Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Lieky  >  Lieky na bolesť, chrípku a prechladnutie  >  Paralen 500 (12 tablet)

Paralen 500 (12 tablet)

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 4,62 €
Dostupnosť: Skladom
Paracetamol, liečivo lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Liek je určený na zníženie horúčky pri chrípke, nachladnutí a iných infekčných ochoreniach. Je tiež vhodný pri bolestiach rôzneho pôvodu, napr. pri bolestiach hlavy, zubov, pri bolestivej menštruácii, bolesti pohybového ústrojenstva sprevádzajúce chrípku a nachladnutie a bolesti chrbta. Viac na adcc.sk... PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok Odstraňuje príznaky chrípky a nachladnutia, vrátane horúčky, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov, uvoľňuje upchatý nos. Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv:

paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a horúčke,
fenylefríniumchlorid, ktorý uvoľňuje dýchacie cesty.

Používa sa na zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche,...

Popis Paralen 500 (12 tablet)

Najlekaren.eu píše:

Paracetamol, liečivo lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Liek je určený na zníženie horúčky pri chrípke, nachladnutí a iných infekčných ochoreniach. Je tiež vhodný pri bolestiach rôzneho pôvodu, napr. pri bolestiach hlavy, zubov, pri bolestivej menštruácii, bolesti pohybového ústrojenstva sprevádzajúce chrípku a nachladnutie a bolesti chrbta. Viac na adcc.sk

Pilulka.sk píše:

PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok Odstraňuje príznaky chrípky a nachladnutia, vrátane horúčky, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov, uvoľňuje upchatý nos.

Lekarentriveze.sk píše:

Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv:

paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a horúčke,
fenylefríniumchlorid, ktorý uvoľňuje dýchacie cesty.

Používa sa na zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchatý nos a prinosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie.
Liek sa má užívať iba v prípade, ak príznaky chrípky a prechladnutia sprevádza upchatý nos alebo prinosové dutiny. 

Parametre Paralen 500 (12 tablet)

Výrobca Zentiva A.s.
Výrobce Zentiva A.s.
Určenie Na bolesť a teplotu
Počet tablet 12

Podobné produkty

Podobné frázy: