Kde som:  Katalóg  >  Počítače a príslušenstvo  >  Klávesnice a myši  >  Klávesnica  >  Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus CZ (920-007151)

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus CZ (920-007151)

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 26,90 €
Dostupnosť: Skladom
Logitech K400 Plus. Rozhranie zariadenia: RF Wireless, Rozloženie klávesnice: QWERTY, Jazyk klávesnice: česky. Farba: čierna, Povrchové sfarbenie: Monotónna. Dozsah bezdrôtového spojenia: 10 meter. Rozhranie bezdrôtového prijímača: USB. Vitajte v budúcnosti, ktorá zdieľa obsah na veľkej obrazovke. Predstavte si to pohodlie, keď na svojej HD televízii prehliadate internet, sledujete videá na YouTube či prehliadate fotky. Všetky Vaše multimediálne zážitky, ktoré uchovávate vo svojom počítači či notebooku môžete odteraz ovládať pohodlnejšie, než kedykoľvek predtým. Pripojte svoj PC k TV,... . Popis produktu:
Vychutnajte si bezproblémové ovládanie PC zábavy na internete, bez potiažov a neporiadku spôsobeným samostatnou klávesnicou a myšou. Pohodlné a tiché klávesy a veľký (3,5palcový) touchpad prispievajú k nenáročnému ovládaniu.
Systémové požadavky:
- podpora OS/platforiem
- Windows® 7, Windows 8, Windows 10 alebo novší
- Android™ 5.0 alebo novší
... KONZIPIERT FÜR EINE KOMFORTABLE STEUERUNGSpotrebná elektronika na báze PC by si nemala vyžadovať tvrdú prácu. Používajte počítač pripojený k televízoru z pohodlia vášho gauča. INTEGRIERTE KABELLOSE TASTATUR MIT TOUCHPADVychutnajte si rozsiahle možnosti ovládania zábavnej elektroniky založenej na PC - bez rušenia káblov a komplikácií so samostatnými zariadeniami. S pohodlnými a tichými tlačidlami ...

Všetky ponuky pre Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus CZ (920-007151)

Popis Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus CZ (920-007151)

AndreaShop.sk píše:

Logitech K400 Plus. Rozhranie zariadenia: RF Wireless, Rozloženie klávesnice: QWERTY, Jazyk klávesnice: česky. Farba: čierna, Povrchové sfarbenie: Monotónna. Dozsah bezdrôtového spojenia: 10 meter. Rozhranie bezdrôtového prijímača: USB.

ProGamingShop.sk píše:

Vitajte v budúcnosti, ktorá zdieľa obsah na veľkej obrazovke. Predstavte si to pohodlie, keď na svojej HD televízii prehliadate internet, sledujete videá na YouTube či prehliadate fotky. Všetky Vaše multimediálne zážitky, ktoré uchovávate vo svojom počítači či notebooku môžete odteraz ovládať pohodlnejšie, než kedykoľvek predtým. Pripojte svoj PC k TV,... .

Faxcopy píše:

Popis produktu:
Vychutnajte si bezproblémové ovládanie PC zábavy na internete, bez potiažov a neporiadku spôsobeným samostatnou klávesnicou a myšou. Pohodlné a tiché klávesy a veľký (3,5palcový) touchpad prispievajú k nenáročnému ovládaniu.
Systémové požadavky:
- podpora OS/platforiem
- Windows® 7, Windows 8, Windows 10 alebo novší
- Android™ 5.0 alebo novší
- Chrome OS™
- Port USB
Balenie:
- klávesnica
- Unifying prijímač
- 2 AA batérie
- príručka

Conrad píše:

KONZIPIERT FÜR EINE KOMFORTABLE STEUERUNGSpotrebná elektronika na báze PC by si nemala vyžadovať tvrdú prácu. Používajte počítač pripojený k televízoru z pohodlia vášho gauča. INTEGRIERTE KABELLOSE TASTATUR MIT TOUCHPADVychutnajte si rozsiahle možnosti ovládania zábavnej elektroniky založenej na PC - bez rušenia káblov a komplikácií so samostatnými zariadeniami. S pohodlnými a tichými tlačidlami a veľkým dotykovým panelom (3,5 palca) sa môžete bez námahy pohybovať. 10 METER KABELLOSE REICHWEITESledujte videá, surfujte na webe, chatujte s priateľmi a oveľa viac - bez nepríjemných oneskorení alebo výpadkov. · Citlivé a bezproblémové pripojenie aj v najväčších obývacích izbách. · Dosah bezdrôtovej siete závisí od operačného prostredia a konfigurácie počítača. MULTIMEDIA-FREUNDLICHE TV-TASTATURS K400 Plus sa okamžite cítite pohodlne. Rozloženie je navrhnuté pre uvoľnenú multimediálnu interakciu. · Ovládanie hlasitosti a klávesy so šípkami sú ľahko dostupné. · Druhé tlačidlo ľavého kliknutia umožňuje navigáciu oboma rukami a ovládanie ovládacích prvkov. · Klávesové skratky pre užívateľov Windows® a Android ™. · Špeciálne klávesy fungujú okamžite bez konfigurácie. PLUG & PLAY-INSTALLATIONNastavenie K400 Plus je hračka. Pripojte malý prijímač Unifying k portu USB a užívajte si. K prijímaču klávesnice môžete pripojiť až šesť zariadení. 18 MONATE BATTERIELEBENSDAUERSkoro zabudnete, že táto klávesnica je napájaná z batérií. · Batérie nie je potrebné vymeniť. · Vypínač predlžuje výdrž batérie ešte viac. · Životnosť batérie bola nezávisle testovaná s dvoma hodinami používania denne. Skutočná výdrž batérie sa bude líšiť v závislosti od použitia zariadenia, nastavení a podmienok prostredia. KOMPATIBEL MIT MEHREREN BETRIEBSSYSTEMENNavrhnuté pre použitie so systémami Windows® 7, Windows 8, Windows 10 alebo vyššími, Android ™ 5.0 alebo vyššími a Chrome OS ™. ANPASSBARE STEUERUNGPoužívajte K400 Plus priamo alebo si prispôsobte nastavenie tlačidiel a touchpadov pomocou softvéru Logit...

Parametre Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus CZ (920-007151)

Výrobce Logitech

Podobné produkty

Podobné frázy: