Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Hudba  >  The Chase

The Chase

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 7,19 €
Dostupnosť: Skladom
Puzzle pre deti a dospelých s motívom Chase the Rainbow od španielskeho výrobcu Educa, poteší každého skladateľa puzzle umeleckým obrázkom Jednorožca vo svetle dúhy. Balenie týchto puzzle obsahuje 500 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Súčasťou balenia je aj špeciálne Fi... CHASE Funko Pop figúrka Newt Scamander z filmu Fantastic Beats: The Crimes of Grindelwald. Ďalšia z rady celosvetovo úspešnej figúrkovej série Funko PoP!
Veľkosť: cca 10 cm
Materiál: PVC
Balenie: Krabička
... .

Popis The Chase

Mackoviahracky.sk píše:

Puzzle pre deti a dospelých s motívom Chase the Rainbow od španielskeho výrobcu Educa, poteší každého skladateľa puzzle umeleckým obrázkom Jednorožca vo svetle dúhy. Balenie týchto puzzle obsahuje 500 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Súčasťou balenia je aj špeciálne Fix puzzle lepidlo, vďaka ktorému si môžete poskladané puzzle zavesiť na stenu ako obrázok.
Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Skladanie puzzle je zábavná činnosť, ktorú môže spolu vykonávať aj celá rodina alebo partia priateľov. Puzzle sú populárne po celom svete a priaznivo pôsobia na predstavivosť a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti aj dospelých od 11 rokov. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.
V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

ProGamingShop.sk píše:

CHASE Funko Pop figúrka Newt Scamander z filmu Fantastic Beats: The Crimes of Grindelwald. Ďalšia z rady celosvetovo úspešnej figúrkovej série Funko PoP!
Veľkosť: cca 10 cm
Materiál: PVC
Balenie: Krabička
... .

Parametre The Chase

Žáner Soundtracky
Výrobca Soundtracky
Výrobce Soundtracky

Podobné produkty

Podobné frázy: