Kde som:  Katalóg  >  Počítače a príslušenstvo  >  PC hry a konzoly  >  Hry pre konzoly  >  zoo Tycoon (Xbox One)

zoo Tycoon (Xbox One)

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 15,94 €
Dostupnosť: Skladom
Microsoft Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection Velmi oblíbená série Zoo Tycoon se konečně dočkala kompletního předělání. Těšte se na nový intenzivní zážitek, výzvu a zábavu při budování své jedinečné zoologické zahrady. Díky intuitivnímu ovládání a zábavným instruktážím se do hry dostanete snadno a rychle. Hra podporuje funkci Xbox Play Anywhere , takže lze hru hrát na Xboxu One i na PC. Podmín... Název hry: „Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection“
Dostupnost: 31. října 2017
Vydavatel: Microsoft® Studios
Vývojové studio: Asobo Studio
Formát: Zařízení rodiny Xbox One a PC s Windows 10
Titul z řady Xbox Play Anywhere (v rámci jednoho nákupu získáte digitální verzi pro zařízení rodiny Xbox One i Windows 10)
Popis produktu: Popusťte uzdu své představiv... Veľmi populárna séria Zoo Tycoon sa dočkala nového spracovania, ktoré ti učaruje a postaví pred teba neľahkú úlohu vybudovať ultimátnu zoologickú záhradu. Popusť uzdu svojej fantázii s hrou Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection! Vyber si skoro 200 vizuálne úchvatných zvierat a momentálne najväčší výber do detailu spracovaných prostredí a následne vybuduj, vylepši a udržuj svoju vysnenú zoo – či ... Originálna obľúbená hra Zoo Tycoon je späť! Zažite radosť a zábavu z budovania vlastnej ZOO v úplne nových rozmeroch - s možnosťami, ktoré ponúka konzola Xbox One.
Hra Vás s priateľským začiatkom aj ovládaním dostane do sveta starostlivosti o zvieratá, ponúka intuitívne ovládanie a zábavné návody, ktoré umožnia každej vekovej kategórii... .

Všetky ponuky pre zoo Tycoon (Xbox One)

Popis zoo Tycoon (Xbox One)

Realshop.sk píše:

Microsoft Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection Velmi oblíbená série Zoo Tycoon se konečně dočkala kompletního předělání. Těšte se na nový intenzivní zážitek, výzvu a zábavu při budování své jedinečné zoologické zahrady. Díky intuitivnímu ovládání a zábavným instruktážím se do hry dostanete snadno a rychle. Hra podporuje funkci Xbox Play Anywhere , takže lze hru hrát na Xboxu One i na PC. Podmínkou je, že konzole musí být aktualizovaná na nejnovější verzi a na počítači musí být nainstalována aktualizace Windows 10 Anniversary Edition. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Platforma: Xbox One, Xbox One S, Xbox One X Žánr: budovatelská strategie Lokalizace: anglická verze

Hej.sk píše:

Název hry: „Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection“
Dostupnost: 31. října 2017
Vydavatel: Microsoft® Studios
Vývojové studio: Asobo Studio
Formát: Zařízení rodiny Xbox One a PC s Windows 10
Titul z řady Xbox Play Anywhere (v rámci jednoho nákupu získáte digitální verzi pro zařízení rodiny Xbox One i Windows 10)
Popis produktu: Popusťte uzdu své představivosti se „Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection“. Navrhněte si vlastní zoo, adoptujte zvířata, starejte se o ně a spravujte zahradu sami, nebo s až čtyřmi spoluhráči na Xbox Live. Tato simulace zoologické zahrady okouzlí milovníky zvířat všech věkových kategorií.
Vlastnosti a funkce: Těšte se na takřka 200 vizuálně nádherných zvířat v rozlišení 4K Ultra HD a s HDR
Zahrnuje výběr nových zvířat z Jižní Ameriky a Austrálie včetně klokanů a koal
Vytvořte si zoo snů s pomocí dosud nejdetailnějšího prostředí a s podporou intuitivního ovládání uzpůsobeného pro fanoušky Zoo Tycoon všech věkových kategorií.
Je to vaše zoo – navrhněte a spravujte ideální zoo od výstavby jednotlivých úseků cest po možnost přizpůsobit si oplocení a náležitě ho vyzdobit. Volba je na vás!
Postavte a sdílejte zoo s až čtyřmi lidmi na Xbox Live.
Podporuje funkci Xbox Play Anywhere, takže můžete pokračovat v hraní na jiném zařízení Xbox One nebo PC s Windows 10. Vždy tak máte po ruce své uložené pozice, herní přídavky i herní úspěchy.

Brloh.sk píše:

Veľmi populárna séria Zoo Tycoon sa dočkala nového spracovania, ktoré ti učaruje a postaví pred teba neľahkú úlohu vybudovať ultimátnu zoologickú záhradu. Popusť uzdu svojej fantázii s hrou Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection! Vyber si skoro 200 vizuálne úchvatných zvierat a momentálne najväčší výber do detailu spracovaných prostredí a následne vybuduj, vylepši a udržuj svoju vysnenú zoo – či už samostatne, alebo až so 4 hráčmi cez službu Xbox LIVE. Táto simulácia musí zaujať všetkých milovníkov zvierat!
Jednoducho sa pusti do hry a interakcie so zvieratami vďaka intuitívnemu ovládaniu a zábavným tutoriálom, ktoré do hry rýchlo dostanú všetkých staviteľov. Pokús sa robiť rozumné rozhodnutia, šikovne umiestňuj jednotlivé výbehy a sleduj, ako návštevníci reagujú na tvoje kreatívne rozhodnutia, ktoré povedú k tvojmu zrodu Zoo magnáta..

HERNÍ OBSAH:

Dostaň sa blízko k až 200 detailne spracovaným zvieratám v 4K rozlíšení s podporou HDR efektov.
Nová fauna z oblasti Južnej Ameriky a Austrálie.
Postav si vlastné zoo v doposiaľ najväčších a najdetailnejších prostrediach.

ProGamingShop.sk píše:

Originálna obľúbená hra Zoo Tycoon je späť! Zažite radosť a zábavu z budovania vlastnej ZOO v úplne nových rozmeroch - s možnosťami, ktoré ponúka konzola Xbox One.
Hra Vás s priateľským začiatkom aj ovládaním dostane do sveta starostlivosti o zvieratá, ponúka intuitívne ovládanie a zábavné návody, ktoré umožnia každej vekovej kategórii... .

Parametre zoo Tycoon (Xbox One)

Výrobca Microsoft
Výrobce Microsoft
Konzola Xbox One
Druh Akčné

Podobné produkty

Podobné frázy: