Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Beletrie  >  Komiksy  >  Vejár

Vejár

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 1,99 €
Dostupnosť: Skladom
Profesionálny štetec, prémiovej kvality, vyrobený z výberových syntetických vláskov v tvare vejára. Slúži na vytvorenie plynulých prechodov medzi farebnými gélmi, gél lakmi a na aplikáciu glitrových práškov na nechty. Dĺžka štetiniek : 15 mm. Elegantný čierny látkový vejár je krásnym doplnkom k Vášmu karnevalovému kostýmu.
Vejár je z čiernej látky a je skladací.
Je vybavený plastovým držiakom v čiernej farbe. Skvele vynikne v kombinácii s červenou farbou.
Veľkosť: 23 cm Profesionálny zdobiaci štetec so syntetickým vlasom v krásnej striebornej rukoväti. Druhá strana štetca je zakončená zdobiacou sondou. Rozmery: dĺžka štetca 171 mm dĺžka štetín 21 mm šírka štetín 35 mm Letné dni sú plné pohody, oddychu a slniečka. Niekedy však prílišné horúčavy kazia dojem z krásne prežitých chvíľ s priateľmi či rodinou. K tomu, aby ste si mohli pohodlne dopriať trochu sviežeho vzduchu aj počas vysokých teplôt, vám pomôže tento vejár s plameniakmi. Farbami i motívom nepochybne patrí k letu a vďaka jeho veľkosti si ho budete môcť vziať všade so sebou, stačí ho len zložiť a dať d... Univerzální nerezový napařovací vějíř.
K napařování knedlíků a zeleniny
K vaření v páře
Průměr napařovacího vějíře je 23 cm Kreatívna súprava pre dievčatá od 6 rokov. Súprava obsahuje vejár na dotvorenie. Stačí vziať pastelky alebo fixky a vejár vyfarbiť podľa vlastnej fantázie. V súprave je aj praktická škatuľka na vejár. Rozmery hotového vejára sú 37 x 21 cm. Rozmery puzdra na vejár sú 22,5 x 3,5 cm.Tvorenie rozvíja kreativitu a zručnosť. Rozmery balenia sú 20 x 20 x 3,5 cm. Sugestívne rozprávanie osemdesiatročnej Ľalie, ktorá na sklonku svojho života rozpráva príbeh, ktorý v sebe dusila, kým hlavní aktéri jej rozprávania – v zmysle čínskych tradícií - neodídu z radov živých. A tak pred čitateľom defiluje život čínskych žien, kruto zošnurovaný tradíciou. Zoznamujeme sa so šesťročnou Ľaliou, druhou dcérou chudobného roľníka, ktorú v živote vzhľadom na chudobu svojic... Krásne obliečky s jednoduchým vzorom do každej spálne. Saténové obliečky sú stále viac vyhľadávané práve pre svoje výnimočné vlastnosti a kvalitu. Odporúčame prať naruby v pracích prostriedkoch na jemnú a farebnú bielizeň.

Všetky ponuky pre Vejár

Informácie v obchode
Do 10 dní
Do obchodu

Popis Vejár

Professionail.sk píše:

Profesionálny štetec, prémiovej kvality, vyrobený z výberových syntetických vláskov v tvare vejára. Slúži na vytvorenie plynulých prechodov medzi farebnými gélmi, gél lakmi a na aplikáciu glitrových práškov na nechty. Dĺžka štetiniek : 15 mm.

MojaParty.sk píše:

Elegantný čierny látkový vejár je krásnym doplnkom k Vášmu karnevalovému kostýmu.
Vejár je z čiernej látky a je skladací.
Je vybavený plastovým držiakom v čiernej farbe. Skvele vynikne v kombinácii s červenou farbou.
Veľkosť: 23 cm

NaniNails.sk píše:

Profesionálny zdobiaci štetec so syntetickým vlasom v krásnej striebornej rukoväti. Druhá strana štetca je zakončená zdobiacou sondou. Rozmery: dĺžka štetca 171 mm dĺžka štetín 21 mm šírka štetín 35 mm

UzasneDarceky.sk píše:

Letné dni sú plné pohody, oddychu a slniečka. Niekedy však prílišné horúčavy kazia dojem z krásne prežitých chvíľ s priateľmi či rodinou. K tomu, aby ste si mohli pohodlne dopriať trochu sviežeho vzduchu aj počas vysokých teplôt, vám pomôže tento vejár s plameniakmi. Farbami i motívom nepochybne patrí k letu a vďaka jeho veľkosti si ho budete môcť vziať všade so sebou, stačí ho len zložiť a dať do kabelky či vrecka krátkych nohavíc. Vejár s plameniakmi je štýlový darček, ktorému sa poteší každá žena. Vyrobený z plastu a polyesteruRozmery: 2,5-40 x 23 x 2 cmRôzne farby (posielame náhodne podľa dostupnosti)Kuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 €

Hej.sk píše:

Univerzální nerezový napařovací vějíř.
K napařování knedlíků a zeleniny
K vaření v páře
Průměr napařovacího vějíře je 23 cm

AgátinSvět.sk píše:

Kreatívna súprava pre dievčatá od 6 rokov. Súprava obsahuje vejár na dotvorenie. Stačí vziať pastelky alebo fixky a vejár vyfarbiť podľa vlastnej fantázie. V súprave je aj praktická škatuľka na vejár. Rozmery hotového vejára sú 37 x 21 cm. Rozmery puzdra na vejár sú 22,5 x 3,5 cm.Tvorenie rozvíja kreativitu a zručnosť. Rozmery balenia sú 20 x 20 x 3,5 cm.

Market24.sk píše:

Sugestívne rozprávanie osemdesiatročnej Ľalie, ktorá na sklonku svojho života rozpráva príbeh, ktorý v sebe dusila, kým hlavní aktéri jej rozprávania – v zmysle čínskych tradícií - neodídu z radov živých. A tak pred čitateľom defiluje život čínskych žien, kruto zošnurovaný tradíciou. Zoznamujeme sa so šesťročnou Ľaliou, druhou dcérou chudobného roľníka, ktorú v živote vzhľadom na chudobu svojich rodičov nečakajú ružové vyhliadky. A predsa: vďaka fyzickým danostiam - anatómii svojej nohy, ktorá sľubuje nádej na najmenšiu možnú nôžku, sa jej perspektíva radikálne zmení. Dohadzovačka jej dohodí laotchung, dvojníčku z bohatej rodiny, o akej Ľalia mohla len snívať. Dievčatá spolu prežívajú obväzovanie nôh, hraničiace takmer s rozsudkom smrti, každodenné radosti i starosti dospievania i výber ženíchov. Svoje osudy prežívajú v ženskej izbe, vykázané zo sveta mužov nielen psychicky, ale aj fyzicky. Ich zmrzačené nohy nevládajú niesť záťaž spojenú s chôdzou, z izby vychádzajú, len aby dozerali na domácnosť Snežnej Ruže sa pomaly, ale iste začína meniť. Lenže kým u Ľalie k lepšiemu, s jej laotchung Snežnou Ružou si osud zahrá krutú hru... Aké má možnosti žena bez vena, bez praktických skúseností z vedenia domácnosti, s krutou svokrou, ktorej je vystavená napospas, a drsným manželom? Ako to dievčatá zvládnu, vydrží ich vzťah, ktorý je podľa čínskych tradícií silnejší ako vzťah k manželovi? Ako sa Ľalia zhostí svojej roly váženej manželky a naopak, ku komu sa bude Snežná Ruža utiekať vo chvíľach, keď jej bude ťažko...? Lisa See napísala plnokrvný román plný drámy, ktorý sa číta jedným dychom.

4home píše:

Krásne obliečky s jednoduchým vzorom do každej spálne. Saténové obliečky sú stále viac vyhľadávané práve pre svoje výnimočné vlastnosti a kvalitu. Odporúčame prať naruby v pracích prostriedkoch na jemnú a farebnú bielizeň.

Parametre Vejár

Podobné produkty

Podobné frázy: