Kde som:  Katalóg  >  Chovateľské potreby  >  Fretky  >  Krmivo pre fretky

Krmivo pre fretky

Nájdené:    200 produktov

KOVOVÉ KRMÍTKO PRE KURČATÁ

Ak hľadáte stabilné a pevné krmítko pre kuriatka, tak vám odporúčame zakúpiť napríklad toto podlahové kovové krmítko pre kurčatá. Kŕmidlo pre kurčatá je dlhé 30 centimetrov. Kŕmidlo disponuje praktickou drôtenou mriežkou o šírke 7 centimetrov. Kovové krmítko je určené pre jednodňové kuriatka.

Viac informácií

PLASTOVÉ KŔMIDLO PRE HUSI

Špeciálne navrhnuté plastové kŕmidlo pre husi zaisťuje bezpečné a rýchle kŕmenie husi. Celková dĺžka plastového kŕmidla pre husi je 19 centimetrov a posun do hrvoľa husi sa vykonáva točivým pohybom vnútornéj kovovej závitovky.

Viac informácií

KRMÍTKO PRE HOLUBY ŠPECIÁLNE - 100cm

Pre všetkých malých a veľkých chovateľov je vhodné toto Domčekové krmítko pre holuby Špeciál. Pre jednoduché vloženie kŕmnej zmesi je v tomto kŕmidle pre holuby použitá vyberateľná kŕmna vanička. Celková šírka domečkového kŕmidlá pre holuby Špeciál je 16,5cm a výška 24 cm.

Viac informácií

Kŕmidlo pre vtáčiky Arrow

Drevené kŕmidlo je určené pre prikrmovanie vonkajšieho vtáctva v priebehu celého roka, prevažne v zime. Poďme vrátiť prírodu späť do ľudskej blízkosti! Kŕmidlo pre vtákov bude vďaka svojmu príjemnému farebnému prevedeniu a hravému dizajnu krásnou ozdobou každej záhrady. Vtáčiky sa čoskoro naučia ku kŕmidlu vracať a vy budete mať možnosť pozorovať ich veselé bláznenie.

Viac informácií

TUBUSOVÉ KRMÍTKO PRE HYDINU 40l

Pre veľkochovateľov hydiny i domáce chovy je určené toto tubusové krmítko pre hydinu o celkovom objeme kŕmne zmesi 40 litrov. Kŕmidlo má praktické plastové veko na vonkajšie použitie. Tubusové krmítko pre hydinu je určené pre výkrm a chov hydiny. Priemer misky 49cm, výška 55cm

Viac informácií

HYDINOVÉ KOVOVÉ KRMÍTKO PRE KURČATÁ

Pre veľkochovy aj malé domáce chovy je určené toto hydinové kovové krmítko pre kurčatá s celkovou dĺžkou 100 centimetrov a drôtenou mriežkou 7 centimetrov. Kovové krmítko je určené pre jednodňové kuriatka.

Viac informácií

AUTOMATICKÉ NÁŠĽAPNÉ KRMÍTKO PRE SLIEPKY

Pre bezstarostné, pravidelné a bezpečné kŕmenie sliepok je určené toto automatické nášľapné krmítko pre sliepky, ktoré disponuje veľkokapacitnou násypkou pre kŕmne zmesi s objemom 18 - 20 litrov. Aby sa zamedzilo vyžieraniu krmivá ostatnými vtákmi, otvorí sa žliabok s krmivom iba pri dosadnutí sliepky na predný nášľap; má rozmery: š - 26cm a v - 36cm.

Viac informácií

Kŕmidlo pre vtáčiky Neckar, zelená

Kŕmidlo pre vtáky je vyrobené z veľmi kvalitného plastu. Má úchyt pre pripevnenie na tyč.Poďme vrátiť prírodu späť do ľudskej blízkosti! Kŕmidlo pre vtákov bude vďaka svojmu príjemnému farebnému prevedeniu a hravému dizajnu krásnou ozdobou každej záhrady. Vtáčiky sa čoskoro naučia ku kŕmidlu vracať a vy budete mať možnosť pozorovať ich veselé bláznenie.

Viac informácií

DRÔTENÉ KRMÍTKO PRE HLODAVCE 12x6cm

Drôtené krmítko pre hlodavce Drôtené krmítko pre hlodavce s veľkosťou 12x6 cm do ktorého môžete svojmu malému kamarátovi dať seno, alebo iné drobné maškrty. Kovové jasličky sú menších rozmerov, preto sú vhodnejšie pre menšie zvieratka. Seno v jasličkách si zvieratko neznečistí a nekontaminuje a tak bude mať vždy, keď si zmyslí, chutnú a čerstvú potravu priamo pred nosom. Jasličky sú vyrobené tak, že sa veľmi jednoducho prichytí k drôteným klietkam.

Viac informácií

PLASTOVÉ KRMÍTKO PRE HYDINU 50 cm

Plastové krmítko pre hydinu o celkovej dĺžke 50 centimetrov je určené pre sypké kŕmne zmesi pre hydinu. Plastové krmítko je určené pre umiestnenie na podlahu. Celková šírka 12 centimetrov zaisťuje dobrú stabilitu kŕmidla. Plastové krmítko pre hydinu je vhodné pre výkrm brojlerov.

Viac informácií

KRMÍTKO PRE VTÁČIKY DVOJPOSCHODOVÝ DOM

Drevené krmítko vyrobené zo smrekového dreva určené pre prikrmovanie vonkajšieho vtáctva. Do kŕmidla môžete napichnúť dve jablká, lojové gule alebo akékoľvek iné dobroty, ktoré sa pre napichnutie hodí. Špecifikácia: Rozmery: 40 x 16 cm

Viac informácií

POZINKOVANÉ KRMÍTKO PRE KURČATÁ 50 cm

Klasické pozinkované krmítko pre kurčatá 50 centimetrov je vyrobené z pozinku. Pozinkované krmítko pre kurčatá je vhodné pre umiestnenie na podlahu. Drôtená mriežka má šírku 7 centimetrov. Pozinkované krmítko pre kurčatá 50 cm je určené pre jednodňové kuriatka.

Viac informácií

KRMÍTKO KOVOVÉ PRE KURČATÁ 50 cm

Kŕmidlo pre kuriatka s celkovou dĺžkou 50 centimetrov je vhodné pre umiestnenie na zem. Kŕmidlo pre kurčatá disponuje praktickou drôtenou mriežkou o šírke 7 centimetrov. Kŕmidlo je určené pre jednodňové kuriatka.

Viac informácií

ZÁVESNÝ SET PRE NAPÁJAČKY A KŔMIDLÁ

Pre malé domáce chovy, ale aj pre veľkochovateľov alebo chovnej stanice hydiny je neoddeliteľnou súčasťou pre ľahké kŕmenie tento závesný set pre napájačky a kŕmidlá. Závesný set sa skladá z Plyesterovej šnúry o šírke 3 milimetre a dĺžke 3,5 metra. Závesný sen pre napájačky a kŕmidlá sa dá ľahko upraviť pomocou kovového háčika a zarážky na nastavenie výšky.

Viac informácií

Kŕmidlo pre vtáčiky Pajaro, zelená

Plastové kŕmidlo určené pre prikrmovanie vonkajšieho vtáctva prevažne v zimných mesiacoch. Poďme vrátiť prírodu späť do ľudskej blízkosti! Kŕmidlo pre vtákov bude vďaka svojmu príjemnému farebnému prevedeniu a hravému dizajnu krásnou ozdobou každej záhrady. Vtáčiky sa čoskoro naučia ku kŕmidlu vracať a vy budete mať možnosť pozorovať ich veselé bláznenie.

Viac informácií

PLASTOVÉ KRMÍTKO PRE HOLUBY 1,5l

Ak hľadáte kvalitné krmítko pre holuby, potom vám odporúčame zakúpiť toto plastové krmítko pre holuby o celkovom obsahu 1,5 litra. Krmítko pre holuby je určené pre sypkej zmesi. Kŕmidlo je vyrobené z veľmi kvalitného odolného plastu, zaručujúce dlhú životnosť.

Viac informácií

PLASTOVÉ KRMÍTKO PRE HYDINU 100 cm

Pre chov brojlerov je určené toto plastové krmítko pre hydinu o celkovej dĺžke 100 centimetrov a šírke 12 centimetrov. Plastové krmítko pre hydinu je vyrobené z kvalitného a odolného materiálu, zaisťujúci dlhú životnosť. Plastové krmítko pre hydinu má veľmi dobrú stabilitu.

Viac informácií

POZINKOVANÉ KRMÍTKO PRE HYDINU 75 cm

Veľkokapacitné pozinkované krmítko pre hydinu o celkovej dĺžke 75 centimetrov je vhodné pre väčšie domáce chovy sliepok a kurčatá na výkrm, ale tiež pre chovné stanice alebo veľké chovy v halách. Pozinkované krmítko pre hydinu je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu.

Viac informácií

POZINKOVANÉ KRMÍTKO PRE HYDINU 100 cm

Pre veľkochovateľov a veľké domáce chovy je vhodné toto praktické a veľmi odolné pozinkované krmítko pre hydinu o celkovej dĺžke 100 centimetrov. Pozinkované krmítko disonuje praktickou drôtenou mriežkou. Pozinkované krmítko pre hydinu o celkovej dĺžke 100 centimetrov je vhodné pre výkrm kurčiat a chov sliepok.

Viac informácií

AVIC KRMIVO PRE KRÁLIKA ŠPECIÁLNE 1000g

AVIC pre králika ŠPECIÁL 1000g. Vyvážené krmivo určené pre kŕmenie králikov vo výhodnom kilogramovom baleniu. Doplnkové krmivo pre králiky. Kŕmny návod: kŕmte podľa potreby. Zaistite dostatok pitnej vody! Zloženie: lucerna, kukurica, ovos, jačmeň, pšenica, svätojánsky chlieb, extrudované obilniny, mrkva. Vlhkosť 13procent. Výrobok je určený pre chovateľské účely.

Viac informácií

Zostav si krmitko pre vtáčiky

Originálna stavebnica k zostaveniu krmítka pre vtáčiky je darčekom, ktorý poteší každého otecka a dedka. Krmítko môžu zostaviť s deťmi či vnúčatami a spoločne pozorovať vtáčiky, ktoré ho budú navštevovať. Krmítko je originálny darček pre otca a dedka a je vhodné nielen na balkón, ale aj do záhrady. Stavebnica je vyrobená v ČR.

Viac informácií

POZINKOVANÉ KRMÍTKO PRE KURČATÁ 30 cm

Pre malé domáce chovy i profesionálne veľkochovy je vhodné toto pozinkované kŕmidlo pre kurčatá. Praktické pozinkované krmítko pre jednodňové kuriatka má praktickú drôtenou mriežkou o šírke 7 centimetrov.

Viac informácií

POZINKOVANÉ KRMÍTKO PRE KURČATÁ 40 cm

Pre drobné domáce chovy aj veľkochovy je určené toto pozinkované krmítko pre kurčatá s celkovou dĺžkou 40 centimetrov a mriežkou so šírkou 7 centimetrov. Pozinkované krmítko je určené pre jednodňové kuriatka.

Viac informácií

ZÁVESNÝ SET PRE NAPÁJAČKY A KŔMIDLÁ

Praktický závesný set pre napájačky a kŕmidlá bude skvelým doplnkom nielen pre malých pestovateľov hydiny, ale aj pre veľkochovy. Závesný set pre napájačky a kŕmidlá uľahčí pravidelné kŕmenie hydiny. Set slúžia na zavesenie hydinových napájačiek alebo kŕmidiel, skladá sa z 3,5 metra dlhej polyesterovej šnúry o sile 3 milimetre, kovového háčika a zarážky na nastavenie výšky.

Viac informácií

DRÔTENÉ KRMÍTKO PRE HLODAVCE NA MRKVU

Kovové krmítko pre hlodavce. Na mrkvu. Výrobok je určený pre chovateľské účely.

Viac informácií

Kŕmidlo pre vtáčiky Apartment, zelená

Drevené kŕmidlo je určené pre prikrmovanie vonkajšieho vtáctva v priebehu celého roka, prevažne v zime. Krmítko má šnúrku, ktorú možno zavesiť na plot, strom a iné. Poďme vrátiť prírodu späť do ľudskej blízkosti! Kŕmidlo pre vtákov bude vďaka svojmu príjemnému farebnému prevedeniu a hravému dizajnu krásnou ozdobou každej záhrady. Vtáčiky sa čoskoro naučia ku kŕmidlu vracať a vy budete mať možnosť pozorovať ich veselé bláznenie.

Viac informácií

Kŕmidlo pre vtáčiky Finch, červená

Plastové kŕmidlo je vhodné pre vonkajšie vtáky. Možno ho zavesiť či pripevniť na zábradlie alebo tyč. Údržba aj doplňovanie kŕmenia je veľmi jednoduché. Kŕmidlo odporúča Slovenská ornitologická spoločnosť.Poďme vrátiť prírodu späť do ľudskej blízkosti! Kŕmidlo pre vtákov bude vďaka svojmu príjemnému farebnému prevedeniu a hravému dizajnu krásnou ozdobou každej záhrady. Vtáčiky sa čoskoro naučia ku kŕmidlu vracať a vy budete mať možnosť pozorovať ich veselé bláznenie....

Viac informácií

Kŕmidlo pre vtáčiky Apartment, žltá

Drevené kŕmidlo je určené pre prikrmovanie vonkajšieho vtáctva v priebehu celého roka, prevažne v zime. Krmítko má šnúrku, ktorú možno zavesiť na plot, strom a iné.Poďme vrátiť prírodu späť do ľudskej blízkosti! Kŕmidlo pre vtákov bude vďaka svojmu príjemnému farebnému prevedeniu a hravému dizajnu krásnou ozdobou každej záhrady. Vtáčiky sa čoskoro naučia ku kŕmidlu vracať a vy budete mať možnosť pozorovať ich veselé bláznenie.

Viac informácií

AVIC KRMIVO PRE HLODAVCE 2000g

AVIC-Malý hlodavec standart 2000g. Vyvážené krmivo pre malé hlodavce - škrečky, morčatá, myši a ďalšie.

Viac informácií

DRÔTENÉ KRMÍTKO PRE HLODAVCE NA ŠALÁT

Kovové krmítko pre hlodavce. Na ovocie a zeleninu - stredné. Výrobok je určený pre chovateľské účely.

Viac informácií

PLASTOVÉ KRMÍTKO PRE HYDINU 75 cm

Hľadáte pre svoj chov brojlerov alebo chovnú stanicu tohto druhu hydiny kvalitné a odolné krmítko? Potom vám odporúčame napríklad toto plastové krmítko pre hydinu s celkovou dĺžkou 75 centimetrov, vhodné pre umiestnení na podlahu. Celková šírka 12 centimetrov zaisťuje dobrú stabilitu kŕmidla.

Viac informácií

KRUHOVÉ KRMÍTKO PRE KURČATÁ HOLE 1l

Pre malé domáce chovy a chovnej stanice je vhodné toto praktické malé kruhové krmítko Hole s otvormi a zásobnou litrovou fliašou. Kruhové krmítko pre kurčatá Hole 1l je určené pre odchov malých kuriatok pri skrmovaní suchých kŕmnych zmesí. Kŕmne otvory zabraňujú vyhadzovaniu krmiva a tým jeho plytvaniu a znehodnocovaniu.

Viac informácií

AVIC KRMIVO PRE KRÁLIKY DELUXE 500g

Avic Deluxe krmivo pre králiky - pestré doplnkové krmivo pre králiky a ďalšie veľké hlodavce. Kŕmny návod: kŕmte podľa potreby. Zaistite dostatok pitnej vody! Zloženie: obilniny, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, zelenina, ovocie, oleje a tuky, minerálne látky, vitamíny, potravinárske farbivá, antioxidanty. Vlhkosť 13procent. Výrobok je určený pre chovateľské účely.

Viac informácií

POSTROJ PRE VODNÚ ZÁCHRANU PRE PSA

Postroj pre vodnú záchranu MORIN červený Špeciálna profesionálna postroj pre vodnú záchranu. Dôkladné prevedenie, široké popruhy, madlo pre vytiahnutie psa do člna, plávajúce záchytné kruhy. Pre stredné a veľké psy. Farba červená. Kvalitné nastaviteľné postroje pre vodnú záchranu pre stredné a veľké psy (bezchybne vyhovuje aj pre tak veľké plemeno, ako je Novofundlandský pes). Veľký rozsah nastavenia podľa veľkosti psa. Nehodí sa len pre malé plemená. Popruhy nylon polyamid šírka 40 mm, odmínat...

Viac informácií

Kŕmidlo pre vtáčiky Tower, zelená

Plastové kŕmidlo určené pre prikrmovanie vonkajšieho vtáctva prevažne v zimných mesiacoch. Vtáčiky sa čoskoro naučia ku kŕmidlu vracať a vy budete mať možnosť pozorovať ich veselé bláznenie.

Viac informácií

POZINKOVANÉ KRMÍTKO PRE HYDINU 13 cm

Chystáte sa zariadiť malý domáci chov alebo potrebujete dovybaviť existujúci chovnú stanicu? Potom vám odporúčame napríklad toto veľmi kvalitnej pozinkovanej krmítko pre hydinu o celkovej dĺžke 13 centimetrov. Pozinkované krmítko pre hydinu o celkovej dĺžke 13 cm je určené na výkrm kurčiat a chov sliepok.

Viac informácií

Kŕmidlo pre vtáčiky s arašidovým maslom

Najnovším trendom v oblasti krmiva pre vtáčiky je arašidové maslo, špeciálne vyvinuté pre záhradné vtáčiky. Vtáčiky neuveriteľne priťahuje! V tomto praktickom kŕmidlu je krmivo dobre upevnené a vtáčiky sa k nemu ľahko dostanú. Toto arašidové maslo obsahuje potrebné komponenty, ktoré záhradné vtáčiky potrebujú najmä počas chladnej zimy. Rozmery: 15x13x19,5cm.

Viac informácií

AVIC KRMIVO PRE MORČA STANDART 1000g

AVIC morča standart 1000g. Vyvážené krmivo určené pre kŕmenie morčiat.

Viac informácií

AUTOMATICKÉ KRMÍTKO PRE PSOV S ČASOVAČOM

Automatické krmítko pre psov na krmivo s časovačom, ktoré pojme až 300ml objemu krmiva. Nastaviteľný časovač má 48 hodinový cyklus a automaticky otvorí misku s kŕmením podľa vami nastaveného času kŕmenia. Zásobník je možné použiť aj pre mokré krmivo. Časovač je napájaný batériou. Krmítko je vybavené protisklzovými nožičkami, vďaka ktorým bude krmítko držať na zemi ako pribité.

Viac informácií

Kŕmidlo pre vtáčiky Birdie, hnedá

Poďme vrátiť prírodu späť do blízkosti ľudských príbytkov! Toto kŕmidlo je určené pre prikrmovanie vonkajšieho vtáctva v priebehu celého roka, prevažne v zime. Zavesíte do neho napríklad lojovú guľu. Kŕmidlo môžete zavesiť na konár vďaka závesnej retiazke s hákom.Technické parametre: dĺžka retiazky - 32 cm rozmerbidielka-14x13,5cm

Viac informácií

Podobné frázy: