Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Beletrie  >  Komiksy  >  Vrána

Vrána

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 3,71 €
Dostupnosť: Skladom
Sklenená figúrka vrany je vyrobená tradičnou ručnou metódou tiahnutia skla. Každá z vyrobených kusov figúrok je originál. Zákazníkom ponúkame možnosť voľby vlastné farebné kombinácie, ktorú stačí uviesť do poznámky v objednávke. Celková veľkosť sklenenej figúrky vrany je asi 1,3 cm. Karnevalová vrana je druhým albumom Korben Dallas. Na albume sa okrem členov kapely predstavujú aj viacerí hostia: v troch skladbách nahral gitary Ľubo Petruška z Chiki liki tu-a, v piesni Trofeje hosťuje Andrej Šeban.

Všetky ponuky pre Vrána

Popis Vrána

Čas krmení píše:

Sklenená figúrka vrany je vyrobená tradičnou ručnou metódou tiahnutia skla. Každá z vyrobených kusov figúrok je originál. Zákazníkom ponúkame možnosť voľby vlastné farebné kombinácie, ktorú stačí uviesť do poznámky v objednávke. Celková veľkosť sklenenej figúrky vrany je asi 1,3 cm.

Artforum.sk píše:

Karnevalová vrana je druhým albumom Korben Dallas. Na albume sa okrem členov kapely predstavujú aj viacerí hostia: v troch skladbách nahral gitary Ľubo Petruška z Chiki liki tu-a, v piesni Trofeje hosťuje Andrej Šeban.

Parametre Vrána

Podobné produkty

Podobné frázy: