Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Detská literatúra  >  Encyklopédia pre deti  >  Svet dinosaurov

Svet dinosaurov

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 7,02 €
Dostupnosť: Do 10 dní
Dedoles - chlapčenské boxerky Boxerky Dedoles sú známe hlavne originálnym dizajnom a pestrými farbami. Vhodné sú takmer na každú príležitosť. Dovolíme si tvrdiť, že si svoje obľúbené vyberie takmer každý.Boxerky Dedoles majú vytkávanú gumu, ktorá je veľmi príjemná a nikde neškrtí. K boxerkám môžete navyše zakúpiť aj veselé ponožky s rovnakým dizajnom. aži fascinujúci život dinosaurov zblízka. Dozvieš sa ako vyzerali a naučíš sa rozoznávať jednotlivé skupiny, spoznáš obrovské, ale mierumilovné bylinožravce aj desivé a inteligentné mäsožravce, ich mláďatá, zvyky, vývoj aj príčiny ich vyhynutia a ešte oveľa viac. Použi aplikáciu na sledovanie úžasných videí, ktoré ťa vtiahnu priamo do sveta zvierat!Preklad Mária Koronthály... Prehistorickú krajinu s obávanými jaštermi, si deti môžu zostaviť z 200 XXL dielikov. Ravensburger je značka pre jedny z najkvalitnejších puzzle v Európe i vo svete. Svoju obľúbenosť majú potvrdenú predajnosťou trvajúce dlhšie ako 100 rokov. Sortiment ponúka puzzle pre deti i dospelých. Skladanie dielikov trénuje trpezlivosť, vizuálne vnímanie a logické myslenie. prednosti: prvotriedna kvalita ka... Puzzle Svet dinosaurov – neon:Skladanie puzzle patrí už dlho medzi najobľúbenejšie detské hry. A nie sú to len deti, kto si skladanie užíva – aj dospelí často trávia čas pri malých dielikoch, z ktorých vytvárajú obľúbené motívy. Puzzle Svet dinosaurov – neon 100 XL kusov je špeciálne prispôsobené svojou veľkosťou pre ručičky menších detí, ktoré si vďaka extra veľkým dielkom v skladaní nájdu rýchl... Toto 500 ks puzzle s dinosaurami je naozaj rodinné puzzle, ktoré si môžete skladať s deťmi vo veku od 5 rokov. Skladanie puzzle zároveň podporuje pozorovacie schopnosti.
Rozmery balenia: 23 x 33 x 4 cm
Rozmer puzzle obrázku: 61 x 46 cm
Vek: 5+ Vlastnosti našich nálepiek: - potlačené atramentmi bezpečnými pre deti na kvalitnej matnej fólii - vyrežte pozdĺž obrysu - samolepiace - majú lepiacu vrstvu - môžu sa čistiť špongiou alebo handričkou - majú veľmi živé a žiarivé farby Pri lepení nezabudnite, že povrch by mal byť suchý a odmastený. Shifu Orboot - interaktívny AR glóbus pre deti - Svet dinosaurov
Máte doma zvedavé deti a hľadáte spôsob, ako ich zabaviť, a pritom naučiť niečo nové? Vyskúšajte interaktívnu hru Orboot Dinos. Tvorcovia hračiek Shifu prichádzajú na trh s unikátnym glóbusom, ktorý zrozumiteľne, a pritom hravo približuje život viac ako 50 druhov dinosaurov.
Nechajte svoje ratolesti cestovať časom a poš...

Popis Svet dinosaurov

Luxusnabielizen.sk píše:

Dedoles - chlapčenské boxerky Boxerky Dedoles sú známe hlavne originálnym dizajnom a pestrými farbami. Vhodné sú takmer na každú príležitosť. Dovolíme si tvrdiť, že si svoje obľúbené vyberie takmer každý.Boxerky Dedoles majú vytkávanú gumu, ktorá je veľmi príjemná a nikde neškrtí. K boxerkám môžete navyše zakúpiť aj veselé ponožky s rovnakým dizajnom.

Market24.sk píše:

aži fascinujúci život dinosaurov zblízka. Dozvieš sa ako vyzerali a naučíš sa rozoznávať jednotlivé skupiny, spoznáš obrovské, ale mierumilovné bylinožravce aj desivé a inteligentné mäsožravce, ich mláďatá, zvyky, vývoj aj príčiny ich vyhynutia a ešte oveľa viac. Použi aplikáciu na sledovanie úžasných videí, ktoré ťa vtiahnu priamo do sveta zvierat!Preklad Mária Koronthály

4kids.sk píše:

Prehistorickú krajinu s obávanými jaštermi, si deti môžu zostaviť z 200 XXL dielikov. Ravensburger je značka pre jedny z najkvalitnejších puzzle v Európe i vo svete. Svoju obľúbenosť majú potvrdenú predajnosťou trvajúce dlhšie ako 100 rokov. Sortiment ponúka puzzle pre deti i dospelých. Skladanie dielikov trénuje trpezlivosť, vizuálne vnímanie a logické myslenie. prednosti: prvotriedna kvalita každého dielika povrch bez reflexov pre obsiahnutý prírodný ľan zaručená ohybnosť a stabilitu presne zapadajúcich dielikov zaistená rôznorodosť dielikov skrze ručne vyrobené raznice Vyberte deťom krásne puzzle Ravensburger! Vhodné pre deti od 8 rokov Počet dielikov: 200 Rozmer po zostavení: 49 x 36 cm Rozmery balenia: 33,5 x 3,5 x 23 cm Krajina pôvodu: EU

Alza.sk- Hračky píše:

Puzzle Svet dinosaurov – neon:Skladanie puzzle patrí už dlho medzi najobľúbenejšie detské hry. A nie sú to len deti, kto si skladanie užíva – aj dospelí často trávia čas pri malých dielikoch, z ktorých vytvárajú obľúbené motívy. Puzzle Svet dinosaurov – neon 100 XL kusov je špeciálne prispôsobené svojou veľkosťou pre ručičky menších detí, ktoré si vďaka extra veľkým dielkom v skladaní nájdu rýchlo záľubu. Zložený obrázok sa dá podlepiť a zavesiť ako pekná dekorácia. Navyše puzzle majú neónové prvky, z ktorých budú deti nadšené, po zhasnutí svetiel totiž dinosaury ožijú a ich obrysy budú krásne svietiť do tmy. Skladanie puzzle tiež rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť a logické myslenie. Pomôžte svojmu dieťaťu poskladať puzzle Dino s motívom rôznych druhov dinosaurov.Kľúčové vlastnosti neónového puzzle Svet dinosaurov 100 XL dielikov100 XL ks puzzle Dino s neónovými prvkami a s motívom rôznych druhov dinosaurovRozvoj jemnej motoriky, logického myslenia a predstavivostiObrysy dinosaurov v tme svietiaS extra veľkými dielikmi pre detských začiatočníkovPuzzle Svet dinosaurov je vyrobené z vysokokvalitnej lepenkyZábava pre celú rodinuPodlepením vznikne obrazĽahké zloženie a rozloženieVhodné pre deti od 6 rokovRozmer balenia:20 × 29,5 × 6,5 cmRozmer zložených puzzle:33 × 47 cmVeľkosť dielika:4 cm

Kidtown.sk píše:

Toto 500 ks puzzle s dinosaurami je naozaj rodinné puzzle, ktoré si môžete skladať s deťmi vo veku od 5 rokov. Skladanie puzzle zároveň podporuje pozorovacie schopnosti.
Rozmery balenia: 23 x 33 x 4 cm
Rozmer puzzle obrázku: 61 x 46 cm
Vek: 5+

Domtextilu.sk píše:

Vlastnosti našich nálepiek: - potlačené atramentmi bezpečnými pre deti na kvalitnej matnej fólii - vyrežte pozdĺž obrysu - samolepiace - majú lepiacu vrstvu - môžu sa čistiť špongiou alebo handričkou - majú veľmi živé a žiarivé farby Pri lepení nezabudnite, že povrch by mal byť suchý a odmastený.

Tonerpartner.sk píše:

Shifu Orboot - interaktívny AR glóbus pre deti - Svet dinosaurov
Máte doma zvedavé deti a hľadáte spôsob, ako ich zabaviť, a pritom naučiť niečo nové? Vyskúšajte interaktívnu hru Orboot Dinos. Tvorcovia hračiek Shifu prichádzajú na trh s unikátnym glóbusom, ktorý zrozumiteľne, a pritom hravo približuje život viac ako 50 druhov dinosaurov.
Nechajte svoje ratolesti cestovať časom a pošlite ich o 60 miliónov rokov späť. Za pomoci glóbusu Orboot Dinos a tabletu môžu preskúmať krajinu v období druhohôr. Stačí v šikovnom zariadení naskenovať obrázok dinosaura. Deti potom poklepaním na 3D dinosaurami zisťujú podrobnosti z ich života. Aplikáciu sprevádza hovorené slovo a mladí cestovatelia časom sa tak ľahko naučia vyslovovať aj náročné názvy jednotlivých druhov.
Desaťpalcový glóbus Orboot je dodávaný v balení s ďalšími rekvizitami - dinosaurím denníkom, samolepkami a rýchlym návodom.

Cesta do druhohôr
... nikdy nebola jednoduchšia. Stačí naskenovať obrázok dinosaura do aplikácie v tablete a razom sa Vaše deti prenesú do sveta dávno minulého. Animovaná 3D postavička pohybujúca sa na obrazovke je doplnená o hovorené slovo. Po jednotlivých slabikách sa tak deti naučia vyslovovať aj zložité názvy pradávnych živočíchov. V ďalšom kroku sa dozvedia, v ktorom období daný dinosaurus žil. Trias, jura alebo krieda?Hra je veľmi jednoduchá, vhodná pre deti od 4 do 8 rokov. Tie sa hravou formou naučia rozlišovať viac ako 50 druhov dinosaurov.
Moderná forma výučby - STEM
Pomocou glóbusu a aplikácie sa deti učia bez toho, aby to vedeli. Majú pocit, že sa iba hrajú, a pritom si osvojujú celý rad nových poznatkov. Zaujímavé postavy dinosaurov vtiahnu deti do deja a pomôžu im v učení. Pretože je aplikácia dostupná iba v angličtine, budujú si deti navyše základy v cudzom jazyku už od útleho veku. Po celú dobu hry rozvíja svoju fantáziu a kreativitu. Učia sa samostatnosti pri riešení problémov. A to všetko formou, ktorá je pre nich veľmi ...

Parametre Svet dinosaurov

Podobné produkty

Podobné frázy: