Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Hudba  >  Odysseia

Odysseia

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 11,49 €
Dostupnosť: Skladom
Veselé obliečky s oranžovými kvietkami a fialovými lístkami na bielom podklade. Obliečky Odysea sa postarajú o príjemný odpočinok vďaka príjemnému materiálu. Obliečky sú z oboch strán rovnaké.Sada obsahuje:
1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm
1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má dvojnásobné množství obrázků z cesty a na závěr přibyla ještě jedna kapitola. Jsou v ní vzpomenuty jejich dvě návštěvy České republiky, které se uskutečnily v letech 2011 a 2013 a odpovědi na otázky, které při čtení jejich knihy mohly vyvstat. Také se dozvíte, jak ty... Zloženie:
Durex Feel Intimate 6x - bohato lubrikované a super tenkéDurex Extra Safe 3x - niekedy sa treba vybúriť a energiu zo seba dostať von. S Durex Extra Safe sa následkov ani takto divokej jazdy nemusíte obávať.Durex Mutual Pleasure 4x -uspokoja oboch súčasne. Pre spoločné vyvrcholenie muža a ženy. Najnovší Durex produktDurex Latex Free/ Real Feel 3x - skutočné milovanie musí zahŕňať s...

Všetky ponuky pre Odysseia

Popis Odysseia

4home píše:

Veselé obliečky s oranžovými kvietkami a fialovými lístkami na bielom podklade. Obliečky Odysea sa postarajú o príjemný odpočinok vďaka príjemnému materiálu. Obliečky sú z oboch strán rovnaké.Sada obsahuje:
1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm
1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm

Bux.sk píše:

Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má dvojnásobné množství obrázků z cesty a na závěr přibyla ještě jedna kapitola. Jsou v ní vzpomenuty jejich dvě návštěvy České republiky, které se uskutečnily v letech 2011 a 2013 a odpovědi na otázky, které při čtení jejich knihy mohly vyvstat. Také se dozvíte, jak tyto francouzské cestovatelské legendy nyní žijí, co dělají a jak se má jejich dnes už dospělá dcera Manon.
Cesta kolem světa, kterou Françoise a Claude Hervéovi na kolech podnikli, stále patří k výjimečným cestovatelským počinům. Za 14 let ujeli více než 150 000 kilometrů a navštívili 66 zemí pěti kontinentů. Mimořádné bylo hlavně to, že se jim během cesty narodila dcerka Manon, s níž pokračovali v putování od jejich šesti týdnů věku až do šesti let, kdy musela do školy.

Kondomshop.sk píše:

Zloženie:
Durex Feel Intimate 6x - bohato lubrikované a super tenkéDurex Extra Safe 3x - niekedy sa treba vybúriť a energiu zo seba dostať von. S Durex Extra Safe sa následkov ani takto divokej jazdy nemusíte obávať.Durex Mutual Pleasure 4x -uspokoja oboch súčasne. Pre spoločné vyvrcholenie muža a ženy. Najnovší Durex produktDurex Latex Free/ Real Feel 3x - skutočné milovanie musí zahŕňať skutočné pocity. Bezlatexový top kondóm najväčšieho výrobcu kondómov na sveteDurex Feel Ultra Thin 2x - najtenšie latexové DurexyEXS Air Thin 4x - najtenšie latexové kondómy na sveteEXS Smiley Face 4x - nenápadné milé kondómy, ktoré môžeš nosiť všade so sebou a kedykoľvek použiťEXS Regular 2x - štandardné kondómyAdore Extra Sure 3x - hravý dizajn obalu predurčuje tieto kondómy na všetky postelné radovánkyPasante Female 1x- špeciálny bezlatexový kondóm určený pre aplikáciu do pošvy.Pasante Feel Sensitive 4x - najnovší tenký model vyrobený podľa najprísnejšej normyPasante Naturelle 4x - najnovší typ modernej britskej značky s komfortným tvarom a jednoduchým nasadenímPepino Classic 2x - klasické kondómy slávnej českej značkyMates SKYN 2x - revolučný materiál "telo v tele", zabudnite, že používate kondóm a cíťte sa súčasne pohodlne a bezpečneS týmito kondómami nikdy nezažijete v posteli ani mimo nej viac stereotyp či nudu.TIP NA DARČEK nie len pre milenca !
Upozornenie: Pre optimálnu bezpečnosť by sa produkt mal skladovať na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia. Neodporúčame kondómy nosiť napr. v peňaženke, kde sú časté výkyvy teplôt.

Parametre Odysseia

Žáner Muzikály
Výrobca Muzikály
Výrobce Muzikály

Podobné produkty