Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Detská literatúra  >  Komiksy  >  SPIDER-MAN 3

SPIDER-MAN 3

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 7,43 €
Dostupnosť: Do 10 dní
Zamiřte do temnějších zákoutí Marvelu, jimiž vás provedou Spider-Man a jeho dávná láska Black Cat. Ti se vydávají pátrat po odpovědích... a odplatě! Feliciina přítelkyně se pohřešuje a všechny stopy vedou ke zlovolnému panu Brownstoneovi, který se posledním kouskem děsivé skládačky, jež dá našim hrdinům na vlastní kůži poznat... zlo v lidských srdcích. Obsahuje komiksy Spider-Man a Black Ca... Ďalšie tričko s potlačou so známym superhrdinom. Ako inak než so Spider manom. Exkluzívna potlač so zlatou farbou obleku a nápisu vám budú všetci závidieť. Tričko pre všetkých fanúšikov Marvel komiksov a hlavne Spider mana. Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po Choďte až nad rámec filmu a zažite aké to je byť Spider-Manom ako ešte doteraz nikdy.
Odohrávajúc sa krátko po udalostiach z filmu vrhne hra The Amazing Spider-Man nového hrdinu z New York City späť do voľnej akcie, kde musí ochrániť Big Apple pred záplavou nepredstaviteľných hrozieb.
Vyskúšajte si novú Web Rush... .

Všetky ponuky pre SPIDER-MAN 3

Popis SPIDER-MAN 3

Brloh.sk píše:

Zamiřte do temnějších zákoutí Marvelu, jimiž vás provedou Spider-Man a jeho dávná láska Black Cat. Ti se vydávají pátrat po odpovědích... a odplatě! Feliciina přítelkyně se pohřešuje a všechny stopy vedou ke zlovolnému panu Brownstoneovi, který se posledním kouskem děsivé skládačky, jež dá našim hrdinům na vlastní kůži poznat... zlo v lidských srdcích. Obsahuje komiksy Spider-Man a Black Cat č. 1-6.

Bezvatriko.sk píše:

Ďalšie tričko s potlačou so známym superhrdinom. Ako inak než so Spider manom. Exkluzívna potlač so zlatou farbou obleku a nápisu vám budú všetci závidieť. Tričko pre všetkých fanúšikov Marvel komiksov a hlavne Spider mana. Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po

ProGamingShop.sk píše:

Choďte až nad rámec filmu a zažite aké to je byť Spider-Manom ako ešte doteraz nikdy.
Odohrávajúc sa krátko po udalostiach z filmu vrhne hra The Amazing Spider-Man nového hrdinu z New York City späť do voľnej akcie, kde musí ochrániť Big Apple pred záplavou nepredstaviteľných hrozieb.
Vyskúšajte si novú Web Rush... .

Parametre SPIDER-MAN 3

Podobné produkty

Podobné frázy: