Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Lieky  >  Lieky na imunitu  >  Blue Step Propolis Bio (90 kapslí)

Blue Step Propolis Bio (90 kapslí)

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 11,04 €
Dostupnosť: Skladom
od 11,01 €
Porovnať 4 obchody
Propolis je vzácna prírodná látka produkovaná púčikmi rastlín, ktorú včely zbierajú a potom využívajú na opravy a dezinfekciu úľov. Obsahuje propolisové flavonoidy a fenolické kyseliny (až 50%), aminokyseliny a minerály. Produkt ekologického poľnohospodárstva.
Zloženie: Propolis, rastlinné kapsule (hydroxypropylmethyl celulóza). Množstvo účinnej látky v 1 kapsule: 225 mg propolis 18%. < ... Výživový doplnok Biopropolis, propolis je vzácna prírodná látka produkovaná púčikmi rastlín, ktorú včely zbierajú a potom využívajú na opravy a dezinfekciu úľov. Obsahuje propolisové flavonoidy a fenolické kyseliny (až 50%), aminokyseliny a minerály. Zloženie BIO PROPOLIS, 90 ks: Propolis, rastlinné kapsuly (hydroxypropyl methyl celulóza) Množstvo účinnej látky v 1 kapsule: 225 mg propolis 18% Po...

Všetky ponuky pre Blue Step Propolis Bio (90 kapslí)

Popis Blue Step Propolis Bio (90 kapslí)

Vitanella.sk píše:

Propolis je vzácna prírodná látka produkovaná púčikmi rastlín, ktorú včely zbierajú a potom využívajú na opravy a dezinfekciu úľov. Obsahuje propolisové flavonoidy a fenolické kyseliny (až 50%), aminokyseliny a minerály. Produkt ekologického poľnohospodárstva.
Zloženie: Propolis, rastlinné kapsule (hydroxypropylmethyl celulóza). Množstvo účinnej látky v 1 kapsule: 225 mg propolis 18%.
Výživové údaje: 

Energetická hodnota: 1253 kJ / 296 kcal
Bielkoviny 2,8 g
Sacharidy 62,5 g
Tuky 3,8 g

Upozornenie: Nie je určené deťom do 3 rokov. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ukladať mimo dosahu detí!
Dávkovanie: 1 - 2 kapsule 2x denne U osôb, ktoré sú citlivé na včelie produkty, môže prípravok vyvolať nežiaduce reakcie.
Skladovanie: Skladujte v suchu a chlade.
Obsah: 90 kapsúl
Krajina pôvodu: Francúzsko
 

Najlekaren.eu píše:

Výživový doplnok Biopropolis, propolis je vzácna prírodná látka produkovaná púčikmi rastlín, ktorú včely zbierajú a potom využívajú na opravy a dezinfekciu úľov. Obsahuje propolisové flavonoidy a fenolické kyseliny (až 50%), aminokyseliny a minerály. Zloženie BIO PROPOLIS, 90 ks: Propolis, rastlinné kapsuly (hydroxypropyl methyl celulóza) Množstvo účinnej látky v 1 kapsule: 225 mg propolis 18% Použitie BIO PROPOLIS, 90 ks: Prípravok sa odporúča užívať v dávke 1-2 kapsuly 2x denne. Kapsuly sa užívajú vcelku a zapijú sa dostatočným množstvom vody. Upozornenie BIO PROPOLIS, 90 ks: Nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Pri osobách, ktoré sú citlivé na včelie produkty, môže prípravok vyvolať nežiadúce reakcie. Neprekračujte odporučené dávkovanie. Výrobok nie je náhradou rozmanitej stravy. Uskladňuje sa mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a chlade. Viac na adcc.sk

Parametre Blue Step Propolis Bio (90 kapslí)

Výrobca Blue Step
Počet tablet 90

Podobné produkty

Podobné frázy: