Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Náučná literatúra  >  Hobby literatúra  >  Kolektív autorov: Sudoku

Kolektív autorov: Sudoku

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 3,31 €
Dostupnosť: Skladom
Kombinácia známej Rubikovej kocky a sudoku. Stačí točiť a vyriešiť sudoku kocku so šiestimi stranami. Sudoku Cube je založená na podobnom princípe ako Rubikova kocka a je rovnako ťažké ju vyriešiť. Vyriešte jednu stranu za druhou usporiadaním čísel od 1 do 9 a zhora zľava doprava vpravo. Teraz to opakujte pre všetkých šesť strán súčasne! Jednoduché, vôbec nie funkcia: vyriešiť hádanku ... Zdá sa vám čas strávený na toalete zbytočne nevyužitý? To sa už nestane. S toaletným papierom sudoku si budete môcť lámať hlavu nad rébusmi i počas pobytu na WC. A ak nebudete so svojim výsledkom spokojní, jednoducho ho hoďte dole a spláchnite, dôkazy o vašom neúspechu budú nadobro zničené. Stačí pridať ceruzku či pero a máte aj netradičnú zábavu pre vašich hostí. Toaletný papier sudoku je skvelý... Toaletní papír se sudoku z kategórie Darčeky a hračky | Totálne vychytávky - gadgety kúpite na Kokiskashop.sk za 4.49 €.
Zpříjemněte si chvíle strávené na záchodě luštěním sudoku. Vyhoďte všechny noviny a časopisy. Od teď vám na záchod stačí jenom tužka nebo propiska. Každý kousek je jiný, a tak máte o zábavu na dlouhou dobu postaráno. Každý vyluštěný rébus pak náležitě zrecyklujte. Darujt... Pripravte si svoje mozgové závity. Magnetická hra je ideálna na cesty autom, loďou, lietadlom, vlakom, autobusom. Herný materiál stabilne drží na kovovom obale hry. Hra je určená pre 1 hráča od 5 do 99 rokov. Hráč si vyberie jednu logickú kartu, umiestni ju doprostred kovového veka a snaží sa zaplniť prázdne polia tak, aby každý obrázok bol iba raz v každom riadku a v každom stĺpci. Cieľom hry je... S hračkami od značky Legler nebude žiadna chvíľa dlhá! Zabavte svoje deti parťákmi na hranie, ktorí ich budú naozaj baviť.
- Rozmery: 25 x 3 x 25 cm (dĺžka x výška x šírka)
- Hmotnosť: 820 g
- Materiál: drevo
- Vhodné pre deti: 6 rokov
- Poznámka: lakované zdravotne neškodným lakom, na výrobu bolo použité drevo s certifikáciou FSC
- Sada: obsahuje všetko, čo ... Sudoku: The Puzzle Game Collection je test duševnej čulosti pre Nintendo 3DS, ktorý ponúka výber zo štyroch štýlov puzzle, vrátane numerického testu, ktorým je samotné Sudoku. Založené na hlavolamoch navrhnutých svetoznámym výrobcom hlavolamov Nikoli, je kvarteto doplnené verziami Hashi (mosty), Shikaku (krabice) a Akari (múzeum) - niektorými z najobľúbenejších štýlov... .... Sada gélových gumovacích pier Pilot Frixion pre všetkých milovníkov Sudoku.
• hladký a plynule prúdiaci atrament
• ergonomický, pogumovaný úchop
• vymeniteľná náplň
• priemer hrotu: 0.7 mm
• súčasťou tiež SUDOKU knižka
• sada 8ks farieb

Všetky ponuky pre Kolektív autorov: Sudoku

Popis Kolektív autorov: Sudoku

Slevnuj.sk píše:

Kombinácia známej Rubikovej kocky a sudoku. Stačí točiť a vyriešiť sudoku kocku so šiestimi stranami. Sudoku Cube je založená na podobnom princípe ako Rubikova kocka a je rovnako ťažké ju vyriešiť. Vyriešte jednu stranu za druhou usporiadaním čísel od 1 do 9 a zhora zľava doprava vpravo. Teraz to opakujte pre všetkých šesť strán súčasne! Jednoduché, vôbec nie funkcia: vyriešiť hádanku usporiadaním čísel od 1 do 9 a zhora zľava doprava vpravo urobiť to isté na každej strane veľkosť: 5,5x5,5x5,5 cm

UzasneDarceky.sk píše:

