Kde som:  Katalóg  >  Oblečenie a obuv  >  Módne doplnky  >  Kabelky  >  ADLER - čierna

ADLER - čierna

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 79,56 €
Dostupnosť: Skladom
od 75,37 €
Porovnať 4 obchody
Matná vrchná farba do interiéru i exteriéru s použitím na rôzne podklady. Má dlhodobú elasticitu, odolnosť voči korózií a zabezpečuje výbornú ochranu voči poveternostným vplyvom. Je možné ju použiť pre náter dreva, kovu, ahkých kovov, PVC, či na pretieranie starých náterov. 
Výdatnosť: 
- 8-10 m2/L
Riedenie: 
- aplikácia valčekom alebo natieraním: 0-10% vodou 
- apli... MARK ADLER EXPERT 6.0 je veľmi moderné, pohodlné a dizajnové ergonomické kreslo. Kreslo Vám umožní rýchlo a pohodlne prispôsobiť operadlo, hlavovú opierku, sedadlo a podrúčky individuálnym potrebám užívateľa. Navrhnuté s ohľadom na najmenšie detaily, má veľa ergonomických a funkčných riešení, ktoré podporujú správne držanie tela a chránia chrbticu. Pevná kombinácia najlepších materiálov a špeciál...

Popis ADLER - čierna

eFarby.sk píše:

Matná vrchná farba do interiéru i exteriéru s použitím na rôzne podklady. Má dlhodobú elasticitu, odolnosť voči korózií a zabezpečuje výbornú ochranu voči poveternostným vplyvom. Je možné ju použiť pre náter dreva, kovu, ahkých kovov, PVC, či na pretieranie starých náterov. 
Výdatnosť: 
- 8-10 m2/L
Riedenie: 
- aplikácia valčekom alebo natieraním: 0-10% vodou 
- aplikácia striekaním: cca 10-20% vodou 
Príprava podkladu 
Podklad musí byť pred aplikáciou suchý, čistý, nosný, bez deliacich substancií ako tuk, vosk, živica a pod. Maximálna vlhkosť listnatých drevín by mala byť 12%. Maximálna vlhkosť ihličnatých drevín by mala byť 15%.
Drevo a drevené materiály: Ostré hrany zaoblite. Vystúpené extraktívne látky napr. živicu odstráňte. Povrch následne prebrúste brúsnym papierom so zrnitosťou 120-150. 
Železo a oceľ: Podklad zbavte hrdze až na čistý kov. Mastné alebo olejové škvrny odstráňte. 
Zinok, hliník a iné neželezné kovy: Podklad prebrúste do matného vzhľadu brúsnym rúnom.
Tvrdené PVC a plasty schopné niesť povrchovú úpravu: Podklad prebrúste do matného vzhľadu brúsnym rúnom. 
Staré nátery: Náter prebrúste zrnitosťou 120 a očistite.Nie nosné staré nátery odstráňte. 
Aplikácia 
Farbu pred použitím dôkladne premiešajte a v prípade potreby rieďte v uvedenom pomere s vodou. Aplikujte štetcom, valčekom alebo striekaním v dvoch vrstvách. Čas schnutia jednotlivých vrstiev je cca 6 hodín. 
Čistenie náradia 
Náradie po skončení prác ihneď umyte vodou.

Klasifikácia látky alebo zmesiKlasifikácia podľa nariadenia (ES) č. 1272/2008 (CLP)Táto zmes nespĺňa kritériá pre klasifikáciu v súlade s nariadením č 1272/2008/ES.2.2 Prvky označovaniaOznačovanie v súlade s nariadením (ES) č. 1272/2008 (CLP)- Výstražné slovo nie je nutné- Piktogramy nie je nutnéĎalšie informácie o nebezpečnostiEUH208 Obsahuje 1,2-benzoizothiazol-3(2H)-on, zmes týchto látok 5-chlór-2-metyl-2H-izotiazol...

Domtextilu.sk píše:

MARK ADLER EXPERT 6.0 je veľmi moderné, pohodlné a dizajnové ergonomické kreslo. Kreslo Vám umožní rýchlo a pohodlne prispôsobiť operadlo, hlavovú opierku, sedadlo a podrúčky individuálnym potrebám užívateľa. Navrhnuté s ohľadom na najmenšie detaily, má veľa ergonomických a funkčných riešení, ktoré podporujú správne držanie tela a chránia chrbticu. Pevná kombinácia najlepších materiálov a špeciálny dizajn zaisťujú odolnosť a moderný dizajn. Kreslo MARK ADLER EXPERT 6.0 musíte mať! Odvetraný, extrémne odolný materiál v miestach, kde sa telo prilepí na stoličku. Táto technológia kombinuje atraktívny dizajn dierky s najkvalitnejšími materiálmi a penami, ktoré zaisťujú dokonalé prúdenie vzduchu. Toto riešenie zaisťuje sviežosť, pohodlie a chlad aj počas mnohých hodín používania. Špeciálna mäkká špongia a Thermo-Elastic pena nie sú len zárukou správnej cirkulácie vzduchu. Toto riešenie tiež zabezpečuje zodpovedajúcu kvalitu a odolnosť proti deformácii. Použitý materiál sa vyznačuje hustou väzbou, pružnosťou a najlepšou cirkuláciou vzduchu. Ide o vysokokvalitný materiál najvyššej kvality. Mesh HD tkanina je extrémne odolná a zároveň poskytuje pohodlie a komfort. Funkcia Cradle Plus, teda možnosť naklonenia chrbtovej opierky do ľubovoľnej polohy. Cradle Plus sa vyznačuje tým, že so sklonom chrbtovej opierky zaujme sedadlo správnu polohu, čo zaisťuje vysoký komfort, je ako stvorené na mnoho hodín práce a dokonca aj zdriemnutie. Vysoko kvalitná, hliníková, päťhviezdičková, zosilnená základňa dáva nezvyčajný vizuálny efekt a poskytuje odolnosť a primeranú oporu aj pri maximálnom zaťažení. Päť dvojitých polyuretánovo-gumových koliesok zaisťuje voľný pohyb po stoličke a použité materiály chránia podlahu pred škrabancami a odreninami. Špecifikácie: Značka: MARK ADLER Model: EXPERT 6.0 Certifikáty: SGS Materiály: Vetraný materiál AirRMESH HD Podrúčky: Nastaviteľné, mäkké Opierka hlavy: Nastaviteľná Konštrukcia: Nylon FX + hliník Špongia: priedušná, kombinovaná so studenou penou ...

Parametre ADLER - čierna

Výrobca Adler
Výrobce Adler

Podobné produkty

Podobné frázy: