Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Náučná literatúra  >  Hobby literatúra  >  Vianočný stromček

Vianočný stromček

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 9,90 €
Dostupnosť: Do 10 dní
Vianočný stromček sa vo vašom interiéry postará o dokonalú sviatočnú atmosféru. Vypadá skoro ako živý. Stromček je osadený do dreveného stojanu, ktorý je zabalený do juty a má dobrú stabilitu.
Varianta č. 2 je umelo zasnežená. Drevená dekorácia Vianočný stromček 22 x 40 cm

Ste dušou kreatívec a milujete vytvoriť z obyčajných predmetov veci výnimočné? Polystyrénové a drevené polotovary sú výborným aranžérskym materiálom pre handmade práce. Sú ideálne pre zdobenie servítkovou metódou, zdobenie korálkami, flisom, organzou a ďalšími dekoračnými prvkami. Využite trošku svoje... Možno sňať a opätovne nalepiť na iné miesto.
Nezanecháva stopy po odstránení.
Aplikácia: naneste na čistý a rovný povrch. Ak samolepku nalepíte na tapetu či iný papierový povrch, už nepôjde odstrániť.
Rozmery: viď fotogaléria.
Samolepky sú rozložené na viac hárkov. Malý vianočný stromček s LED osvetlením s vetvičkami, ktoré vydávajú pekné svetlo. Informácie o výrobku - Šírka: 27 cm - Výška: 42 cm - Hĺbka: 5 cm - Materiál: kov - Svetelný zdroj: Zabudované LED - Dĺžka kábla: 3 m, stenový kontakt Vianočný stromček s osvetlením - 90 cm, 50 LED z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Stromčeky a vence kúpite na Kokiskashop.sk za 20.89 €.
Malý praktický umelý vianočný stromček s osvetlením skrášli každý interiér. Je umiestnený v jutovom vreci, veľmi krásne nazdobený šiškami a bobuľami a je zasnežený umelým snehom. Stromček je doplnený aj o 50 svetielok. Technické údaje: výška: cca 90 cm... Aj vy sa už pripravujete na najkrajšie sviatky v roku, ale ešte nemáte vianočný stromček? Stromček je jedným z hlavných symbolov Vianoc, bez ktorého si tieto sviatky nevieme ani predstaviť. Klasický zelený stromček vkusne dotvára slávnostnú atmosféru týchto sviatkov.
Oblečte svoj stromček do štýlových vianočných ozdôb a vychutnajte si sviatočný čas v kruhu svojej rodiny. Pripravte sa na na... "1,50 m vysoký umelý vianočný stromček s plastovým stojanom, tmavo zelený so zasneženým vzhľadom Tento vianočný stromček ozdobený jedľovými šiškami je na nerozoznanie od živého stromčeka. Dá sa ľahko zostaviť a vďaka ohybným vetvičkám si ho môžete upraviť podľa vašich potrieb. Každý rok opäť ""živý"" stromček, ktorý nestráca ihličie! Technické údaje: výška: 1,50 m 287 konárov plastový stojan ... Nemáte čas nato, aby ste si pripravili vianočnú dekoráciu a doniesli stromček? Spravte si vianočnú atmosféru vďaka nášmu závesu s "LED Vianočný stromček" a budete prekvapený fotorealistickým dizajnom vianočného stromčeka spolu s ozdobami a darčekmi a s LED osvetlením 15 svietidiel, ktoré sú upevnené na zadnej strane závesu. Záves upúta pozornosť. Zadná strana závesu je svetlá spolu s LED osvetlen... Dámsky kostým - Vianočný stromček
Chystáte sa na karneval či párty s kostýmami? Vezmite si tento originálny kostým Dámskych šiat v tvare vianočného stromčeka, s ktorým budete určite hviezda večera. Je vhodný na vianočný večierok, karneval alebo iné príležitosti. Využitie nechávame vo Vašej réžií a na Vašej predstavivosti.
Dámsky kostým - Vianočný stromček obsahuje:
· šaty s kapu... Kúpte si tento praktický stojan, ktorý má pákový systém ukotvenia s jedným lankom. Ten zaručí, že bude stromček úplne stabilný a nespadne. Zatvárací mechanizmus ho prispôsobí každému tvaru kmeňa. Výhodou tohto produktu je tiež nádržka na vodu s objemom 2,5 litra, vďaka ktorej vám stromček vydrží dlho zelený.
Určené pre stromy s maximálnou výškou 2,5 m a priemerom kmeňa 11 cm.... Ušetrite si čas aj stres s každoročným vyberaním vianočného stromčeka. Nehľadiac na to, že ušetríte naše lesy aj svoju peňaženku, vyhnete sa aj veľkým radom a množstvu ihličia v koberci. Navyše vám vydrží pekných pár sezón. Po sviatkoch ho zase zložíte do krabice a môžete sa tešiť na ďalší rok.

Všetky ponuky pre Vianočný stromček

Doprava: 5,00 €
= 26,80 €
Do 3 dní
Do obchodu

Popis Vianočný stromček

Stoklasa píše:

Vianočný stromček sa vo vašom interiéry postará o dokonalú sviatočnú atmosféru. Vypadá skoro ako živý. Stromček je osadený do dreveného stojanu, ktorý je zabalený do juty a má dobrú stabilitu.
Varianta č. 2 je umelo zasnežená.

Malirskeplatno píše:

Drevená dekorácia Vianočný stromček 22 x 40 cm

Ste dušou kreatívec a milujete vytvoriť z obyčajných predmetov veci výnimočné? Polystyrénové a drevené polotovary sú výborným aranžérskym materiálom pre handmade práce. Sú ideálne pre zdobenie servítkovou metódou, zdobenie korálkami, flisom, organzou a ďalšími dekoračnými prvkami. Využite trošku svojej fantázie, zapojte do práce celú rodinu a čarovné dekorácie si vyrobíte ako šmahom čarovného prútika. Ponúkame Vám drevené polotovary v rozličných tvaroch - krabičky, romantické srdiečka, vianočné gule, záložky do knihy, závesné ozdôbky na stromček, podložky pod poháre a veľa ďalších motívov. Z tejto veľkej palety dekoračných drevených polotovarov si rozhodne budete vedieť vybrať presne ten, ktorý práve potrebujete.Parametre:rozmer: 22 x 40 x 2 cmdrevený vianočný stromček s vyrezanými hviezdami v bielej farbe

Zákazníci si kúpili tiež tieto produkty


Farby na textil Profil 25 ml


0.99 €
Farba na textil Amsterdam Textile Deco 50ml / 40 odtieňov farieb


3.29 €
...

Bambino.sk píše:

Možno sňať a opätovne nalepiť na iné miesto.
Nezanecháva stopy po odstránení.
Aplikácia: naneste na čistý a rovný povrch. Ak samolepku nalepíte na tapetu či iný papierový povrch, už nepôjde odstrániť.
Rozmery: viď fotogaléria.
Samolepky sú rozložené na viac hárkov.

Cellbes.sk píše:

Malý vianočný stromček s LED osvetlením s vetvičkami, ktoré vydávajú pekné svetlo. Informácie o výrobku - Šírka: 27 cm - Výška: 42 cm - Hĺbka: 5 cm - Materiál: kov - Svetelný zdroj: Zabudované LED - Dĺžka kábla: 3 m, stenový kontakt

Kokiskashop.sk píše:

Vianočný stromček s osvetlením - 90 cm, 50 LED z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Stromčeky a vence kúpite na Kokiskashop.sk za 20.89 €.
Malý praktický umelý vianočný stromček s osvetlením skrášli každý interiér. Je umiestnený v jutovom vreci, veľmi krásne nazdobený šiškami a bobuľami a je zasnežený umelým snehom. Stromček je doplnený aj o 50 svetielok. Technické údaje: výška: cca 90 cm 50 LED teple bielych svetielok IP 20 - len pre vnútorné použitie napájanie: batérie 3 x AA (nie sú súčasťou balenia) 6-hodinový časovač Obsah balenia: 1 x vianočný stromček s osvetlením

obraznastenu.sk píše:

Aj vy sa už pripravujete na najkrajšie sviatky v roku, ale ešte nemáte vianočný stromček? Stromček je jedným z hlavných symbolov Vianoc, bez ktorého si tieto sviatky nevieme ani predstaviť. Klasický zelený stromček vkusne dotvára slávnostnú atmosféru týchto sviatkov.
Oblečte svoj stromček do štýlových vianočných ozdôb a vychutnajte si sviatočný čas v kruhu svojej rodiny. Pripravte sa na na Vianoce spolu s nami a skrášlite si domov originálnou výzdobou za skvelé ceny už dnes!

Rozmery:
Výška 120 cm

Dilego.sk píše:

"1,50 m vysoký umelý vianočný stromček s plastovým stojanom, tmavo zelený so zasneženým vzhľadom Tento vianočný stromček ozdobený jedľovými šiškami je na nerozoznanie od živého stromčeka. Dá sa ľahko zostaviť a vďaka ohybným vetvičkám si ho môžete upraviť podľa vašich potrieb. Každý rok opäť ""živý"" stromček, ktorý nestráca ihličie! Technické údaje: výška: 1,50 m 287 konárov plastový stojan Obsah balenia: 1 x 1,5 m vysoký umelý vianočný stromček 1 x stojan"

Bonprix píše:

Nemáte čas nato, aby ste si pripravili vianočnú dekoráciu a doniesli stromček? Spravte si vianočnú atmosféru vďaka nášmu závesu s "LED Vianočný stromček" a budete prekvapený fotorealistickým dizajnom vianočného stromčeka spolu s ozdobami a darčekmi a s LED osvetlením 15 svietidiel, ktoré sú upevnené na zadnej strane závesu. Záves upúta pozornosť. Zadná strana závesu je svetlá spolu s LED osvetlením a nutnými káblami s krabicou na baterky. Osvetlenie sa dá zo závesu ľahko odstrániť a záves je možné prať. Na osvetlenie potrebujete dve AAA baterky. Rozmer = 230x140 cm.

Heliumking.sk píše:

Dámsky kostým - Vianočný stromček
Chystáte sa na karneval či párty s kostýmami? Vezmite si tento originálny kostým Dámskych šiat v tvare vianočného stromčeka, s ktorým budete určite hviezda večera. Je vhodný na vianočný večierok, karneval alebo iné príležitosti. Využitie nechávame vo Vašej réžií a na Vašej predstavivosti.
Dámsky kostým - Vianočný stromček obsahuje:
· šaty s kapucňou
· opasok
Ako si správne vybrať kostým? Kostýmy tvorí 100% Polyester. Vďaka elastickému materiálu sa dajú prispôsobiť. V orientácií vo veľkostiach kostýmov Vám pomôžu tieto rozmery:
(S) výška do 170 cm, hruď - 86 cm, pás - 67 cm, boky - 93 cm
(M) výška do 170 cm, hruď - 93 cm, pás - 72 cm, boky - 99 cm
(L) výška do 170 cm, hruď - 96 cm, pás - 75 cm, boky - 102 cm

4home píše:

Kúpte si tento praktický stojan, ktorý má pákový systém ukotvenia s jedným lankom. Ten zaručí, že bude stromček úplne stabilný a nespadne. Zatvárací mechanizmus ho prispôsobí každému tvaru kmeňa. Výhodou tohto produktu je tiež nádržka na vodu s objemom 2,5 litra, vďaka ktorej vám stromček vydrží dlho zelený.
Určené pre stromy s maximálnou výškou 2,5 m a priemerom kmeňa 11 cm.

Bonami píše:

Ušetrite si čas aj stres s každoročným vyberaním vianočného stromčeka. Nehľadiac na to, že ušetríte naše lesy aj svoju peňaženku, vyhnete sa aj veľkým radom a množstvu ihličia v koberci. Navyše vám vydrží pekných pár sezón. Po sviatkoch ho zase zložíte do krabice a môžete sa tešiť na ďalší rok.

Parametre Vianočný stromček

Podobné produkty

Podobné frázy: