Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Duchovná literatúra a ezoterika  >  Ezoterika, astrológia

Ezoterika, astrológia

Nájdené:    3 produkty

Farebné rozprávky

Svet je nádherne pestrofarebný. Rok má 12 mesiacov a 365 dní, ten priestupný o deň viac. Každý deň v roku a všetko okolo nás je plné rôznorodých hýrivých farieb, ktorých zmiešaním dostaneme novú farbu. Keby bol deň čiernobiely, určite by nám na svete nebolo tak veselo. Veselo ti istotne bude pri čítaní dvanástich farebných rozprávok, ktoré ta nenaučia len rozlišovať farby, ale aj to, ako sa stať dobrým človiečikom v našom pestrofarebnom svete.

Viac informácií
od 7,65 €
Kúpiť najlacnejšie

Veľký babičkin snár

Sny odjakživa patria medzi najtajomnejšie šifry nášho podvedomia. Prihovárajú sa nám svojím jazykom a nie vždy im rozumieme. Táto kniha vám pomôže objasniť ich skryté posolstvo. Výklad sna podľa snára je impulz na zamyslenie, malé usmernenie, ako sa dostať zo spleti starostí a problémov a posunúť sa na životnej ceste. Nie je to návod, ktorého sa treba striktne držať - vaša budúcnosť je iba vo vašich rukách.

Viac informácií
od 8,59 €
Kúpiť najlacnejšie

Astrologie lásky - 3.vyd. - Chi An Kuei

Nezáleží na tom, zda člověk přijde na svět jako Beran, Kozoroh, nebo Vodnář, každý může najít své štěstí. Jen je třeba rozeznat vlohy, talent a způsoby myšlení vyplývající z vašeho znamení. Kniha čínské astroložky vás naučí chápat, proč si s jedním partnerem dokonale rozumíte a s jiným se nemůžete domluvit, proč se k vám hodí partner narozený v Rybách a proč jsou naopak potíže s Kozorohem. Najdete zde všechna astrologická znamení z pohledu ženy i muže, dozvíte se, co mají jednotlivá znamení nej...

Viac informácií