Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Hudba  >  Pop - U2

Pop - U2

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 42,99 €
Dostupnosť: 31. 10. 2022
od 42,99 €
Porovnať 2 obchody
Neváhaj a rozšír svoju zbierku Funko Pop figúrok o túto figúrku zo série Rocks !

Nádherná a žiarivá POP Funko figúrka Bono na aute Achtung Baby Car z legendárnej skupiny U2 a ich turné Zoo TV. Ak si fanúšikom skupiny U2, tak táto exkluzívna figúrka ti jednoducho nemôže chýbať! Ďalšia z... . Ďakujeme za dôveru, vďaka ktorej vám môžu naše ručne maľované POPART obrazy skrášľovať vašu domácnosť. Momentálne však naši maliari v Ateliéri LIPA majú toľko práce, že odhadovaná doba dodania tohto typu obrazu je 40-45 pracovných dní. Ďakujeme za pochopenie.
Ručne maľovaný obraz v štýle POP ART. Je zárukou jedinečnosti a originality, ktorú nikde inde nenájdete. Je tým pravým čo prinesie d...

Popis Pop - U2

ProGamingShop.sk píše:

Neváhaj a rozšír svoju zbierku Funko Pop figúrok o túto figúrku zo série Rocks !

Nádherná a žiarivá POP Funko figúrka Bono na aute Achtung Baby Car z legendárnej skupiny U2 a ich turné Zoo TV. Ak si fanúšikom skupiny U2, tak táto exkluzívna figúrka ti jednoducho nemôže chýbať! Ďalšia z... .

obraznastenu.sk píše:

Ďakujeme za dôveru, vďaka ktorej vám môžu naše ručne maľované POPART obrazy skrášľovať vašu domácnosť. Momentálne však naši maliari v Ateliéri LIPA majú toľko práce, že odhadovaná doba dodania tohto typu obrazu je 40-45 pracovných dní. Ďakujeme za pochopenie.
Ručne maľovaný obraz v štýle POP ART. Je zárukou jedinečnosti a originality, ktorú nikde inde nenájdete. Je tým pravým čo prinesie do Vašich domácností a pracovísk ducha moderného umenia. Už dnes môžete mať niečo čo nikto iný nemá.
Farba je ťahaná až za okraj rámu. Z tohoto dôvodu nieje na tento obraz potrebný rám.
Obraz je namaľovaný na kvalitnom nemeckom plátne s drevenou kostrou.
Pri maľbe boli použité vysoko-kvalitné nemecké akrylové farby, ktoré zabezpečujú jasnejšie kontrasty a dlhšiu životnost obrazov.
Všetky obrazy sú balené v kvalitných materiáloch.
Už dnes môžete mať niečo čo nikto iný nemá.

Parametre Pop - U2

Podobné produkty