Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Cudzojazyčné knihy  >  English books  >  On the Go!

On the Go!

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 22,00 €
Dostupnosť: Info v obchode
Fén na vlasy D1500 E51 On The Go Dryer 2000:Skladný cestovný sušič vlasov so sklopnou rukoväťou ponúka 2 rýchlosti a 2 teploty, v jeho výbave nechýba difuzér a koncentrátor horúceho vzduchu.Kompaktný vlasový sušič so sklopnou rukoväťou sa výborne hodí na cesty. Ponúka hneď 2 teploty i rýchlosti, takže môžete aj na cestách pohodlne prispôsobiť sušenie vašim vlasom a požadovanému účesu. Nevyhnutnou... Prenosná stolička 2v1 On-the-Go je rozkladacia stolička a batôžtek v jednom. Je tak ideálna pre cestovanie s deťmi. Je určená pre deti, ktoré už vedia samostane sedieť až 3 rokov (max. 15kg).
Rozkladacia prenosná stolička a batôžtek v jednom.
Vyvýši posed Vaša dieťaťa o cca 10cm.
Možno použiť na stoličkách, ktorých sedacia časť presahuje rozmery 28 × 30cm a operadlo je vyššie a... Skechers On The Go 400 Tropical Ladies Flip Flops
TheSkechers On The Go Tropical Flip Flops feature a 5GEN midsole coupled with a Goga Max insole for superior cushioning and underfoot comfort.
> Ladies flip flops
> Soft heathered fabric upper
> 5GEN midsole
> Goga Max insole
> GOimpulse sensors built into sole
> Biometric midsole Boty Skechers - textilní dámské vycházkové pantofle mezi prsty jsou vybavené paměťovou stélkou Memory Foam. Platforma je vysoká 1,5 cm a klínek je vysoký 3,- cm. 
Textilní obuv - nepoužívejte ve vlhkém prostředí. Ošetřujte za sucha kartáčováním a impregnací. S dámskymi sandálmi Skechers ON-THE-GO 600 BRILLIANCY sa môžeš kedykoľvek vydať do mesta, aj do prírody. Ľahký materiál zaisťuje pohodlie a komfort počas celého dňa. Tak už na nič nečakaj a vyskúšaj štýlový luxus značky Skechers! Autodráha Carrera GO 62455 On the Grid, výrobca Carrera. Autodráha Go On the Grid s dvoma autami F1. Autá v mierke 1:43 sa preháňajú na trati o dĺžke 7 m. Carrera GO Sety sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania.

meradlo dráhy 1:43
meradlo áut 1:43
všetky sety sú vybavené Turbo ovládačom rýchlosti
všetky autá majú dvojité kontaktné kefky pre...

Všetky ponuky pre On the Go!

Popis On the Go!

Alza.sk píše:

Fén na vlasy D1500 E51 On The Go Dryer 2000:Skladný cestovný sušič vlasov so sklopnou rukoväťou ponúka 2 rýchlosti a 2 teploty, v jeho výbave nechýba difuzér a koncentrátor horúceho vzduchu.Kompaktný vlasový sušič so sklopnou rukoväťou sa výborne hodí na cesty. Ponúka hneď 2 teploty i rýchlosti, takže môžete aj na cestách pohodlne prispôsobiť sušenie vašim vlasom a požadovanému účesu. Nevyhnutnou súčasťou tohto prístroja je difuzér a koncentrátor. Očko na zavesenie eliminuje starosti s tým, kam sušič počas používania odložiť. Takmer 2-metrový kábel nijako neobmedzuje v pohybe. Počas ciest iste tiež oceníte univerzálne duálne napätie. Kľúčové vlastnostiKompaktný cestovný sušič vlasovSklopná rukoväť2 rýchlosti, 2 teplotyDifuzér a koncentrátorOčko na zavesenieUniverzálne duálne napätiePrívodný kábel s dĺžkou 1,8 m

Bambino.sk píše:

Prenosná stolička 2v1 On-the-Go je rozkladacia stolička a batôžtek v jednom. Je tak ideálna pre cestovanie s deťmi. Je určená pre deti, ktoré už vedia samostane sedieť až 3 rokov (max. 15kg).
Rozkladacia prenosná stolička a batôžtek v jednom.
Vyvýši posed Vaša dieťaťa o cca 10cm.
Možno použiť na stoličkách, ktorých sedacia časť presahuje rozmery 28 × 30cm a operadlo je vyššie ako 40cm.
Stolička je vhodná pre deti, ktoré už vedia samostatne sedieť (cca 6 -36 mesiacov), max. Do váhy 15kg.
V súlade s normou EN 16120.

Factcool píše:

Skechers On The Go 400 Tropical Ladies Flip Flops
TheSkechers On The Go Tropical Flip Flops feature a 5GEN midsole coupled with a Goga Max insole for superior cushioning and underfoot comfort.
> Ladies flip flops
> Soft heathered fabric upper
> 5GEN midsole
> Goga Max insole
> GOimpulse sensors built into sole
> Biometric midsole

Rejnokobuv.sk píše:

Boty Skechers - textilní dámské vycházkové pantofle mezi prsty jsou vybavené paměťovou stélkou Memory Foam. Platforma je vysoká 1,5 cm a klínek je vysoký 3,- cm. 
Textilní obuv - nepoužívejte ve vlhkém prostředí. Ošetřujte za sucha kartáčováním a impregnací.

Sportisimo.sk píše:

S dámskymi sandálmi Skechers ON-THE-GO 600 BRILLIANCY sa môžeš kedykoľvek vydať do mesta, aj do prírody. Ľahký materiál zaisťuje pohodlie a komfort počas celého dňa. Tak už na nič nečakaj a vyskúšaj štýlový luxus značky Skechers!

Market24.sk píše:

Autodráha Carrera GO 62455 On the Grid, výrobca Carrera. Autodráha Go On the Grid s dvoma autami F1. Autá v mierke 1:43 sa preháňajú na trati o dĺžke 7 m. Carrera GO Sety sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania.

meradlo dráhy 1:43
meradlo áut 1:43
všetky sety sú vybavené Turbo ovládačom rýchlosti
všetky autá majú dvojité kontaktné kefky pre lepšiu priľnavosť k dráhe
všetky autá majú magnet
vďaka systému svoriek sa dráha ľahko zostavuje aj rozoberá
presné a stabilné prevedenie dráh, vrátane výškovo nastaviteľných podpier
detailné, tampónovo potlačené vozy
široká ponuka príslušenstva (most, počítadlo kôl, skokánek, kruhový objazd, rozširujúce sety, rallye diely a mnoho ďalších)
veľmi kvalitné spracovanie
všetky sety obsahujú napájacie diely, mechanické počítadlo kôl, 2x ovládač rýchlosti, 2x auto, mantinely, spojky dráhy, český návod
súčasťou každého setu sú náhradné kontaktné kefky
Dĺžka trate: 7 m
Rozmery po zostavení: 217x100 cm

Obsah balenia:

1x auto F1 Red Bull
1x auto F1 Mercedes
rovinky
zákruty
klopené zákruty
looping
zúženie dráhy
kolmá stena
1x napájací diel
1x diel s počítadlom kôl
2x ovládač rýchlosti
1x trafo
Podpery, mantinely, náhradné kontaktné kefky, náhradné vodiace lišty, návod

Pre deti od 6 rokov

Parametre On the Go!

Podobné produkty

Podobné frázy: