).
Zloženie: 100% ryžové otruby, enzýmovo upravené s extraktom z húb Shiitake (patentovaná zmes MGN - 3)
1 tableta obsahuje: BioBran patentovaná zmes 250mg, mikrokryštalická celulóza 80mg, kukuričný škrob 42mg, kakaový prášok 22,5 mg, glycerolové estery 22,5mg, dextrín 13,5mg, fosforečnan trojvápenatý 9mg, oxid kremičitý 9mg Spôsob použitiaPrípravok sa užíva v dávke 500mg účinnej látky (2 tablety) 1x denne pri jedle.
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 14 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí. Po otvorení skladovať na suchom mieste, nevystavovať vysokým teplotám. Prekročenie dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko, alebo poškodenie zdravia. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada stravy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Najlekaren.eu píše:

BioBran 250 mg arabinoxylanová zlúčenina Obsah BioBran 250mg: 50 tabliet Charakteristika BioBran 250mg: Arabinoxylanová zlúčenina obsahujúca polysacharidovú vlákninu z ryžových otrúb, ktoré sú enzýmovo modifikované komplexom z japonskej huby Shiitake (Lentunus edodes - húževnatec jedlý). Dávkovanie BioBran 250mg: 500mg denne, pri potrebe výraznejšej podpory organizmu 1-3 g denne.

Parametre Daiwa BioBran 250mg (50 tablet)

Výrobca Daiwa Pharmaceutical
Výrobce Daiwa Pharmaceutical
Počet tablet 50
Gramáž Obsah účinnej látky. 250

Podobné produkty