Kde som:  Katalóg  >  Počítače a príslušenstvo  >  PC hry a konzoly  >  Hry pre konzoly  >  Far Cry 4 (PS4)

Far Cry 4 (PS4)

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 42,99 €
Dostupnosť: Skladom
od 14,99 €
Porovnať 3 obchody
Anton Castillo sa dostal k moci vďaka sľubu, že kedysi prosperujúcemu ostrovnému národu Yara vráti jeho stratenú slávu a svoju predstavu o raji má v pláne uskutočniť, nech to stojí čokoľvek. So svojím 13 ročným synom Diegom, ktorý mu svedomite stojí po boku, drží Anton budúcnosť Yary pevne vo svojich... . Hra pre PS4FPS akčná strieľačkaV hre Far Cry® 6 sa hráči ponoria do adrenalínom pulzujúceho chaotického sveta modernej partizánskej revolúcie.Vydajte sa do napínavého boja proti Antonovmu režimu v bujných džungliach i hustých mestách ako Dani Rojas - miestny Yaran, ktorý sa ocitol uprostred všetkého toho chaosu. V boji, kedy musíte použiť všetko, čo máte, využite arzenál jedinečných a prekvapivýc...

Popis Far Cry 4 (PS4)

ProGamingShop.sk píše:

Anton Castillo sa dostal k moci vďaka sľubu, že kedysi prosperujúcemu ostrovnému národu Yara vráti jeho stratenú slávu a svoju predstavu o raji má v pláne uskutočniť, nech to stojí čokoľvek. So svojím 13 ročným synom Diegom, ktorý mu svedomite stojí po boku, drží Anton budúcnosť Yary pevne vo svojich... .

Tonerpartner.sk píše:

Hra pre PS4FPS akčná strieľačkaV hre Far Cry® 6 sa hráči ponoria do adrenalínom pulzujúceho chaotického sveta modernej partizánskej revolúcie.Vydajte sa do napínavého boja proti Antonovmu režimu v bujných džungliach i hustých mestách ako Dani Rojas - miestny Yaran, ktorý sa ocitol uprostred všetkého toho chaosu. V boji, kedy musíte použiť všetko, čo máte, využite arzenál jedinečných a prekvapivých nových zbraní, vozidiel a zvieracích spoločníkov a staňte na čele revolúcie, ktorá vypáli tyranský režim do základov.

Parametre Far Cry 4 (PS4)

Výrobca UbiSoft
Výrobce UbiSoft
Konzola PlayStation 4
Druh Akčné

Podobné produkty

Podobné frázy: