Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Cudzojazyčné knihy  >  English books  >  On the Go!

On the Go!

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 14,60 €
Dostupnosť: Skladom
Žehlička na vlasy Remington On The Go S2880 vám hravo zaistí dokonalý účes. Vaše vlasy budú vždy krásne upravené, pružné a nádherne lesklé.Vlastnosti:keramické doštičkynepoškodzuje a nevysušuje vlasy < li Boty Skechers - plážové dámské pantofle s textilním svrškem jsou vybavené stélkou GogaMax a podešví, která umožňuje 360° flexibilitu. Stélka zajišťuje měkký došlap, komfort a pohodlí při chůzi. Antibakteriální materiál použitý na stélku GogaMax odpovídá strukturou materiálu na "karimatky" - cvičební podložky. Klínek je vysoký 3,- cm.  

Všetky ponuky pre On the Go!

Popis On the Go!

Notino.sk píše:

Žehlička na vlasy Remington On The Go S2880 vám hravo zaistí dokonalý účes. Vaše vlasy budú vždy krásne upravené, pružné a nádherne lesklé.Vlastnosti:keramické doštičkynepoškodzuje a nevysušuje vlasy < li

Rejnokobuv.sk píše:

Boty Skechers - plážové dámské pantofle s textilním svrškem jsou vybavené stélkou GogaMax a podešví, která umožňuje 360° flexibilitu. Stélka zajišťuje měkký došlap, komfort a pohodlí při chůzi. Antibakteriální materiál použitý na stélku GogaMax odpovídá strukturou materiálu na "karimatky" - cvičební podložky. Klínek je vysoký 3,- cm.  

Parametre On the Go!

Podobné produkty

Podobné frázy: