Kde som:  Katalóg  >  Počítače a príslušenstvo  >  Grafické karty

Grafické karty

Nájdené:    200 produktov

Napájací prepojovací kábel Akasa AK-CB052, [1x PCI-E zástrčka 6-pólová - 1x PCI-E zástrčka 8-pólová], 10.00 cm, žltá, čierna

Staršie napájacie zdroje PC majú často iba 6-kolíkový konektor. Konektor PCIe pre grafické karty. Vysoko výkonné grafické karty, najmä v hernom sektore, však majú 8 pinov. Pripojenie PCIe. S týmto vysoko kvalitným káblom môžete pokračovať v obsluhe nových grafických kariet so staršími napájacími zdrojmi. Tento text bol preložený strojovo. Umožňuje pripojenie 8 pinov. Grafické karty na starších napájacích zdrojoch PC·Vysoko kvalitné konektory pre bezpečné pripojenie·6pin na 8pin...

Viac informácií

32'' WLED ASUS XG32VC

Získejte náskok před ostatními hráči a objevte perfektní splynutí grafické karty a herního monitoru vybaveného technologií FreeSync. * HDR10 * Zakřivený 1800R Typ obrazovky: VA Podsvícení: LED Úhlopříčka [palce]: 31.5

Viac informácií

PC skrinka, herné puzdro midi tower Jonsbo U5S Silver , strieborná

Vznešená midi veža s hliníkom·dve strany z tvrdeného skla·pre základné dosky až do ATX·Grafické karty do 350 mm·tri vertikálne rozširovacie sloty·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

PC skrinka HTPC Jonsbo G3, strieborná

Elegantný obal HTPC od spoločnosti Jonsbo·jemný dizajn pre obývaciu izbu·pre základné dosky až do ATX·podporuje veľké zdroje ATX·Grafické karty do veľkosti 300 mm·Strieborná·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

PC skrinka Jonsbo C3Plus BLACK, čierna

Kompaktné mini puzdro od spoločnosti Jonsbo·subtílny dizajn s bočným panelom z tvrdeného skla·podporuje veľké zdroje ATX·so zásuvkou na napájanie·Grafické karty do 340 mm·Čierna·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

PC skrinka Jonsbo C3Plus SILVER, strieborná

Kompaktné mini puzdro od spoločnosti Jonsbo·subtílny dizajn s bočným panelom z tvrdeného skla·podporuje veľké zdroje ATX·so zásuvkou na napájanie·Grafické karty do 340 mm·Strieborná·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Digitus DisplayPort adapter, Displayport samec -> HDMI A samice

DisplayPort adapter, DP - HDMI typ A, samec/samice , západka, UL, CE, bl . S tímto adaptérem můžete připojit HDMI kabel na DP rozhraní vaší grafické karty nebo notebooku. . Robustní adaptér pro vysoké mechanické zatížení . .

Viac informácií

Púzdro, herné puzdro midi tower Jonsbo U5 BLACK, čierna

Noble Midi-Tower z Jonsba·subtílny dizajn vyrobený z hliníka a ocele·dve strany z tvrdeného skla·pre základné dosky až do ATX·Grafické karty do 350 mm·Čierna·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Herné puzdro, púzdro tower Jonsbo MOD5 Grey, sivá

Impozantná vitrína, veľká veža·s tónovaným tvrdeným sklom·pre základné dosky až do E-ATX·Grafické karty do 400 mm·až tri radiátory (2x 360 mm / 1x 240 mm)·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Púzdro, herné puzdro Jonsbo U5 SILVER, strieborná

Noble Midi-Tower z Jonsba·subtílny dizajn vyrobený z hliníka a ocele·dve strany z tvrdeného skla·pre základné dosky až do ATX·Grafické karty do 350 mm·Strieborná·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

PC skrinka, herné puzdro midi tower Jonsbo C5 BLACK, čierna

Noble Midi-Tower z Jonsba·diskrétny dizajn vyrobený z hliníka·s bočnicou z tvrdeného skla·pre základné dosky až do ATX·so zásuvkou na napájanie·Grafické karty do 340 mm·Čierna·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

PC skrinka, herné puzdro midi tower Jonsbo C5 SIVLER, strieborná

Noble Midi-Tower z Jonsba·diskrétny dizajn vyrobený z hliníka·s bočnicou z tvrdeného skla·pre základné dosky až do ATX·so zásuvkou na napájanie·Grafické karty do 340 mm·Strieborná·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Acer Swift X - 14''/R5-5500U/16G/512SSD/GTX1650/W10 zlatý

Štíhlý a lehký notebook Swift X v sobě ukrývá revoluční procesor AMD Ryzen™ řady 5000 Mobile a nejnovější grafické karty řady NVIDIA® GeForce RTX™ či GTX™. Notebook Swift X se pyšní kovovou konstrukcí, ale zároveň váhou

Viac informácií

PC skrinka, herné puzdro mini tower Jonsbo C2 BLACK, čierna

Kompaktné puzdro mini-ITX od spoločnosti Jonsbo·diskrétny dizajn vyrobený z hliníka·podporuje veľké zdroje ATX·Grafické karty do 220 mm·2x 2,5- alebo 2x 3,5-palcové dátové nosiče·Čierna·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

PC skrinka mini tower Jonsbo C2 SILVER, strieborná

Kompaktné puzdro mini-ITX od spoločnosti Jonsbo·diskrétny dizajn vyrobený z hliníka·podporuje veľké zdroje ATX·Grafické karty do 220 mm·2x 2,5- alebo 2x 3,5-palcové dátové nosiče·Strieborná·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

PC skrinka, herné puzdro midi tower Jonsbo U4 BLACK, čierna

Noble Midi-Tower z Jonsba·subtílny dizajn vyrobený z hliníka a ocele·s bočnicou z tvrdeného skla·pre základné dosky do ATX (do 305 x 245 mm)·Grafické karty do veľkosti 305 mm·čierna·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Herné puzdro, púzdro midi tower Jonsbo U4 SILVER, strieborná

Noble Midi-Tower z Jonsba·subtílny dizajn vyrobený z hliníka a ocele·s bočnicou z tvrdeného skla·pre základné dosky do ATX (do 305 x 245 mm)·Grafické karty do veľkosti 305 mm·Strieborná·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Herné puzdro, púzdro midi tower Jonsbo U4 WHITE, biela

Noble Midi-Tower z Jonsba·subtílny dizajn vyrobený z hliníka a ocele·s bočnicou z tvrdeného skla·pre základné dosky do ATX (do 305 x 245 mm)·Grafické karty do veľkosti 305 mm·Biely·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Púzdro midi tower Zalman S4, čierna

Elegantný a jednoduchý dizajn s veľkým bočným panelom z tónovaného akrylového skla. Dva predinštalované 120 mm ventilátory. Dobre vybavený panel I / O s 1 x USB 2.0 a 1 x 3.0 a zvukovým vstupom / výstupom. 1x slot SSD Odnímateľný prachový filter a správa káblov a predný panel s bočnými vetracími slotmi Grafické karty s dĺžkou do 315 mm a chladičmi CPU do výšky 160 mm Priestor pre až 240 mm radiátor alebo dva 120 mm radiátory Tento text bol preložený strojovo. Štýlová midi veža s veľkým tónovaný...

Viac informácií

Púzdro, herné puzdro full Tower Phanteks PH-ES620PC_BK01, čierna

Ušľachtilá veľká veža od spoločnosti PHANTEKS·uzavretá bočná časť·optimalizované pre vzduchové a vodné chladenie·až 503 mm dlhé grafické karty·vhodné pre duálne systémy a duálne systémy PSU·Tento text bol preložený strojovo. 4x držiak pevného disku, stohovateľný 1x zvislý držiak grafickej karty 6x sťahovacie pásky na suchý zips 1x dvojitý držiak napájacieho zdroja (predinštalovaný 1x konzola pre duálny systém 1x skrutkovacia skrinka

Viac informácií

Herné puzdro tower Jonsbo TR03-G, strieborná

Vitrína, tvrdené sklo - čierna Tento text bol preložený strojovo. Vitrína z čierneho hliníka·dve veľké strany z tvrdeného skla·modulárna HDD klietka pre pevné disky a ventilátory·Grafické karty je možné pripevniť vodorovne alebo zvisle·10x 120 mm ventilátory + 1x 360 radiátor

