Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Náučná literatúra  >  Hobby literatúra  >  Balenie darčekov

Balenie darčekov

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 2,25 €
Dostupnosť: Do 3 dní
Z dielne DaVINCI 44
Príručka vás oboznámi s materiálmi, pomôckami a so základnými zručnosťami, ktoré budete potrebovať pri práci.
Pekné balenie zvýrazní výnimočnosť darčeka. Na rozličné príležitosti môžete využiť rôzne spôsoby balenia. Sada na balenie darčekov s motívmi robotov, ktoré pod stromčekom každého prekvapí. Sada obsahuje: 6 farebných metalických papierov 74 x 51 x 0,2 cm, 8 papierov so samolepkami a 5 papierov s vystrihovačkami. Vytvorte si niekoľko rôznych robotov podľa návodov, alebo zapojte svoju fantáziu a vytvárajte vlastné nové roboty. Rozmery balenia: 24,5 x 13,5 x 3 cm. Máte radi balenie darčekov? S touto sadou tomu dáte ešte lepší rozmer! V baliace sade totiž nájdete 6 farebných papierov a k ním niekoľko samolepiek alebo vystrihovacích častí. A tak si môžete zostaviť akékoľvek zvieratko, aké sa vám zachce. No povedzte, kedy kto dostal ako darček napríklad tigra?

Všetky ponuky pre Balenie darčekov

Popis Balenie darčekov

Bux.sk píše:

Z dielne DaVINCI 44
Príručka vás oboznámi s materiálmi, pomôckami a so základnými zručnosťami, ktoré budete potrebovať pri práci.
Pekné balenie zvýrazní výnimočnosť darčeka. Na rozličné príležitosti môžete využiť rôzne spôsoby balenia.

Bigbrands.sk píše:

Sada na balenie darčekov s motívmi robotov, ktoré pod stromčekom každého prekvapí. Sada obsahuje: 6 farebných metalických papierov 74 x 51 x 0,2 cm, 8 papierov so samolepkami a 5 papierov s vystrihovačkami. Vytvorte si niekoľko rôznych robotov podľa návodov, alebo zapojte svoju fantáziu a vytvárajte vlastné nové roboty. Rozmery balenia: 24,5 x 13,5 x 3 cm.

Bonami píše:

Máte radi balenie darčekov? S touto sadou tomu dáte ešte lepší rozmer! V baliace sade totiž nájdete 6 farebných papierov a k ním niekoľko samolepiek alebo vystrihovacích častí. A tak si môžete zostaviť akékoľvek zvieratko, aké sa vám zachce. No povedzte, kedy kto dostal ako darček napríklad tigra?

Parametre Balenie darčekov

Podobné produkty

Podobné frázy: