Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Hudba  >  Odysseia

Odysseia

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 11,37 €
Dostupnosť: Skladom
Kniha pojednává o osudech a cestě životem bojského hrdiny, který je nucen opustit svou vlast a hledat štěstí i obživu v dalekých zemích. Prožije mnoha dobrodružství a dopustí se hrůzného činu, který jeho mysl přivede až na pokraj šílenství. Jen láska, přátelství a lidskost jej může zachranit. Zloženie:
Durex Feel Intimate 6x - bohato lubrikované a super tenkéDurex Extra Safe 3x - niekedy sa treba vybúriť a energiu zo seba dostať von. S Durex Extra Safe sa následkov ani takto divokej jazdy nemusíte obávať.Durex Mutual Pleasure 4x -uspokoja oboch súčasne. Pre spoločné vyvrcholenie muža a ženy. Najnovší Durex produktDurex Latex Free/ Real Feel 3x - skutočné milovanie musí zahŕňať s...

Všetky ponuky pre Odysseia

Popis Odysseia

Bux.sk píše:

Kniha pojednává o osudech a cestě životem bojského hrdiny, který je nucen opustit svou vlast a hledat štěstí i obživu v dalekých zemích. Prožije mnoha dobrodružství a dopustí se hrůzného činu, který jeho mysl přivede až na pokraj šílenství. Jen láska, přátelství a lidskost jej může zachranit.

Kondomshop.sk píše:

Zloženie:
Durex Feel Intimate 6x - bohato lubrikované a super tenkéDurex Extra Safe 3x - niekedy sa treba vybúriť a energiu zo seba dostať von. S Durex Extra Safe sa následkov ani takto divokej jazdy nemusíte obávať.Durex Mutual Pleasure 4x -uspokoja oboch súčasne. Pre spoločné vyvrcholenie muža a ženy. Najnovší Durex produktDurex Latex Free/ Real Feel 3x - skutočné milovanie musí zahŕňať skutočné pocity. Bezlatexový top kondóm najväčšieho výrobcu kondómov na sveteDurex Feel Ultra Thin 2x - najtenšie latexové DurexyEXS Air Thin 4x - najtenšie latexové kondómy na sveteEXS Smiley Face 4x - nenápadné milé kondómy, ktoré môžeš nosiť všade so sebou a kedykoľvek použiťEXS Open In Case Of Emergeny 2x- vhodné aj ako darček v obale "Otvoriť v prípade núdze". Štandardné EXS Regular v originálnom obale.Adore Extra Sure 3x - hravý dizajn obalu predurčuje tieto kondómy na všetky postelné radovánkyPasante Sensiva 1x- kvalita priamo z Japonska. 3x odolnejšie ako latex a súčasne neviditeľné a necititeľné.Pasante Feel Sensitive 4x - najnovší tenký model vyrobený podľa najprísnejšej normyPasante Naturelle 4x - najnovší typ modernej britskej značky s komfortným tvarom a jednoduchým nasadenímPrimeros Classic / Safety 2x - české kondómy s viac ako 100 ročnou tradíciou a overenou kvalitou.Mates SKYN 2x - revolučný materiál "telo v tele", zabudnite, že používate kondóm a cíťte sa súčasne pohodlne a bezpečneS týmito kondómami nikdy nezažijete v posteli ani mimo nej viac stereotyp či nudu.TIP NA DARČEK nie len pre milenca !
Upozornenie: Pre optimálnu bezpečnosť by sa produkt mal skladovať na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia. Neodporúčame kondómy nosiť napr. v peňaženke, kde sú časté výkyvy teplôt.

Parametre Odysseia

Žáner Muzikály
Výrobca Muzikály
Výrobce Muzikály

Podobné produkty