Viac informácií

Púzdro midi tower Jonsbo 01.UMX4BK.00, čierna

Noble Midi-Tower z Jonsba·subtílny dizajn vyrobený z hliníka a ocele·pre základné dosky až do ATX·podporuje veľké zdroje ATX·Grafické karty do 310 mm·2x 3,5- a 4x 2,5-palcové dátové nosiče·Čierna·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Púzdro micro tower Kolink KLM-003

Kompaktné puzdro pre domácu kanceláriu a kanceláriu·pre základné dosky až do Micro-ATX·Priestor pre 2x 3,5-palcové HDD alebo 4x 2,5-palcové SSD·Grafické karty do 300 mm a chladiče procesorov do 150 mm·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

PC skrinka midi tower Jonsbo 01.UMX4SR.00, strieborná

Noble Midi-Tower z Jonsba·subtílny dizajn vyrobený z hliníka a ocele·pre základné dosky až do ATX·podporuje veľké zdroje ATX·Grafické karty do 310 mm·2x 3,5- a 4x 2,5-palcové dátové nosiče·Strieborná·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Púzdro midi tower AeroCool CS-100, čierna

Puzdro Micro-ATX CS-100 - čierne Tento text bol preložený strojovo. Čierna veža Aerocool Midi-Tower s jednoduchým dizajnom·1x 5,25 palcový slot·Priestor pre 2x 3,5 palcové pevné disky·1x 2,5-palcový SSD a 325 mm dlhé hráčske grafické karty

Viac informácií

Herné puzdro, púzdro midi tower Zalman R2 BLACK, čierna

Ušľachtilá midi veža od Zalmana·Bočný panel z tvrdeného skla·predinštalovaný 120 mm RGB ventilátor·Podpora až pre dva radiátory·I / O panel s 1x USB 3.0 a 2x USB 2.0·Grafické karty do veľkosti 35 cm·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Herné puzdro, púzdro mini tower Jonsbo U1Plus BLACK, čierna

Ušľachtilá miniveža od spoločnosti Jonsbo·subtílny dizajn vyrobený z hliníka a ocele·Bočný panel z tvrdeného skla·pre dosky až po mini-ITX a SFX napájacie zdroje·Grafické karty do 195 mm·2x 2,5 palcové dátové nosiče·Čierna·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

PC skrinka, herné puzdro micro tower Jonsbo 01.UMX3SR.01, strieborná

Ušľachtilá miniveža od spoločnosti Jonsbo·subtílny dizajn vyrobený z hliníka a ocele·pre dosky do Micro-ATX·podporuje veľké zdroje ATX·Grafické karty do 320 mm·1x 2,5- / 3,5- a 3x 2,5-palcový dátový nosič·Strieborná·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Herné puzdro, púzdro midi tower Zalman R2 WHITE, biela

Ušľachtilá midi veža od Zalmana·Bočný panel z tvrdeného skla·predinštalovaný 120 mm RGB ventilátor·Podpora až pre dva radiátory·I / O panel s 1x USB 3.0 a 2x USB 2.0·Grafické karty do veľkosti 35 cm·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

PC skrinka, herné puzdro micro tower Jonsbo 01.UMX3BK.01, čierna

Ušľachtilá miniveža od spoločnosti Jonsbo·subtílny dizajn vyrobený z hliníka a ocele·pre dosky do Micro-ATX·podporuje veľké zdroje ATX·Grafické karty do 320 mm·1x 2,5- / 3,5- a 3x 2,5-palcový dátový nosič·Čierna·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Herné puzdro, púzdro Jonsbo U1Plus SILVER, strieborná

Ušľachtilá miniveža od spoločnosti Jonsbo·subtílny dizajn vyrobený z hliníka a ocele·Bočný panel z tvrdeného skla·pre dosky až po mini-ITX a SFX napájacie zdroje·Grafické karty do 195 mm·2x 2,5 palcové dátové nosiče·Strieborná·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Púzdro, herné puzdro full Tower Phanteks PH-ES620PTG_DBK01, čierna

Ušľachtilá veľká veža od spoločnosti PHANTEKS·Bočný panel z tvrdeného skla·optimalizované pre vzduchové a vodné chladenie·až 503 mm dlhé grafické karty·adresovateľné RGB-LED osvetlenie·vhodné pre duálne systémy a duálne systémy PSU·Tento text bol preložený strojovo. 4x držiak pevného disku, stohovateľný 1x zvislý držiak grafickej karty 6x sťahovacie pásky na suchý zips 1x dvojitý držiak napájacieho zdroja (predinštalovaný 1x konzola pre duálny systém 1x skrutkovacia skrinka...

Viac informácií

Herné puzdro tower Jonsbo TR03-G, strieborná

Jonsbo Vitrína TR03-G, tvrdené sklo - strieborná Tento text bol preložený strojovo. Vitrína z hliníka v striebornej farbe·dve veľké strany z tvrdeného skla·modulárna HDD klietka pre pevné disky a ventilátory·Grafické karty je možné pripevniť vodorovne alebo zvisle·10x 120 mm ventilátory + 1x 360 radiátor

Viac informácií

PC skrinka, herné puzdro mini tower Jonsbo T8 SILVER, strieborná

Mimoriadne kompaktné puzdro Mini-ITX od spoločnosti Jonsbo·diskrétny dizajn vyrobený z hliníka·dve strany z tvrdeného skla·s praktickou rukoväťou·podporuje veľké zdroje ATX·Grafické karty do 210 mm·2x 2,5- alebo 1x 3,5-palcový dátový nosič·Strieborná·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Herné puzdro tower Jonsbo TR03-A, strieborná

Vitrína Jonsbo TR03-A, tvrdené sklo - strieborná Tento text bol preložený strojovo. Vitrína z hliníka v striebornej farbe·dve veľké strany z tvrdeného skla·modulárna HDD klietka pre pevné disky a ventilátory·Grafické karty je možné pripevniť vodorovne alebo zvisle·10x 120 mm ventilátory + 1x 360 radiátor

Viac informácií

Carhartt WIP Leather Wallet With m Ring čierne I028724_89_00 - vyskúšajte osobne v obchode

Kožená peňaženka s m prsteňom Kožená peňaženka s prsteňom M je vyrobená z hovädzej kože. Peňaženka je podšitá a má dve vrecká na karty vpredu, priehradku na zips a kovový krúžok na kľúče. Dokončené jemným grafickým vyrazením. Jedna veľkosť. I028724_89_00 13,5 x 7,5 cm / 5,4 x 3 palce podšité dve vrecká na karty vpredu jedna priehradka na mince v hornej časti na zips kovový krúžok na kľúče grafické razenie

Viac informácií

Carhartt WIP Leather Wallet With m Ring čierne I028724_89_00 - vyskúšajte osobne v obchode

Kožená peňaženka s m prsteňom Kožená peňaženka s prsteňom M je vyrobená z hovädzej kože. Peňaženka je podšitá a má dve vrecká na karty vpredu, priehradku na zips a kovový krúžok na kľúče. Dokončené jemným grafickým vyrazením. Jedna veľkosť. I028724_89_00 13,5 x 7,5 cm / 5,4 x 3 palce podšité dve vrecká na karty vpredu jedna priehradka na mince v hornej časti na zips kovový krúžok na kľúče grafické razenie

Viac informácií

Herné puzdro midi tower Zalman S4 Plus, čierna

S4 Plus Midi-Tower - čierna Tento text bol preložený strojovo. Štýlová midi veža s veľkým tónovaným akrylovým bočným panelom·3x predinštalované 120 mm RGB LED ventilátory·Podpora chladiča·I / O panel s 1x USB 3.0 a 2x USB 2.0·Grafické karty až do 31,5 cm

Viac informácií

Púzdro, herné puzdro Jonsbo UMX3 SILVER, strieborná

Ušľachtilá miniveža od spoločnosti Jonsbo·subtílny dizajn vyrobený z hliníka a ocele·Bočný panel z tvrdeného skla·pre dosky do Micro-ATX·podporuje veľké zdroje ATX·Grafické karty do 320 mm·1x 2,5- / 3,5- a 3x 2,5-palcový dátový nosič·Strieborná·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Herné puzdro, púzdro micro tower Jonsbo UMX3 BLACK, čierna

Ušľachtilá miniveža od spoločnosti Jonsbo·subtílny dizajn vyrobený z hliníka a ocele·Bočný panel z tvrdeného skla·pre dosky do Micro-ATX·podporuje veľké zdroje ATX·Grafické karty do 320 mm·1x 2,5- / 3,5- a 3x 2,5-palcový dátový nosič·Čierna·Tento text bol preložený strojovo.

Viac informácií

Podobné frázy: