Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Korenie  >  škorica mletá

škorica mletá

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 1,50 €
Dostupnosť: Skladom
Škorica mletá Cassia BIO je sušená kôra tropického stromu škoricovníka (Cinnamomum verum). Toto ľahko nasladlú a lahodne voňavé korenie sa používa nielen na prípravu vareného vína a do sladkého pečiva, ale tiež sa výborne hodí pre špeciality ázijskej a arabskej kuchyne. BIO Škorica cejlónska sa vyrába zo Škoricovníka cejlónskeho, ktorý rastie na Srí Lanke a považuje sa za najkvalitnejší zdroj škorice. Je typická pre svoju sladkú chuť a hodí sa na dochutenie pokrmov i nápojov. Na sladké jedlá, v azijskej kuchyni i na mäso
Obsah: 30 g
Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi priaznivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného. Pravá škorica cejlónska pochádza z vnútornej kôry večne zeleného stromu škoricovníka cejlónskeho. Má nezameniteľnú a výnimočnú sladkú arómu. Upozornenie: Nie je vhodná v tehotenstve.
Použitie: Na dochutenie obilných kaší, sladkých a ovocných jedál. Pravá aróma škorice je vhodná na prípravu horúcich nápojov (čaje, varené víno či káva). V kozmetike sa používa tiež na proti celulitídne a ošetr...

Všetky ponuky pre škorica mletá

Popis škorica mletá

Prezdravie.sk píše:

Škorica mletá Cassia BIO je sušená kôra tropického stromu škoricovníka (Cinnamomum verum). Toto ľahko nasladlú a lahodne voňavé korenie sa používa nielen na prípravu vareného vína a do sladkého pečiva, ale tiež sa výborne hodí pre špeciality ázijskej a arabskej kuchyne.

GymBeam.sk píše:

BIO Škorica cejlónska sa vyrába zo Škoricovníka cejlónskeho, ktorý rastie na Srí Lanke a považuje sa za najkvalitnejší zdroj škorice. Je typická pre svoju sladkú chuť a hodí sa na dochutenie pokrmov i nápojov.

Vitanella.sk píše:

Na sladké jedlá, v azijskej kuchyni i na mäso
Obsah: 30 g
Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi priaznivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného.

Superstrava.sk píše:

Pravá škorica cejlónska pochádza z vnútornej kôry večne zeleného stromu škoricovníka cejlónskeho. Má nezameniteľnú a výnimočnú sladkú arómu. Upozornenie: Nie je vhodná v tehotenstve.
Použitie: Na dochutenie obilných kaší, sladkých a ovocných jedál. Pravá aróma škorice je vhodná na prípravu horúcich nápojov (čaje, varené víno či káva). V kozmetike sa používa tiež na proti celulitídne a ošetrujúce zábaly.
Zloženie: BIO Škorica cejlónska (Cinnamon zeylanicum - verum)
Skladujte v suchu.
Chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.
Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota: 1327kJ/317 kcal,
Tuk: 3,2 g,
Sacharidy: 79,5 g,
Bielkoviny: 3,9 g
Soľ: 0,0 g

Parametre škorica mletá

Podobné produkty