Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Korenie  >  škorica mletá

škorica mletá

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 1,79 €
Dostupnosť: Skladom
BIO Škorica cejlónska mletá sa vyrába zo Škoricovníka cejlónskeho, ktorý rastie na Srí Lanke a považuje sa za najkvalitnejší zdroj škorice. Je typická pre svoju sladkú chuť a hodí sa na dochutenie pokrmov i nápojov. Na sladké jedlá, v azijskej kuchyni i na mäso
Obsah: 30 g
Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi priaznivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného. Cejlónska škorica - tá jediná pravá škorica
Cejlónska škorica je jediná pravá škorica, ktorá existuje. Oproti ostatným druhom škorica má len stopové množstvo kumarínu. Čo je prírodný toxín, ktorým sa rastliny bránia proti napadnutiu a v organizme zaťažuje pečeň. Preto je cejlónska škorica ten jediný správny druh. Medzi hlavných producentov cejlónskej škorice patrí Madagaskar a Srí Lanka. < br... 100% čistá Škorica pravá bohatá na antioxidanty pre zdravie nášho trávenie, žalúdka, srdca, ciev, pohlavných orgánov, močových a dýchacích ciest, pokožky. Pôsobí priaznivo na osvieženie tela a zdravú hladinu cholesterolu v krvi.

Popis škorica mletá

GymBeam.sk píše:

BIO Škorica cejlónska mletá sa vyrába zo Škoricovníka cejlónskeho, ktorý rastie na Srí Lanke a považuje sa za najkvalitnejší zdroj škorice. Je typická pre svoju sladkú chuť a hodí sa na dochutenie pokrmov i nápojov.

Vitanella.sk píše:

Na sladké jedlá, v azijskej kuchyni i na mäso
Obsah: 30 g
Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi priaznivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného.

BrainMarket.sk píše:

Cejlónska škorica - tá jediná pravá škorica
Cejlónska škorica je jediná pravá škorica, ktorá existuje. Oproti ostatným druhom škorica má len stopové množstvo kumarínu. Čo je prírodný toxín, ktorým sa rastliny bránia proti napadnutiu a v organizme zaťažuje pečeň. Preto je cejlónska škorica ten jediný správny druh. Medzi hlavných producentov cejlónskej škorice patrí Madagaskar a Srí Lanka.
Škorici je pripisovaných veľa liečivých účinkov. Má pozitívny vplyv na obehovú sústavu, preto sa radí medzi zahrievacie korenia. Má antioxidačné vlastnosti, podporuje normálnu hladinu krvného cukru a cholesterolu v krvi, ďalej pomáha pri tráviacich procesoch, prispieva k upokojeniu podráždeného žalúdka a chuti do jedla. Tiež pomáha funkciám reprodukčnej a močovej sústavy a má vplyv na normálny stav pokožky. Odporúčame skladovať vo vzduchotesnej nádobe, aby tak bola zachovaná aróma a chuť škorice. Škoricu môžete pridať ako do raňajkových kaší, tak do smoothie alebo sladkých pečených i nepečených dezertov.
Viac informácií o škorici nájdete v našom článku na blogu.
Tip pre super antioxidačný ranný kokteil
Do pohára s filtrovanou vodou vytlačte celú limetku. Pridajte pol lyžičky mletej kurkumy, zázvoru, lyžičku glutamínu, aceroly, štipku himalájskej soli, trochu čierneho korenia a cejlónskej škorice. Niekomu môže škorica vadiť, preto sme ju neuviedli hneď v prvej vete. A ešte pozor, musí to byť ceylonská škorica. Nie nepravá čínska škorica zo supermarketu. Potom už kokteil len vypite.


Prednosti Brainmax Pure Škorica BIO prášku:
100% BIO a RAW, kvalita bez aditív.
Vysoký obsah antioxidantov, vlákniny a esenciálnych mastných kyselín.
Super potravina s nízkym glykemickým indexom.
Hodí sa do raňajkových misiek, smoothie a pečených i nepečených dezertov.
Balené v uzatvárateľnom papierovom obale.
Možnosti použitia Škorice
1 až 2 čajové lyžičky pridajte do svojej obľúbenej raňajko...

Prezdravie.sk píše:

100% čistá Škorica pravá bohatá na antioxidanty pre zdravie nášho trávenie, žalúdka, srdca, ciev, pohlavných orgánov, močových a dýchacích ciest, pokožky. Pôsobí priaznivo na osvieženie tela a zdravú hladinu cholesterolu v krvi.

Parametre škorica mletá

Podobné produkty