Zdá sa vám čas strávený na toalete zbytočne nevyužitý? To sa už nestane. S toaletným papierom sudoku si budete môcť lámať hlavu nad rébusmi i počas pobytu na WC. A ak nebudete so svojim výsledkom spokojní, jednoducho ho hoďte dole a spláchnite, dôkazy o vašom neúspechu budú nadobro zničené. Stačí pridať ceruzku či pero a máte aj netradičnú zábavu pre vašich hostí. Toaletný papier sudoku je skvelý darček na skrátenie dlhších chvíľ na záchode, pre každého milovníka hlavolamov.Môžete ho použiť ako obyčajný toaletný papierJednostranná tlač2-vrstvovýVeľkosť ako rolka klasického toaletného papieraKuriér GLS - 2,80 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,60 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 €

Kokiskashop.sk píše:

Toaletní papír se sudoku z kategórie Darčeky a hračky | Totálne vychytávky - gadgety kúpite na Kokiskashop.sk za 4.49 €.
Zpříjemněte si chvíle strávené na záchodě luštěním sudoku. Vyhoďte všechny noviny a časopisy. Od teď vám na záchod stačí jenom tužka nebo propiska. Každý kousek je jiný, a tak máte o zábavu na dlouhou dobu postaráno. Každý vyluštěný rébus pak náležitě zrecyklujte. Darujte vašim blízkým vtipný a přitom i praktický dárek. Zpříjemněte si chvíle strávené na záchodě luštěním sudoku. Vyhoďte všechny noviny a časopisy. Od teď vám na záchod stačí jenom tužka nebo propiska. Každý kousek je jiný, a tak máte o zábavu na dlouhou dobu postaráno. Středně těžká úroveň sudoku Každý kousek toaletního papíru je unikátní rébus Standartní rozměr toaletního papíru1x Toaletní papír se Sudoku

AgátinSvět.sk píše:

Pripravte si svoje mozgové závity. Magnetická hra je ideálna na cesty autom, loďou, lietadlom, vlakom, autobusom. Herný materiál stabilne drží na kovovom obale hry. Hra je určená pre 1 hráča od 5 do 99 rokov. Hráč si vyberie jednu logickú kartu, umiestni ju doprostred kovového veka a snaží sa zaplniť prázdne polia tak, aby každý obrázok bol iba raz v každom riadku a v každom stĺpci. Cieľom hry je vyplniť všetky políčka na karte pomocou dielikov, a pritom dodržať pravidlá hry sudoku. Pred prvou hrou opatrne vyberte magnety (dieliky sudoku) a zvyšky kartónu vyhoďte. Rozmery hry sú 24 x 16 x 3 cm.Obsah hry: 2 magnetické hracie dosky, 36 magnetických dielikov, 25 obojstranných kariet so zadaním, 1 návod k hre. 

Bonami píše:

S hračkami od značky Legler nebude žiadna chvíľa dlhá! Zabavte svoje deti parťákmi na hranie, ktorí ich budú naozaj baviť.
- Rozmery: 25 x 3 x 25 cm (dĺžka x výška x šírka)
- Hmotnosť: 820 g
- Materiál: drevo
- Vhodné pre deti: 6 rokov
- Poznámka: lakované zdravotne neškodným lakom, na výrobu bolo použité drevo s certifikáciou FSC
- Sada: obsahuje všetko, čo je zobrazené na fotografii

ProGamingShop.sk píše:

Sudoku: The Puzzle Game Collection je test duševnej čulosti pre Nintendo 3DS, ktorý ponúka výber zo štyroch štýlov puzzle, vrátane numerického testu, ktorým je samotné Sudoku. Založené na hlavolamoch navrhnutých svetoznámym výrobcom hlavolamov Nikoli, je kvarteto doplnené verziami Hashi (mosty), Shikaku (krabice) a Akari (múzeum) - niektorými z najobľúbenejších štýlov... .

Daffer.sk píše:

Sada gélových gumovacích pier Pilot Frixion pre všetkých milovníkov Sudoku.
• hladký a plynule prúdiaci atrament
• ergonomický, pogumovaný úchop
• vymeniteľná náplň
• priemer hrotu: 0.7 mm
• súčasťou tiež SUDOKU knižka
• sada 8ks farieb

Parametre Kolektív autorov: Sudoku

Výrobca Frantic
Výrobce Frantic

Podobné produkty

Podobné frázy: