Kde som:  Katalóg  >  Počítače a príslušenstvo  >  PC hry a konzoly  >  Hry pre konzoly  >  Far Cry 4 (PS4)

Far Cry 4 (PS4)

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 17,98 €
Dostupnosť: Skladom
od 17,98 €
Porovnať 2 obchody
Vo Far Cry 3 sa ocitnete v koži Jasona Brodyho, muža osamotene stojaceho na okraji sveta na tajomnom tropickom ostrove odrezaní od civilizácie. V tomto brutálnym raji, kde zločin a násilie predstavujú jediné istoty, budete rozhodovať, kedy Anton Castillo sa dostal k moci vďaka sľubu, že kedysi prosperujúcemu ostrovnému národu Yara vráti jeho stratenú slávu a svoju predstavu o raji má v pláne uskutočniť, nech to stojí čokoľvek. So svojím 13 ročným synom Diegom, ktorý mu svedomite stojí po boku, drží Anton budúcnosť Yary pevne vo svojich... .

Všetky ponuky pre Far Cry 4 (PS4)

Popis Far Cry 4 (PS4)

AndreaShop.sk píše:

Vo Far Cry 3 sa ocitnete v koži Jasona Brodyho, muža osamotene stojaceho na okraji sveta na tajomnom tropickom ostrove odrezaní od civilizácie. V tomto brutálnym raji, kde zločin a násilie predstavujú jediné istoty, budete rozhodovať, kedy

ProGamingShop.sk píše:

Anton Castillo sa dostal k moci vďaka sľubu, že kedysi prosperujúcemu ostrovnému národu Yara vráti jeho stratenú slávu a svoju predstavu o raji má v pláne uskutočniť, nech to stojí čokoľvek. So svojím 13 ročným synom Diegom, ktorý mu svedomite stojí po boku, drží Anton budúcnosť Yary pevne vo svojich... .

Parametre Far Cry 4 (PS4)

Výrobca UbiSoft
Výrobce UbiSoft
Konzola PlayStation 4
Druh Akčné

Podobné produkty

Podobné frázy: