Kde som:  Katalóg  >  Šport a hobby  >  Gadgety  >  Bezdotykový dávkovač mydla

Bezdotykový dávkovač mydla

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 12,90 €
Dostupnosť: Info v obchode
Dávkovače na mydlo s pumpičkou sa stávajú čoraz viac obľúbenejšou súčiastkou v domácnostiach. Bezdotykové ovládanie dávkovača mydla zaručuje maximálnu hygienu a jednoduchosť ovládania. Nemusíte stláčať žiadne tlačidlo, ktoré je plné baktérií. Jednoducho vložíte ruku pod senzor dávkovača, ktorý vám automaticky mydlo nadávkuje do dlane. Bezdotykový dávkovač mydla vypustí presnú dávku potrebnú na umytie rúk a stačí len keď senzor zaznamená ruku pod ním podloženú. Vďaka svojmu dizajnovému prevedeniu a funkcii sa výborne hodí do každej modernej domácnosti. Obľúbia si ho dospelí i deti. Bezdotykový dávkovač mydla S520 je perfektný doplnok do kúpeľne, ktorý pomôže vašim deťom pri umývaní rúk a naučí ich tak správnym hygienickým návyk... Bezdotykový dávkovač mydla Helpmation V473

100% bezdotyková prevádzka zníži výskyt baktérií
Patentovaný design s čistými líniami od designéra
Vhodný pre tekuté mydlo, dezinfekčné prostriedky, saponát (Jar)
Funkcia „No Drip“ mydlo neodkvapkáva
Hlavný vypínač a batérie chránené proti vlhkosti
Signalizácia pomocou LED prúžku
Možnosť nastavenia...

Všetky ponuky pre Bezdotykový dávkovač mydla

Popis Bezdotykový dávkovač mydla

Boomer.sk píše:

Dávkovače na mydlo s pumpičkou sa stávajú čoraz viac obľúbenejšou súčiastkou v domácnostiach. Bezdotykové ovládanie dávkovača mydla zaručuje maximálnu hygienu a jednoduchosť ovládania. Nemusíte stláčať žiadne tlačidlo, ktoré je plné baktérií. Jednoducho vložíte ruku pod senzor dávkovača, ktorý vám automaticky mydlo nadávkuje do dlane.

UzasneDarceky.sk píše:

Bezdotykový dávkovač mydla vypustí presnú dávku potrebnú na umytie rúk a stačí len keď senzor zaznamená ruku pod ním podloženú. Vďaka svojmu dizajnovému prevedeniu a funkcii sa výborne hodí do každej modernej domácnosti. Obľúbia si ho dospelí i deti. Bezdotykový dávkovač mydla S520 je perfektný doplnok do kúpeľne, ktorý pomôže vašim deťom pri umývaní rúk a naučí ich tak správnym hygienickým návykom.Vyrobený z plastuLED kontrolka zapnutiaNešmykľavý podstavecRegulácia množstva mydla +/- (5 úrovní)Objem: 520 mlFunguje na 4 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia)Rozmery: 10,5 x 21 x 14 cmKuriér GLS - 2,80 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,60 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 €

Roboticky-vysavac SK píše:

Bezdotykový dávkovač mydla Helpmation V473

100% bezdotyková prevádzka zníži výskyt baktérií
Patentovaný design s čistými líniami od designéra
Vhodný pre tekuté mydlo, dezinfekčné prostriedky, saponát (Jar)
Funkcia „No Drip“ mydlo neodkvapkáva
Hlavný vypínač a batérie chránené proti vlhkosti
Signalizácia pomocou LED prúžku
Možnosť nastavenia 3 úrovní dávky mydla
Rýchle a tiché dávkovanie mydla
Veľmi nízka spotreba energie
Objem 340 ml

Vlastnosti dávkovačov mydla Helpmation V473
Bezdotykový dávkovač mydla Helpmation V473 s infračerveným senzorom zaistí maximálne hygienické používanie. Dávku tekutého mydla získate jednoduchým priblížením ruky k senzoru. Pre väčší komfort možno nastaviť 3 úrovne dávky mydla. Dávkovač je vyrobený z kvalitných materiálov. Premyslený praktický moderný dizajn vychádza z dlhoročných skúseností v tomto odbore. Vynikajúcou vlastnosťou je systém "No Drip", mydlo po nadávkovaní neodkvapkáva. S dávkovačom Helpmation bude váš život čistejší a jednoduchší.

Ľahké a hygienické bezdotykové ovládanie
Bezdotykové ovládanie dávkovača mydla zaručuje maximálnu hygienu a jednoduchosť použitia. Nemusíte stláčať žiadne tlačidlo, ktoré je plné baktérií. Dávku tekutého mydla získate jednoduchým vložením ruky pod senzor dávkovača.

Precízna práca IR senzora, funkcia
Precízny IR senzor a 3 voliteľné úrovne veľkosti dávky zaistia bezdotykovému dávkovaču Helpmation rýchle dávkovanie mydla v požadovanom množstve.
Bezdotykový dávkovač mydla Helpmation je vybavený funkciou "NO DRIP". Po nadávkovaní mydlo neodkvapkáva zo zásobníka. Silikónový ventilček vám zaručí presné dávkovanie mydla.

Odnímateľný zásobník mydla
Veľmi praktický odnímateľný zásobník mydla zaručuje jednoduché doplňovanie mydla a jednoduché vyčistenie alebo vymytie od prípadných zvyškov mydla. Zásobník je vyrobený z priehľadného plast...

Parametre Bezdotykový dávkovač mydla

Výrobca Ostatné
Výrobce Ostatní

Podobné produkty

Podobné frázy: