Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Korenie  >  Zmes korenia

Zmes korenia

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 1,99 €
Dostupnosť: Info v obchode
Bylinná zmes Dobrá nálada je pikantne aromatická, obsahuje cesnak, pamajorán, bazalku, rozmarín a malé množstvo soli.
Zmes kvetov a korenia skvele doplní vaše predjedlá, šaláty, polievky, tiež rizota a nátierky.
ZloženieMorská soľ 26%, cesnak *, bazalka *, pamajorán *, cesnak medvedí *, rozmarín *, tymián *, nechtík kvet *, ruže okvetia *, nevädza kvet *. * Produkt kontrolovaného ekol... Cesnak, pamajorán, bazalka a rozmarín prebúdzajú spomienky na minulú letnú dovolenku v slnečných južných krajinách. Táto zmes kvetov je pikantne aromatická a unesie nás na cestu zmyselnú cestu na pobreží Gardasee. Bio Anjel strážny - zmes kvetov a korenia 40g Zmes kvetov a korenia je anjelský sprievodca do kuchyne. Dúhová zmes v sebe prináša nebesky korenený ráz. Mäta prepožičiava sviežosť. Mrkva a koriander držia túto zmes svojou sladkosťou zase trošku pri zemi. Určené na ryby, svetlé mäso, ako je hydina a tiež na zeleninu. Zmes na ryby
Pôvod a história
Vytvoriť zmes korenia nie je jednoduchý proces. Jeho náročnosť spočíva vo vyvážení aromatickej jemnosti a sily, aby posunuli pokrm na novú úroveň. Zmes na ryby sa vyznačuje výraznou vôňou a strednou štipľavosťou, čo dokonale podčiarkuje jemnú chuť rybacieho mäsa, škľabiek a morských plodov. Zmes obsahuje biele korenie, ktoré dodáva silu a eleganciu, divok... Máte radi farbičky? Tak budete milovať nové latte. Červená repa je hľúza sýto červenej farby, ktorá dodává tomuto trendovému nápoju jasne rúžovú farbu. Jemné korenie dotvára sladkú chuť repy a dodáva jej orientálny nádych.  Prekvapte svojich priateľov! Peugeot zásobník s korením určeným pre unikátny mlynček na korenie Peugeot Zanzibar, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu a môžete sa tak priamo pri stole vydať na objavnú cestu po korenistých plantážach, na ktorých pestujú prémiové druhy toho najkvalitnejšieho korenia. Pôvod a história. Vytvoriť zmes korenia nie je ľahký proces. Obtiažnosť spočíva vo vyvážení aromatickej jemnosti a sily, aby posunul... Perfektný pre všetkých milovníkov ginu! Zmes PIMP YOUR GIN v darčekovom sete od Butlers je nutnosť pre každého, kto rád pije gin. S vybranými bylinkami ako brusnice, badián, škorica a bobuľky borievky v krásne malé sklenené dózičke, si môžete svoj gin okoreniť sami a pri ďalšej plánovanej ochutnávke ginu aj zapôsobiť na svojich priateľov. Jednoducho naplňte fľašu 750 ml svojim obľúbeným ginom a o...

Všetky ponuky pre Zmes korenia

Popis Zmes korenia

Superstrava.sk píše:

Bylinná zmes Dobrá nálada je pikantne aromatická, obsahuje cesnak, pamajorán, bazalku, rozmarín a malé množstvo soli.
Zmes kvetov a korenia skvele doplní vaše predjedlá, šaláty, polievky, tiež rizota a nátierky.
ZloženieMorská soľ 26%, cesnak *, bazalka *, pamajorán *, cesnak medvedí *, rozmarín *, tymián *, nechtík kvet *, ruže okvetia *, nevädza kvet *. * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
Skladovanie
Skladovať v suchu a chlade.

MojaLekaren.sk píše:

Cesnak, pamajorán, bazalka a rozmarín prebúdzajú spomienky na minulú letnú dovolenku v slnečných južných krajinách. Táto zmes kvetov je pikantne aromatická a unesie nás na cestu zmyselnú cestu na pobreží Gardasee.

Pilulka.sk píše:

Bio Anjel strážny - zmes kvetov a korenia 40g Zmes kvetov a korenia je anjelský sprievodca do kuchyne. Dúhová zmes v sebe prináša nebesky korenený ráz. Mäta prepožičiava sviežosť. Mrkva a koriander držia túto zmes svojou sladkosťou zase trošku pri zemi. Určené na ryby, svetlé mäso, ako je hydina a tiež na zeleninu.

Chefshop.sk píše:

Zmes na ryby
Pôvod a história
Vytvoriť zmes korenia nie je jednoduchý proces. Jeho náročnosť spočíva vo vyvážení aromatickej jemnosti a sily, aby posunuli pokrm na novú úroveň. Zmes na ryby sa vyznačuje výraznou vôňou a strednou štipľavosťou, čo dokonale podčiarkuje jemnú chuť rybacieho mäsa, škľabiek a morských plodov. Zmes obsahuje biele korenie, ktoré dodáva silu a eleganciu, divoké biele korenie s nádychom aromatických bylín, koriander s chuťou citrusového ovocia, fenikel s ovocnou a výraznou chuťou a ružové korenie s kvetinovou arómou.
Tipy a použitie
Najviac sa hodí na ryby, ale tiež na morské plody a škľabky. Vynikajúco sa hodí k obaľovaným morským plodom, biskvitom, paštétam z morských plodov a carpacciu zo surových rýb, tatárskym biftekom a ceviche. Dokonalá je kombinácia s morským čertom v paradajkovej omáčke alebo s pečenou pražmou. Okrem toho je ideálny aj na rozvinutie jemnej chuti ustríc.
O chuti
Táto zmes sa vyznačuje čerstvým, zeleninovým nádychom s náznakmi ovocia a kvetín. Dominujú feniklové semienka s anízovou chuťou.
Mletie korenia
Mletie primárne slúži na uvoľnenie plnej chuti korenia. Aromatické molekuly sa nachádzajú v jadre zrniek korenia, zatiaľ čo štipľavé molekuly sú hlavne na vonkajšej strane. Aby ste teda dosiahli väčšiu štipľavosť, použite jemné mletie. Maximálnu chuť dosiahnete mletím na hrubo, ktoré skvelo uvoľní esencie zrnka. Korenie je nutné pomlieť až na poslednú chvíľu! Silné okamžiky sú prchavé... Ak si chcete vychutnať korenie čo najlepšie, nevarte ho spoločne s pokrmom veľmi dlho, stratil by tak svoju silu.

Bomo.sk píše:

Máte radi farbičky? Tak budete milovať nové latte. Červená repa je hľúza sýto červenej farby, ktorá dodává tomuto trendovému nápoju jasne rúžovú farbu. Jemné korenie dotvára sladkú chuť repy a dodáva jej orientálny nádych.  Prekvapte svojich priateľov!

PottenPannen.sk píše:

Peugeot zásobník s korením určeným pre unikátny mlynček na korenie Peugeot Zanzibar, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu a môžete sa tak priamo pri stole vydať na objavnú cestu po korenistých plantážach, na ktorých pestujú prémiové druhy toho najkvalitnejšieho korenia. Pôvod a história. Vytvoriť zmes korenia nie je ľahký proces. Obtiažnosť spočíva vo vyvážení aromatickej jemnosti a sily, aby posunuli pokrm na novú úroveň. Zmes na ryby sa vyznačuje výraznou vôňou a strednou pálivosťou, čo dokonale podčiarkuje jemnú chuť rybieho mäsa, mušlí a morských plodov. Zmes obsahuje biele korenie, ktorý dodáva silu a eleganciu, divoké biele korenie s nádychom aromatických bylín, koriander s chuťou citrusového ovocia, fenikel s ovocnou a výraznou chuťou, a ružové korenie s kvetinovou arómou. Tipy a použitie v gastronómii. Najlepšie sa hodí na ryby, ale aj na morské plody a mušle. Je vynikajúce k obalovaným morským plodom, biskvitom, paštétam z morských plodov a Carpaccio zo surových rýb, tatárskym biftekom a ceviche. Dokonalá je kombinácia s morským ďasom v paradajkovej omáčke alebo s pečenou pražmou. Okrem toho je ideálna pre rozvinutie jemnej chuti ustríc. O chuti. Táto zmes sa vyznačuje čerstvým, zeleninovým nádychom s náznakmi ovocia a kvetín. Dominujú feniklové semienka s anízovou chuťou. najlepšia kombinácia. Lososový steak s paradajkovou omáčkou. Klasická kombinácia. Vyprážané mušle s bazalkou. prekvapivá kombinácia. Tatársky biftek s morskou pražmou s avokádom. Vyprážané mušle s bazalkou. Do rozpálenej panvice s olivovým olejom pridajte rôzne mušle (slávky, mušle jedlé, srdcovky, hrebenatky, atď.). Akonáhle sa ulity otvoria a voda sa odparí (každú mušľu, ktorá sa neotvorila, odstráňte), pridajte lístky bazalky. Podávajte v šalátovej miske. Pokvapkajte olivovým olejom a ochuťte hrubo mletou zmesou na ryby.Odporúčané mletie: veľmi hrubé (6)...

Butlers.sk píše:

Perfektný pre všetkých milovníkov ginu! Zmes PIMP YOUR GIN v darčekovom sete od Butlers je nutnosť pre každého, kto rád pije gin. S vybranými bylinkami ako brusnice, badián, škorica a bobuľky borievky v krásne malé sklenené dózičke, si môžete svoj gin okoreniť sami a pri ďalšej plánovanej ochutnávke ginu aj zapôsobiť na svojich priateľov. Jednoducho naplňte fľašu 750 ml svojim obľúbeným ginom a ostatné už nechajte na arómu byliniek a korenia. Servírujte gin naliaty cez malé sitko do štýlového pohára a vychutnajte si tú intenzívnu arómu bez otravných kúskov byliniek. Tento set je vhodný aj ako vianočný či narodeninový darček.

Parametre Zmes korenia

Podobné produkty

Podobné frázy: