Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Lieky  >  Lieky na bolesť, chrípku a prechladnutie  >  Paralen 500 (12 tablet)

Paralen 500 (12 tablet)

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 3,94 €
Dostupnosť: Skladom
Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid, ktorý uvoľňuje dýchacie cesty. Používa sa na zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchatý nos a prinosové ... PARALEN GRIP horúci nápoj Novum 500 mg/10 mg plo por vrecúška 1x12 ks Odstraňuje príznaky chrípky a nachladnutia, vrátane horúčky, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov, uvoľňuje upchatý nos. BEZ cukru.

Popis Paralen 500 (12 tablet)

Najlekaren.eu píše:

Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid, ktorý uvoľňuje dýchacie cesty. Používa sa na zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchatý nos a prinosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Liek sa má užívať iba v prípade, ak príznaky chrípky a prechladnutia sprevádza upchatý nos alebo prinosové dutiny. Viac na adcc.sk

Pilulka.sk píše:

PARALEN GRIP horúci nápoj Novum 500 mg/10 mg plo por vrecúška 1x12 ks Odstraňuje príznaky chrípky a nachladnutia, vrátane horúčky, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov, uvoľňuje upchatý nos. BEZ cukru.

Parametre Paralen 500 (12 tablet)

Výrobce Zentiva A.s.
Výrobca Zentiva A.s.
Určenie Na bolesť a teplotu
Počet tablet 12

Podobné produkty

Podobné frázy: