Kde som:  Katalóg  >  Počítače a príslušenstvo  >  PC hry a konzoly  >  Hry pre konzoly  >  Minecraft (Xbox One)

Minecraft (Xbox One)

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 21,90 €
Dostupnosť: Skladom
od 19,00 €
Porovnať 3 obchody
Zažite herný fenomén Minecraft prispôsobený pre Xbox One! Vytvorte svety obmedzené len svojou fantáziou. Preskúmavajte, budujte a podmaňujte sami, alebo so svojimi priateľmi na rozdelenej obrazovke, alebo cez Xbox LIVE! Nezabúdajte, že v noci sa príšery vydajú na lov, takže sa uistite, že máte bezpečný prístrešok, skôr než k tomu... . Hra na konzolu Minecraft Master Collection – Xbox One:Graficky upravená verzia pre Xbox One obsahuje ovládanie precízne prispôsobené na ovládač, pohyb v inventári a v menu je úplne pohodová.Ospravedlňujeme sa, ale snažíte sa o zobrazenie videa, ktoré nie je podporované vaším zariadením.88 %Minecraft je vhodný pre všetkých, ktorí v sebe ešte stále nezabili poslednú kvapôčku fantázie. Je to skvelá ...

Popis Minecraft (Xbox One)

ProGamingShop.sk píše:

Zažite herný fenomén Minecraft prispôsobený pre Xbox One! Vytvorte svety obmedzené len svojou fantáziou. Preskúmavajte, budujte a podmaňujte sami, alebo so svojimi priateľmi na rozdelenej obrazovke, alebo cez Xbox LIVE! Nezabúdajte, že v noci sa príšery vydajú na lov, takže sa uistite, že máte bezpečný prístrešok, skôr než k tomu... .

Alza.sk- Hračky píše:

Hra na konzolu Minecraft Master Collection – Xbox One:Graficky upravená verzia pre Xbox One obsahuje ovládanie precízne prispôsobené na ovládač, pohyb v inventári a v menu je úplne pohodová.Ospravedlňujeme sa, ale snažíte sa o zobrazenie videa, ktoré nie je podporované vaším zariadením.88 %Minecraft je vhodný pre všetkých, ktorí v sebe ešte stále nezabili poslednú kvapôčku fantázie. Je to skvelá zábava a možno počítať s tým, že pravidelné aktualizácie ho časom posunú do nadpozemských sfér. – Games.czNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Minecraft Master Collection (Xbox One) obsahujeZákladnú verziu hry Minecraft1 000 Minecoinov (mena pre nákup máp, textúr a najrôznejších balíčkov)Starter Pack DLC & Creators PackNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Spojte sa s ostatnými hráčmi v tomto obrovskom svete a spolupracujte na podivuhodných stavbách.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Zožeňte materiál a postavte si vlastné obydlia.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Kocky prichádzajú na Xbox OneGraficky upravená verzia pre Xbox One obsahuje ovládanie precízne prispôsobené na ovládač, pohyb v inventári a v menu je úplne pohodová. Radosť všetkým hráčom prináša možnosť hrania až v 4 ľuďoch na jednej konzole, prípadne až s 8 spoluhráčmi v režime online.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Postavte, čo sa vám páčiV úžasnom svete Minecraft sa predstavivosti medze nekladú. Čokoľvek si predstavíte, môžete čoskoro zhmotniť aj v kulisách jeho obrej krajiny. Okrem obrázkov to môžu byť napríklad aj rozličné fungujúce stroje, ktoré cibria vaše logické myslenie a zároveň motorické zručnosti. Naviac je stavanie v Minecrafte obrovská zábava.

Parametre Minecraft (Xbox One)

Výrobca Microsoft
Výrobce Microsoft
Konzola Xbox One
Druh Arkády

Podobné produkty

Podobné frázy: