Kde som:  Katalóg  >  Detský tovar, hračky  >  Hračky  >  Hračky na záhradu  >  Hračky na piesok  >  Wader Wader Vlečka detská

Wader Wader Vlečka detská

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 17,00 €
Dostupnosť: Info v obchode
od 17,00 €
Porovnať 4 obchody
Sada na piesok Wader – Detská vlečka: Vydajte sa na detské pieskovisko so všetkými vonkajšími hračkami a formičkami! Všetky ich pohodlne umiestnite do praktického vleku. Detskú vlečku od výrobcu Wader možno vďaka nástavcami ťahať ručne, alebo pomocou praktického závesu ju môžete pripojiť za traktor a autá GIGANT. Teraz si váš malý staviteľ zvládne na pieskovisko doviesť jeho obľúbené vedierka, lo... Technické údaje:Měs. 12Obsah balení:Vozík/Vlečka dětská plast 95cm Wader nosnost 60kg 12m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. Auto Gigant truck + dětská vlečka plast 55cm v krabici Wader z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Farma a zvieratká | Poľnohospodárske a stavebné stroje kúpite na Kokiskashop.sk za 49.79 €.
Technické údaje:Měs. 12Obsah balení:Auto Gigant truck + dětská vlečka plast 55cm v krabici WaderPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není ...

Všetky ponuky pre Wader Wader Vlečka detská

Popis Wader Wader Vlečka detská

Alza.sk- Hračky píše:

Sada na piesok Wader – Detská vlečka: Vydajte sa na detské pieskovisko so všetkými vonkajšími hračkami a formičkami! Všetky ich pohodlne umiestnite do praktického vleku. Detskú vlečku od výrobcu Wader možno vďaka nástavcami ťahať ručne, alebo pomocou praktického závesu ju môžete pripojiť za traktor a autá GIGANT. Teraz si váš malý staviteľ zvládne na pieskovisko doviesť jeho obľúbené vedierka, lopatky, hrable, kanvičky a ďalšie nevyhnutnosti. Vďaka vlečke Wader zažije so svojimi hračkami veľa srandy a zábavy.Hor sa na piesokVlečka disponuje štyrmi otáčavými kolieskami a odklápacími vrátkami pre jednoduché vyloženie hračiek. Naraz dokáže uviesť až neuveriteľných 60 kg! Priestranný vlek je vyrobený len z vysoko kvalitných a zdravotne nezávadných plastov. Ich prednosťou je pevnosť a odolnosť voči poškodeniu.vypnutéVynechať z lightboxNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!vlečka WaderKľúčové vlastnostiOriginálne farebné vyhotovenieVysoká nosnosťMožnosť ručného odtiahnutia či pripojenia na traktor a auta GIGANTVhodné pre prevážanie hračiek a ďalšieho vybavenia na detské pieskoviskovypnutéVynechať z lightboxNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Parametre a špecifikácia:Rozmery:49 × 25 × 31 cmNosnosť:60 kgHračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa slovenskej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE. 

Dilego.sk píše:

Technické údaje:Měs. 12Obsah balení:Vozík/Vlečka dětská plast 95cm Wader nosnost 60kg 12m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Kokiskashop.sk píše:

Auto Gigant truck + dětská vlečka plast 55cm v krabici Wader z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Farma a zvieratká | Poľnohospodárske a stavebné stroje kúpite na Kokiskashop.sk za 49.79 €.
Technické údaje:Měs. 12Obsah balení:Auto Gigant truck + dětská vlečka plast 55cm v krabici WaderPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Parametre Wader Wader Vlečka detská

Výrobca Wader
Výrobce Wader

Podobné frázy: