Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Náučná literatúra  >  Hobby literatúra  >  Vianočný stromček

Vianočný stromček

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 7,50 €
Dostupnosť: Do 3 dní
Formy a plechy na pečenie DELÍCIA sú vynikajúce na pečenie sladkých aj slaných pokrmov. Sú vybavené vysoko odolným antiadhéznym povrchom, ktorý zabraňuje pripaľovaniu, vhodné do elektrickej, plynovej aj teplovzdušnej rúry, vhodné do umývačky. Možno sňať a opätovne nalepiť na iné miesto.
Nezanecháva stopy po odstránení.
Aplikácia: naneste na čistý a rovný povrch. Ak samolepku nalepíte na tapetu či iný papierový povrch, už nepôjde odstrániť.
Rozmery: viď fotogaléria.
Samolepky sú rozložené na viac hárkov. Originálny darček na Vianoce - veľká zlatá bonboniera, ktorá obsahuje 15 lahodných ručne vyrábaných praliniek a čokoládovú tabuľku. Tabuľka tvaru vianočného stromčeka je vyrobená z mliečnej čokolády so sušenou brusnicou, farebným posypom a kakaovými bôbmi. Táto kolekcia pralinky je umiestnená v mimoriadnej vianočnej krabičke - môžete umiestniť vybranú fotografiu na veko krabice tak, aby váš dar b... Umelý vianočný stromček 1,8 m z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Stromčeky a vence kúpite na Kokiskashop.sk za 35.29 €.
Tento vianočný stromček je na nerozoznanie od živého stromčeka. Dá sa ľahko zostaviť a vďaka ohybným vetvám si ho môžete upraviť podľa Vašich predstáv. Po sviatkoch stromček jednoducho rozložíte a uložíte do originálneho obalu. Každý rok opäť "živý" stromček, ktorý nes... Borovica zelená je netradičný stromček. Nie je ho nutné ďalej príliš zdobiť. Podobne ako prírodná borovica je tento stromček bohatý na konáre. Ihličie je mäkšie a dlhšie. Stromček je dodávaný vrátane podstavca. Borovica má 600 konárov.

Všetky ponuky pre Vianočný stromček

Popis Vianočný stromček

Profikuchar.sk píše:

Formy a plechy na pečenie DELÍCIA sú vynikajúce na pečenie sladkých aj slaných pokrmov. Sú vybavené vysoko odolným antiadhéznym povrchom, ktorý zabraňuje pripaľovaniu, vhodné do elektrickej, plynovej aj teplovzdušnej rúry, vhodné do umývačky.

Bambino.sk píše:

Možno sňať a opätovne nalepiť na iné miesto.
Nezanecháva stopy po odstránení.
Aplikácia: naneste na čistý a rovný povrch. Ak samolepku nalepíte na tapetu či iný papierový povrch, už nepôjde odstrániť.
Rozmery: viď fotogaléria.
Samolepky sú rozložené na viac hárkov.

Chocolissimo.sk píše:

Originálny darček na Vianoce - veľká zlatá bonboniera, ktorá obsahuje 15 lahodných ručne vyrábaných praliniek a čokoládovú tabuľku. Tabuľka tvaru vianočného stromčeka je vyrobená z mliečnej čokolády so sušenou brusnicou, farebným posypom a kakaovými bôbmi. Táto kolekcia pralinky je umiestnená v mimoriadnej vianočnej krabičke - môžete umiestniť vybranú fotografiu na veko krabice tak, aby váš dar bol osobnejší.

Kokiskashop.sk píše:

Umelý vianočný stromček 1,8 m z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Stromčeky a vence kúpite na Kokiskashop.sk za 35.29 €.
Tento vianočný stromček je na nerozoznanie od živého stromčeka. Dá sa ľahko zostaviť a vďaka ohybným vetvám si ho môžete upraviť podľa Vašich predstáv. Po sviatkoch stromček jednoducho rozložíte a uložíte do originálneho obalu. Každý rok opäť "živý" stromček, ktorý nestráca ihličie! Technické údaje: výška: 1,80 m rozpätie spodných vetví: cca 115 cm 673 vetvičiek kovový stojan šírka: 95 cm Obsah balenia: 1 x umelý vianočný stromček 1,8 m 1 x stojan

4home píše:

Borovica zelená je netradičný stromček. Nie je ho nutné ďalej príliš zdobiť. Podobne ako prírodná borovica je tento stromček bohatý na konáre. Ihličie je mäkšie a dlhšie. Stromček je dodávaný vrátane podstavca. Borovica má 600 konárov.

Parametre Vianočný stromček

Podobné produkty

Podobné frázy: